SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taka dieta będzie dobra

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1812
Witam czy ta dieta będzie dobra proszę o ocenę tej diety na Rzeźbę
Wiek: 20 Lat
Masa: 85 kg
Staż: roku z przerwami
Cel: Rzeźbę + Siła
Wzrost: 192 cm

śniadanie:
płatki owsiane+mleko+jajka+warzywa+orzechy+ewentualnie owoc

śniadanie: 2
mięso chude polędwica gotowana lub smażona ewentualnie wędzona,żeberka + razowiec

Obiad :
Ryba morska filety lub schabowy gotowany makaron i oliwa

Przed treningiem :
kasza/makaron/ryż+mięso chude +trochę warzyw+ciut oliwy

Trening:
woda niegazowana

Po treningu :
makaron +chude mięso/chuda ryba

Kolacja:
twaróg+warzywa+oliwa

2 śniadania nie mogę zmienić ponieważ jem go w pracy i nie mogę je niczym zastąpić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
BTW? Zapotrzebowanie?
Sobie to tą diete na mase bym chyba dal raczej a nie na rzezbe hehe a jaka budowa ciala?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
rzeźba i siła nie idą w parze
jak się rzeźbisz to zjeżdżasz z bf'em
palisz fat, zachowując umięśnienie
a siła niestety zazwyczaj spada

nie widzę jakiś rażących błędów w diecie
ale podaj btw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
w parze idzie masa+sila to sie zgadzam Albo sama sila
Volcanodon ja tez nie widze bledow , no ale czy taka diete dalbys na rzezbe hmm?Bo ja raczej nie , przynajmniej przy mojej osobie hehe

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
jak na rzeźbę to dałbym ww około treningowo i na śniadanie
ale w sumie nie wiem jaki cel, bo można podejrzewać, że zaszła pomyłka
a więc Cargoq10, to ma być redukcja czy masa? jakie zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1812
Bardziej mi chodzi o Rzeźbę wiec co mam panowie zmienić w mojej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Jesli rzezba to odrazu widac ze zaduzo masz wegli... Trzeba zmniejszyc wegle a zwiekszyc bialko i tluszcze.Oczywiscie zalezni od rozkladu w diecie makroskladnikow .To taka mala podpowiedz
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1812
To Co byście wyrzucili z mojej diety a co dodali. Kiedy powinienem spożywać więcej białka i tłuszczu przed treningiem czy po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Jesli mam ta diete zrobic na redukcje to cala trzeba zmienic. Tluszczy przed i po nie spozywasz(mozna troche przed ale to raczej nie wskazane) Po treningu i przed treningiem trzeba spozywac wiecej wegli i latwiej wchlanialnego bilka bez tluszczy a szczegolnie po treningu...Wegli wiecej jeszcze rano

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1812
W takim razie proszę o poprawienie tej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
a avku to Twoje zdjęcie?
i Ty chcesz spalać tłuszcz? jaki tłuszcz? jaka rzeźba?

nie słyszałeś, że rzeźbić trzeba mieć co?
MASUJ, BUDUJ MIĘŚNIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA DIETA???

Następny temat

Redukcja do oceny

WHEY premium