SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codzienna pierś z kurczaka by grrubas

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
łącznie wychodzi około 40min, dziś próbowałem i wystarczyło mi 20min :?

dzięki za przepis

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2011-01-29 18:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Jeżeli smakuje Ci po 20 min to ok, z pewnością nie jest surowa. Ja lubię dobrze wygotowaną, teką na granicy rozpadalności więc duszę około 40 minut. Kwestia gustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 253
Super sog leci :D


ps:nie polecam słodkiej papryki w proszku zwłaszcza tej z bierdonki ma strasznie chemiczny smak ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ugotowalem,bedzie na jutro do pracy,pozdro

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2403
Bardzo dobre danie naprawde polecam ;) Proponuje jednak dodac oprucz koncentratu swiezych pomidorow . pozdrawiam

To Dopiero Początek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
grrubas a ja mam takie pytanie. Marchewce przy obróbce termicznej skacze tak IG że to coś niesamowitego. Wydaje mi się że lepiej będzie jeżeli marchewkę da się surową na sam koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a jakie to ma znaczenie jak ig posiłku będzie niskie i tak?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jutro spróbuję. Nudzi mnie już zwykła pieczona, czy duszona pierś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
sqet tak zgadzam się z tobą, skacze IG marchewki
Zazwyczaj robiąc to danie używam mrożoną włoszczyznę, około 300g na 1kg piersi. Co starczy mi na jakieś 6-7 posiłków. Przy takich ilościach pozwalam sobie darować IG marchewki tym bardziej że jadam to około treningowo.

Nadal ten sposób na pierś jest podstawą mojego żywienia okołotreningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja mam kilka pytań, gotowanie mi nigdy za dobrze nie szło i nie idzie, trzeba mi na chłopski rozum to wytłumaczyć.
1. Dusisz bez pokrywki czy z pokrywką? Ja dusiłem z nią.
2. Co to wg Ciebie znaczy podlać ja na początku? Ja zalałem całą, ale widząc że to się raczej ugotuje odlałem wodę.
3. Zalałem potem jak było napisane aby przykryć wodą pierś, dodałem 450g warzyw nie do końca rozmrożonych, po 20 min było sporo wody i odlałem. Powinny to być warzywa już rozmrożone?
Cały czas dusiłem pod przykryciem.
5. Lepszy garnek czy duża patelnia?
6. Mieszać podczas duszenia czy nie?
Mnie wyszło tak.







Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-05-10 21:51:28

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[LC] Kurczak w panierce lowcarb- z wiórek kokosowych.

Następny temat

placki owsiane na wytrawnie ( z cukinią)

WHEY premium