SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Anchy:dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą/pods. str 25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
po tym co powiedziała Martucca nie mam nic do dodania, gratuluję!!! jak w tytule dziennika- walczyłaś- zwyciężyłaś, masz piękną zdrową sylwetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Wow Efekty powalające Moje gratulacje

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Wow
Fantastyczna zmiana, gratuluje Widać efekty ciężkiej pracy i z przyjemnościa ogląda się takie podsumowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No nieźle! Aż trudno uwierzyć że tak szybko osiągnęłaś TAKIE efekty! Super wyglądasz

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038

Piękna przemiana, słów brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Wow, niesamowite, wręcz niewiarygodne, zwłaszcza jak się na daty patrzy. Ogromne gratulacje!

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anchy wieeeeeeeeeeeedziałam Bosko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Mało nie spadłam z krzesła. Przemiana dla mnie jest zdumiewająca. Podziwiam, bo ja nie mam tyle silnej woli i ciągle coś. Gratuluję wytrwałości, zgadzam się z tym że rozpoczęcie dbania op własne ciało potrafi zmieniać życie :) Gratuluję!!!!

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Martucca

No i czy Ty naprawdę chcesz ode mnie słyszeć, co warto byłoby poprawiać? Bo wiesz, już tu niejedna taka była, która potem pokątnie gdzieś, może i na innym forum puszyła się jak wróbel w piasku, że ta Martucca to zawsze niezadowolona i się czepia; pewnie dlatego, że się zapuściła i musi swoje frustracje na kogoś przelać i się dowartościować


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-28 09:01:52


Tak chcę usłyszeć i dalej nad sobą pracować, bo kocham treningi i styl życia promowany na forum A jak się będziesz czepiać to jeszcze bardziej mnie to zmobilizuje

Bardzo żałuję,że nie byłam na forum jeszcze podczas mojej kariery sportowej, bo wszystko mogło się inaczej potoczyć... Co tu dużo mówić czuję,że jestem w formie życia!

PS: teraz będę miała dwa tygodnie przerwy (rege)-akurat super się złożyło, bo mam dwutygodniowy obóz w pracy. Ale potem wracam na siłownię i chciałabym rozpocząć jakiś nowy plan Na razie nie będę liczyć miski ale będzie czyściutka,bo już nie umiem inaczej No i może przyjdzie @.

To wspaniałe,że kobiety się tak wspierają!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta+ ćwiczenia +spalacz - brak efektów

Następny temat

Redukcja - Pomoc w ustaleniu diety i ćwiczeń

WHEY premium