SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ZROBIC?? (MOTYWACJA) HMM...?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Witam,sytuacja wyglada tak dzis bylem w Centrum tam ludzie jedza Hamburgery , lody itp i pokusa jest tak mocna ze to masakrka (jestem na diecie redukcyjnej) co mam w takich chwilach robic... nie dawajcie mi linkow do 10 przykazan odzywiania itp chce wiedziec jak wy na takie cos reagujecie:)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
trzymam caly czas diete na mase wchodze na redukcje i poprostu mi sie to wszystko zaczyna nudzic i patrze na jedzeonko i woadmo stare nawyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
pomysl sobie ze oni pakuja w siebie tony niezdrowego zarcia,toc to sama chemia mega wielkie ilosci tłuszczu,nic tam nie masz odzywczego dla Twojego organizmu,nic co słuzy Twojemu zdrowiu i diecie.
pomysl sobie ze jabys zjadł tego hamburgera w Twoim ogranizmie byłaby sama niezdrowa zywnosci, co z tego ze bedziesz miał 5 min przyjemnosci tylko i wyłacznie w smaku(bo tylko taka mozna byc chyba).zastanów sie czy warto.
ja takiego zarcia nie jem ok 15 miesiecy,batonów czipsów ciastek,pizzy czy hamburgerów-nie mówie o drobnych odstepstwach np na swieta czy jakas impreza,ale nie pamietam kiedy ostatnio batona kupywałam czy jakies cukierki,omijam połke ze slodyczami i ide po jogurt naturalny czy owoce i warzywa.
Kazdy ma wobor,Ty decydujesz....pomysl sobie czy taki hamburger czy batonik jest silnejszy od Ciebie??
pozatym jak sie jeszcze cwiczy,na siłowni czy jaki kolwiek inny sport tym bardziej sie nie chce siegac po takie jedzenie bo ciezko cwiczac bardziej docenia sie efekty-przynajmniej ja tak mam
Poztym trezba trenowac silną wolę,bez niej ciezko.
A jak juz tak Cie korci do tego typu zarcia to raz na jakis czas np raz na 2 tyg przy diecie redukcujnej zrob sobie nie wiem,spagetti czy zjesc kawałek pizzy najlepiej włąsnej roboty.

Pozdrawiam i powodzenia w walce z pokusami:)

Zmieniony przez - dorcius w dniu 2006-07-10 18:25:40

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ja podziekowałem hamburgerom z McDonaldu jak sie dowiedziałem ze w badaniac wykryto ze mieso w 1 kotlecie moze pochodzic od około 100krów. Jest to tak poprzetwarzane

jak jakis lód albo cos od czasu do czasu czemu nie... jesteśmy ludźmi ale żeby to było z umiarem i bez nawyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
PH1964: zalezy jaka redukcja. rok temu, jak robilem z deficytem -500 kcal, to od czau do czasu pozwalalem sobie na przyjemnosci browar/lody/kebab... ucinalem poprostu kcal z innych posilkow a i tak 8 cm w pasie poszlo :) (grubas)
Co innego na ckd, zjesz cos nie tak i dupa z ketozy. 1 raz to stosuje i nie jest wesolo. Wole do sklepow nie wchodzic :D

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jeden dzien mozesz odpuscic scisla diete i 1 posilek zjedz taki na jaki masz ochote

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
k..., na tym UD'zie, srednio 2 razy dziennie chce mi się z tej diety zrezygnować...
ale idę na silownię...
patrzę na nich...
i wiem, ze to nie jest bez sensu

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a życie przepływa niemiłosiernie , organizm się męczy i będzie moment że orzy bf 9 będzie kilka dni obżarstwa i bf wróci do 13-14, niestety jest to dieta dla ludzi lubiących ból https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i widze że awet siły na rozmowy sfdowskie nie ma i widze że awet siły na rozmowy sfdowskie nie ma i widze że awet siły na rozmowy sfdowskie nie ma [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />


ale wierz mi że z całego serca trzymam kciuki i powodzenia tez przez to przechodziłem 2 razy i mi starczy

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-07-10 23:10:30

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ostatnio sporo spraw + robota...po wkacjach znów będę spamował

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
nigdy bym nie zrobila ud czy ckd w takie upaly, czy ogolem w wakacje:)

wiec podziwiam;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a kiedy??
zima/jesień?? nie ma mowy
biegać w zimę/jesień to masakra
CKD mi wypadło w zimę i przez pogodę, byla to porazka
latem jest ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
traz warunki pogodowe na ckd sa jak najbardziej ok, tylko te grile, biwaki, piwo.... co tu duzo mowic, opadam z sil ;)

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do korekty

Następny temat

jaki sprzęt do domu?

WHEY premium