SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd 5 dniowy na festiwal - co jeść ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11914
Wyjeźdzam na Woodstock ze znajomymi i planuję jechać w środę z rana i powrót w niedziele z rana więc przez kilka dni nie będzie możliwosci na trzymanie w 100% diety - macie może dla mnie jakieś wszkazówki ? To co ja wykombinowałem to, że zabieramy lodówkę turystyczną (o mrożenie wkładów zadbaliśmy i zabieramy trochę mięcha, jakiegoś grilla planujemy zrobić, chcę też wziąść odrazu rozpuszczone odżywki zawsze tam na dwa dni starczy - chce wziąść białko i gainera+białko. No i tak pomyślałem żeby wziąść trochę orzechów - zawsze to zdrowych tłuszczy dostarczę a wiele miejsca to nie zajmuje. Ktoś bywał na podobnych wypadach i rozwiązywał takie problemu ? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42490
ze 2-3 puchy tunczyka wez, pierwszego dnia jajka ugotowane dzien wczensiej powinny byc ok , moze jakies serki wiejskie, mozarella? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 424 Napisanych postów 56364 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184874
odpoczywał i jadł i cieszył się wakacjami w miarę rosądku

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2712 Napisanych postów 50623 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341440
i tak się naj**iesz i będziesz spał w rzygach swoich i reszty towarzystwa.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34420
Albo jw^, albo jeśli stronisz od alkoholu to oczywiście orzechy/migdały/pestki dyni/czekolada gorzka>85% . Pewnie będziesz mieć gdzieś dostęp do kontaktu to możesz też wziąć owsiane+czajnik elektryczny
A jak już Ci braknie żarcia to kebaby

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-17 13:35:58

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11936 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 90986
heh jak koniu pisze do tego ta lodówke i jedzenie bedziesz miał dopóki nie stracisz jej z oczu

ale weź inni sie najedzą

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2712 Napisanych postów 50623 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341440
chyba zaraz polecą bany za dyskryminację i powielanie stereotypów na temat pewnych kultur młodzieżowych.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11936 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 90986
napisałem co widziałem po kumplach co pojechali

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny ,ektomorfik 70kg prosze o pomoc

Następny temat

Dieta na Masę (Porażka) jak podbić kcal, zmniejszyć węgle?

Whey vit