SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sporo lat temu bilem dobre boldy i wcale estro nie ubijaly. Był czas że ćwiczyłem bjj. I leciałem bolda. To po 8 tyg jak cyborg wydolność 3 razy lepsza. Estro nietknięte. Super sprawa. Wszyscy leżeli że zmęczenia po treningu a ja 30 min worka hee to co Tera lata niema nic wspólnego z boldem parę ini tego gówna i znikam. W lustrze. Estro ubija już po paru inj mi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22731
Tygrys_85
Kreaxxx
Czyli jednak przy drogich anabolikach warto zaplacic wiecej i miec to co powinno byc

Myślę, że to nie jest wyznacznik. Już raz przejechałem się na teściu "renomowanego" i polecanego labu. Fajnie się bije przez 25 dni czysty olej będąc całkowicie poblokowanym. Polecam.

No wyznacznikiem nigdy nie jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a w czym problem kupic ze 3 popolarne firmy ug bolda dac zbadac na substancje i zrobic zrzutke na to ? i mamy czarno na bialym
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
No żaden problem, tylko chętnych brak, Mm będzie też na pewno chętny i ma tam jakieś swoje miejsce jeszcze tańsze
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja rowniez kiedys bijac bolda odczulem wyrazny wzrost wytrzymalosci. Aktualnie to odczuwam tylko spadek estro. Za to fajny srodek jak ktos walczy z gino
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja mam ten mentalny problem, że do walki z estro można używać sprawdzonych środków. To co jest w tym "boldzie" równie dobrze może być "obojętne", jak i niebezpieczne dla zdrowia. Świadomie substancji kancerogennych bym nie bił, a tu może być wszystko. Chciałbym znać skutki uboczne stosowanego środka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
No to zostaje ci apteka na receptę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
fotograf
No to zostaje ci apteka na receptę.
a gdzie ten bold na recepte?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Nigdzie, czytanie ze zrozumieniem. Jeśli "Świadomie substancji kancerogennych bym nie bił, a tu może być wszystko. Chciałbym znać skutki uboczne stosowanego środka." to "No to zostaje ci apteka na receptę." Tyczy się to każdego undera nie tylko bolda jeśli własnoręcznie nie przebadasz substancji w labie.


Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-03 15:44:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Kreaxxx
Tygrys_85
Kreaxxx
Czyli jednak przy drogich anabolikach warto zaplacic wiecej i miec to co powinno byc

Myślę, że to nie jest wyznacznik. Już raz przejechałem się na teściu "renomowanego" i polecanego labu. Fajnie się bije przez 25 dni czysty olej będąc całkowicie poblokowanym. Polecam.

No wyznacznikiem nigdy nie jest


Warto nie warto, bold Primus Ray wyzerowal mi całkowicie a lab do tanich nie należy,
niestety w underach nie możemy być niczego pewni i nie ważne w jaka półkę cenową mierzy lab,
zresztą to w miarę oczywista sprawa ;)
1

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium