SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie na wyjeździe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Witam !
Jutro wyjeżdzam na wczasy na tydzień. Obecnie jestem na masie i spożywam dziennie 3000 kcal, trenuje 3x w tygodniu. Przez ten tydzień nie będę miał możliwości wykonywania treningów i stąd pytanie- czy trzymać cały czas tą samą kalorykę, mimo braku treningów, czy wejść za bilans zerowy, gdzie w moim przypadku jest to ok .2400 kcal ? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
i będziesz na wakacjach wszystko ważył itd?

pojedz sobie, ale oczywiscie z glową.
To tylko tydzien, tym bardziej ze nie jestes na redukcji i nie wychodzisz zaraz na scene

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Tak, wiem wiem, ale już 2 tyg. temu miałem wyjazd, podjadłem i nie skończyło się to dobrze dla mojej sylwetki. Dlatego mimo wyjazdu chcę to kontrolować, dlatego czy jest sens jeść nadwyżkę kaloryczną kiedy się tydzień nie trenuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68518
Raczej nie ma sensu. Jeśli będziesz miał dużo ruchu, możesz jeść nieco ponad "0", w innym przypadku nadwyżka jest zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82732 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699759
Tylko nie zapomnij zabrać wagi ,bo w innym wypadku wczasy będą zmarnowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dobrze napisane wyżej
Odpocznij, wakacje są raz w roku. Świat się nie zawali, jak dasz odpocząć ciału i psychice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ew. jak bardzo chcesz trzymać kalorie to kupuj produkty patrząc na gramature i kaloryke na opakowaniach. Posiłek zwykły zastępuj tym z jakiejś restauracji czy knajpy jak będziesz chodzić . Da sie wszystko pogodzic i smaczne jedzenie i bilans tylko trzeba pomyśleć

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Dziękuje bardzo za odpowiedzi, macie rację, wakacje są raz w roku, tydzień bez " skrupulatnej" diety na pewno mi nie zaszkodzi. Wielkie dzięki, nie ma co popadać ze skrajności w skrajność !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Wakacje urlop to czas odpoczynku nie patrz na dietę a zobaczysz że wrócisz z większą motywacją .
Pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Prowadź aktywny tryb życia i staraj się odżywiać rozsądnie. Nawet ja trochę przesadzisz, to nic się w tydzień nie stanie. Byle z głową.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oceniacie moją diete?

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium