SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

wzrost 172 cm

  • Czy dobrze to robię ?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] : ) Mam 14/15 lat (1998) ok 172 cm i ok 58.7kg,chce przybrać na masie , najlepiej by było gdybym mógł sobie pomóc białkami suplementami itp ale chyba jestem na to za młody prawda ? i czy takie ćw wpłynęły by na mój wzrost ? ( bardzo bym chciał jeszcze urosnąć jak najwięcej sie da : ) /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/5f3affe2f59341d585419ff741456cee.jpg

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1842 Data: 2013-08-05 01:21:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ćwiczenia dla mnie

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, wiek : 32 lata waga : 86 kg Trenowałem kiedyś przez kilka lat w domowej silowni. W tej chwili od ośmiu lat nie trenowałem nie licząc pompek i brzuszków w celu podtrzymania jako takiej sylwetki. Na siłownie mam czas dwa razy w tygodniu po półtorej godzinki. Potrzebuje ćwiczeń w te dwa dni w celu rozwinięcia wyglądu i siły. Mam obok domu [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1281 Data: 2009-01-04 16:29:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dawkowanie,nowy cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Kupiłem dziś KARNITIN LIQUID L-30000 od VITALMAXA(500ml)oraz Monohydrate Creatin także z tej firmy.Chcąc zrobic cykl pytam was o radę jak to połaczyć bo w sumie to na obu produktach ale różnych firm pisze inne dawkowanie no i jak to jeszcze połaczyć.Z góry dziękuje za pomoc... obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 17 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 784 Data: 2011-01-24 16:35:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gruby22 /DZIENNIK/kulturysta vel. Siłacz amator

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] że jakoś sobie poradze z tym.Planuje też poprawić estetykę, a przede wszystkim zrzucic kilka cm z pasa(zwłaszcza po świetach) Kilka słów omnie: Imię: Hubert wiek: 20 (1989) wzrost: 172 waga: 100 +/- trenuje: od 2003 roku Rekordy siłowe przysiad: 230 WL: 160 Martwy: 215x3(220x1) CELE: do konca rojku 2010 dorzucic 30kg w każdym z bojów przy [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2235 Data: 2009-12-26 20:49:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wzrost po 19 roku życia

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, od 4 miesięcy mam 19 lat i mierzę 172 cm wzrostu. Nie jest to tragedia, wielu znajomych jest ode mnie niższych, powiedziałbym nawet, że w moim otoczeniu wzrost średni. Jednak chciałbym urosnąć jeszcze jeden centymetr, zaznaczę, że przez te ostatnie 4 miesiące urosłem prawie centymetr. Dlaczego chcę jeszcze jednego centymetra? Bo moja [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 754 Data: 2016-10-11 14:32:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta... Badzcie laskawi i pomóżcie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam 16 latek. Potrzebuje diety jakos mi nie idzie ukladanie jej Na forum jest wielu specialistow ktorzy naprawde znaja sie na tym i moga mi pomoc. Blagam was uluzcie mi diete na mase. Soga daje kazdemu kto pomoze!!! Prosze tylko bez odpowiedzi sam sobie poradz itd bo to nic nie wniesie do tematu Ok moje dane: Wzrost: 170-172 cm Biceps: [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 2240 Data: 2008-10-06 20:42:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta opinie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kurczaka , duszonego , nieraz z grila + gainer teca 50g + 250ml mleka posiłek przed treningowy gainer 50g +mleko oraz serek , ew. płatki kukurydziane Po treningu jogurt 300g + gainer 50g+250ml mleka na kolacje bub , fasola wiek 17lat masa 65kg obwód ramienia 35cm wzrost 172 obwód klatki około 100 cm Pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1312 Data: 2010-08-02 09:57:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania do Ćwiczeń

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam mam 15 lat, ponieważ niedługo zaczynam plan FBW + Dynamika chciałbym się was zapytać czy nie macie może jakiś wskazówek na temat niżej podanych ćwiczeń. Moja wiedza opiera się tylko na filmach z YouTube. Pytam ponieważ boje się że je zawale technicznie. CLean & Jerk Dynamic Row Snatch Płeć : Mężczyzna Wiek : 15 Waga : 63 Wzrost : 172/173 cm. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 628 Data: 2009-11-07 21:05:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • doszlifowanie redukcji

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] a scorch jest w przecenie w sklepie sfd. Lepiej wybrac scorcha za 99 ktory ma 136 tab. bodajze czy TSE za ok 49 120 tabsow?? wolalbym TSE ze wzgledu na cene, a wy co o tym myslicie? wiek; 17 waga aktualna; 61 kg ok. wzrost; 172cm suplementy; tylko bialko fundusze; najlepiej jak najtaniej Zmieniony przez - nntkk w dniu 2013-06-24 23:18:07

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 929 Data: 2013-06-24 23:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na rzeźbę

    Temat
    Po 35 roku życia

    Witam , chciałbym zacząć się rzeźbić. Mój wzrost to 172 cm , a waga 85kg. Mam czas chodzić na siłownię 5 razy w tygodniu., trening około godziny. Nie zależy mi na szybkim wyrzeźbieniu się, może być powoli. Dieta oczywiście będzie. A co do planu to wymyśliłem coś takiego i chciałem się was zapytać czy ma to jakiś sens takie ćwiczenie: W każdy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1244 Data: 2015-08-22 12:19:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitrobolon II 500g + Cell Pump 665g

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] dawkować te dwa produkty?? Pytanie kieruje do osób, które miały styczność z tymi odżywkami i u których ich własne plany spożywania przyniosły dla nich świetne efekty. Mój wzrost to 172 Cm i 69 Kg wagi. Chce dokupić sobie do tego jescze Mass XXL i w tym momencie jak dodać ten gainer do reszty prochów. BTW: co sądzicie o tym zestawieniu ;)? [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1014 Data: 2006-11-20 00:24:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ułożenie treningu

    Temat
    Trening w domu

    Witam wszystkich ! Postanowilem cos z soba zrobic i zaczac cwiczyc lecz niestety nie mam z kim chodzic na silke a samemu (przynajmniej narazie) nie mam motywacji ;/ Moglby mi ktos napisac trening ogolnorozwojowy (tyle ze nie mam zadnego sprzetu(Hantle,drażek) podstawowe informacje: Wiek : 16 Waga 65 Wzrost 172 Cel do osiągnięcia (Masa, Rzeźba, [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 928 Data: 2009-04-02 16:18:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początek na siłowni :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Wiek : 15 lat Wagea : 60 kg Wzrost : ok.172 cm Staż treningowy: 2-3 razy w tygodniu (siłownia) Uprawiany sport lub inne formy aktywności: boks 3 razy w tygodniu,basen 1 raz w tygodniu Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia: bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: bardzo dobry Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : zadne [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1663 Data: 2012-10-17 16:49:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Brzucha na Sześciopak

    Temat
    Trening dla początkujących

    witam użytkowników forum mam takie pytanie chciałbym sobie wyrobić rzeźbę brzucha tak zwany sześciopak dużo czytałem o a6w ze widać efekty jak się dojdzie do końca mój wzrost to 172 cm waga 57 kg mój bmi to 19.3 czyli w normie mój poziom tkanki tłuszczowej wynosi 16.7 czyli również norma więc pytanie brzmi czy warto robić a6w czy lepiej jakieś [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2404 Data: 2012-06-26 19:13:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ROzpisac trening i diete

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] jakiś trening dla początkujących no i tu moj problem prosil bym o jakaś rozpiskę na MASE bo moja waga na dzień dzisiejszy to 63 kg chciałbym przytyć chociaż do 68-70 kg moj wzrost to 172 cm mam siłownie w domu znaczy opisze co mam : Ławka: http://allegro.pl/wy...1993278088.html Gryf x2 8 kg obciązenie do niego to 48 kg włącznie z gryfem Hantle [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 713 Data: 2011-12-17 14:04:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocenę diety na redukcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Prosiłbym o ocenę czy ta dieta będzie odpowiednia na redukcje Wiek: 18 lat Wzrost: 172 cm Waga: 76 kg Ćwiczenia: 1-2 razy w tygodniu sztuki walki 1-2 razy w tygodniu siłownia 3 razy w tygodniu bieganie Cel: Redukcja do 65-66 kg: Według moich obliczeń moje dzienne zapotrzebowanie to około 2150 kcal Prosiłbym o ocenę, czy ta dieta będzie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 702 Data: 2014-01-12 19:22:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, mam 20 lat i trenuje od 6 miesięcy, moj wzrost to 172 cm, waga 56 kg. Z natury jestem i byłam zawsze szczupła, od kiedy wzięłam się za trenowanie z 53 kg przybrałam 3 kg przez ten okres, postawiłam na treningi bardziej w kierunku masy mięśniowej. Pytanie co dalej ? Ile powinmam utrzymywać takie treningi? Później mam redukować mimo że [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2653 Data: 2017-08-05 05:44:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening dla 16 latka

    Temat
    Trening w domu

    Witam. Zacznę od podstaw: Wiek 16 Waga 55 Wzrost 172 Cel do osiągnięcia (Masa, Rzeźba, Redukcja) Rzeźba i pewnie Masa też Staż (w przypadku Jasia to >0) Od czasu do czasu pomacham hantlą i pompek porobie Aktywność fizyczna Teraz w zimne dni to tylko w Weekendy na hali pogram w piłkę nożną(wyczerpująco) Posiadam jedną hantlę regulowaną. I [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1101 Data: 2009-11-19 21:54:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla gimnazjalistów na wsi.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam . Mam 15 lat 172 cm wzrostu, 63kg wagi. Ramie-29cm Przedramię-26cm Klatka-82cm. Mieszkam na wsi. W okresie wakacyjnym dużo pracuje w domu przenosząc duże ilości ciężarów( ogórki, zboże) Pracuję co 2 dni czasem nawet codziennie. Chciałbym aby ktoś doradził mi jak wykorzystać te prace i wyrzeźbić solidnie ciało. Dodam ,że w roku szkolnym mam [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 759 Data: 2010-07-18 18:07:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy warto to brac, dieta

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam 16 lat cwicze od roku. pol roku robilem pompki teraz wicze na ciezarach. chce przybrac na wadze gdyz jestem chudy (58kg i mam 172 cm wzrostu). chce sobie pomoc tanimi odzywkami ale nie wiem czy moge to brac. jezeli nie to czy moglibyscie mi podac link tych dobrych. jezeli to mozliwe to chcialbym rowniez aby nie byly zbyt drogie (moge wydac na [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 931 Data: 2006-01-02 21:06:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)