SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7h na wyjeździe - co jeść ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 739
Jeśli jadę nad jeziore z rana i wracam po 7h co powinienem w tymczasie jeść, aby przestrzegać diety, bo kaszy, ryżu ze sobą nie wezme.... Jedyne co mie przychodzi do głowy to pełno kanapek z twarogiem...

ciekawy opis...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 739
enen2606 - tu nie chodzi o to, że raz mogę ominąć posiłek czy dwa, lecz o to, że będe tak jeździł co drugi dzień ( dzień nie treningowy ).

ciekawy opis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i dobrze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
kanapeczki,jakis kefir albo jogurt naturalny,bananka,gainer jest jeszcze wiele mozliwosci,nie wiem wafle ryzowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
a czemu ryzu nie mozesz wziac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
a w czym go ugotuje? w jeziorze:)?

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak SMS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
rozumiem ze przygotowujesz sie do mr. olimpia i kazdy posilek jest na wage zlota??? bo w przeciwnym razie nie widze problemu... wez cokolwiek czym mozesz sie najesc albo idz na pizze... obojenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Ugotuj sobie ryż lub kaszę przed wyjazdem i wsadź sobie do jakiegoś pojemniczka. Możesz też wziąć do tego wcześniej przygotowaną pierś z kurczaka, tuńczyka w puszce itp. Kanapki z twarogiem i to co napisał SMS oczywiście też może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 739
Dzięki. Właśnie wróciłem - po 5h a nie 7h, gdyż pogoda się zepsóła, lecz takich wyjazdów będzie pewnie więcej... Miałem ze sobą 5 bułek z twarogiem i jakąś rybą w sosie pomidorowym, oraz 3 jaja gotowane :) Wróciłem głodny... Chyba na drugi raz wezme do tego woreczek ryżu ugotowany...

ciekawy opis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
Przygotuj wczesniej do pudeleczek plastikowych i wez ze soba jesli boisz sie ze cos sie stanie jak raz niezjesz jak powinienes, są wakacje wiec troche luzu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ja wlasnie wrocilem neidawno w podobnej wyprawy, wzialem sobie ryz i piers w pojemniku polane oliwa z oliwek i suroweczke.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Księgarnia medyczna

Następny temat

Jak ,,zdrowo'' przytyć?

WHEY premium