SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy meta jest do wykrycia??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanko czy meta jest do wykrycia we krwi?? lub w moczu?? a jesli tak to nawet po jakim czasie mozna ja wykryc, i w jakim badaniu. z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
idź do działu doping

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
do wykrycia ? kto ci gadal ze meta sie wykrywa, kazdy kulturysta to je nawet godzine przed zawodami, przeciez tego nie da sie wykryc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
niech moderator to przeniesie do dzialu Doping i moze tam ktos dokladniej odpowie, bo mi sie wydaje ze jest wykrywalna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
czlowieku!!! ty chcesz siegnąć po mete? zacznij cwiczyc porzadnie a nie juz koks i to jeszcze takie gowno. A meta wiem ze jest wykrywalna przez ok 4-5 tygodni, ale w specjalistycznym badaniu. jesli idziesz do lekarza na jakies tam badanie krwi czy moczu to nic to nie zmieni.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Jak wszystkie sterydy

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
acha luknalem w profil

po 1 jesli chcesz brac mete na PIERWSZY cykl w zyciu? -- puknij sie w głowe, bo jesli ktos tak ci powiedzail - to nie radz sie wiecej jego.

po 2 za mlody jeszcze jestes na sterydy

po 3 co bys brał POdCZAS CYKLU , a co PO nim ?

po 4 raz ze za mlodu , ale jeszcze widacze nie masz stazu, i byc moze diety.



Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-06-12 17:27:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
pewnie ze meta jest do wykrycia ale nie takimi zwyklymi badaniami tylko testami antydopingowymi. Powiem ci tyle lepiej sobie daj z koksami spokuj jezeli nie bedziesz mial diety i dobrej suplementacji to na samych koksach miesni nie zrobisz. Wiekszosc ludzi teraz mysli ze jak wezmie metke i kilka strzalów to odrazu jak pudzian beda wygladac. Kumpel ostatnio cos zakoksil ale nie wiem co klatke owszem ma ale nie umiesniona tylko pompka jak nic wogole nie proprcjonal do barkow i reszty wyglada troche jak karykatura. Stary szkoda zdrowia na koksy ale jak chcesz to sobie sprubuj tak z 50 albo 100 mety jak po cyklu (bez diey i supli) nie bedziesz mial spadków to sie ciesz. Ja bylem wlasie taki glupi ze chwycilem sie za metke tak 50 tylko chialem zobaczyc jak to jest (diete mialem ale taka sobie) i co i od 1-2 cm spadkow. Teraz mam nauczke i za koksy sie nie wezme chocbym mial cwiczyc 5 mc na ten 1cm w lapie.

To by bylo na tyle mojego kazania

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
cipeta ostatnio koles mi poweidzal ze bierze mete i cos ta mejszce do tego -
ale bez osłonek i bez odblokowania na koniec tacy d****e są najgorsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
a ty faku brales cos tylko mi nie pisz ze kretke

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gowno prawda, ze trening i dieta to podstawa

Następny temat

Trening koszykarza

WHEY premium