To co będzie za kilkadziesiat lat jakoś mnie nie interesuje za bardzo już %-) Według badań, przytoczonych przez National Geographic Polska w materiale pt. „W granicach wzrostu” przeciętny Europejczyk w paleolicie mierzył 175 cm, w średniowieczu 167 cm, dziś zaś jego wzrost wynosi średnio 172,5 cm. Jak widzisz w porównaniu do średniowiecza średnia [...]
taka wlasnie jest koszykowka europejska masz ponad 2m to nie patrza na umiejetnosci lecz na wzrost mam nadzieje ze cos jeszcze podrosne chociaz juz sam nie wiem za niedlugo bede mial badania ktore mam co pol roku i dowiem sie ile uroslem przez pol roku ale wydaje mi sie ze z 6 cm bo we wczesniejszych badaniach mialem 172-3 a teraz to sie okaze [...]
Dobra będzie to moja pierwsza dieta więc pewnie dużo do poprawiania.Podam wymiary na dzień dzisiejszy ,ale z dietą zacznę prawdopodobnie dopiero od września. Waga : rano 65,4 Wzrost ok 180 cm (raczej mniej niż więcej) Zapotrzebowanie kcal : wg. dzienniku posiłków VItala 2383,52 Metabolizm - ciężko mi określić nie za szybki , nie za wolny.Nie [...]
[...] .. a jeśli chodzi o martwy to więcej niż 150 też nie prubowałem mam dość chodze nia po tym forum mam własny trening, i wali mnie czy jest dobry. Tworzony z doświadczenia mój wzrost mnie dobija mam 172 i co ***ie mnie, dieta g**** daje jade na barszczu, twarogu, zemniakach i rybach. nic se nie ograniczam Jem to co lubie, waże 95kg wyglądam na 75kg [...]
albo wez Mi wylicz ostateczny wzrost aktualnie 172 i 16 lat skoczone 2 miesiace temu ojciec 180 matka 165 z moich najnowszych obliczeń (opartych naukowym kalkulatorem) wyszło mi,że twój ostateczny wzrost w wieku 20 lat wynosić będzie ( rano ) 194,7 cm ,nie ma za co....
Dobra będzie to moja pierwsza dieta więc pewnie dużo do poprawiania.Podam wymiary na dzień dzisiejszy ,ale z dietą zacznę prawdopodobnie dopiero od września. Waga : rano 65,4 Wzrost ok 180 cm (raczej mniej niż więcej) Zapotrzebowanie kcal : wg. dzienniku posiłków VItala 2383,52 Metabolizm - ciężko mi określić nie za szybki , nie za wolny.Nie mam [...]
Dobra będzie to moja pierwsza dieta więc pewnie dużo do poprawiania.Podam wymiary na dzień dzisiejszy ,ale z dietą zacznę prawdopodobnie dopiero od września. Waga : rano 65,4 Wzrost ok 180 cm (raczej mniej niż więcej) Zapotrzebowanie kcal : wg. dzienniku posiłków VItala 2383,52 Metabolizm - ciężko mi określić nie za szybki , nie za wolny.Nie mam [...]
Mam 14 lat i 161 cm wzrostu. Mój stary ma 172, a starsza 159. Mam brata 23 lata, który ma 176 cm i w moim wieku był ode mnie niższy. Powiedzcie czy mam szanse mieć 180 cm. Czy nerwy i stres hamują wzrost? "Z alkoholem nie wygrasz, ty go w morde, a on cię na ziemie"
A ja tak napiszę. Nie wydaje mi się, żeby ćwiczenie na siłce hamowało wzrost. Jak zaczynałem miałem 168 cm, półtora roku później 169, w rok półtora roku 1cm, wiek 18 lat. Cała moja rodzina też nie jest za wysoka. Ojciec 172, mama ze 160 może. Dziadki z obydwu stron też nie za duzi. Wzrost to kwestia genów, ja mam ch ujowe
RafaL-eX tak lewa noga troszke wieksza od prawej o jakis 1 cm cos takiego mlody_gda wzrost 175 cos takiego w profilu mam 172 ale to nie aktualne Jeszcze raz dzieki wszystkim i tak jak mowilem wczesniej sogi jutro odbijam Zmieniony przez - arsenn20 w dniu 2007-07-11 22:58:24
Mój wzrost to 172, a moja miednica ma 105 cm obwodu. Jest czerwona i plastikowa jeśli to ma znaczenie. I myśle, że to byłoby dobre podsumowanie tego tematu. Niby co chcecie zrobić z tą miednicą oprócz ew. spalenia tłuszczu?
ja co ciekawe pra dziadka mialem wysokiego i w sumie po nim odziedziczylem wzrost i mam 193 cm:-) brat 184 okolo, tata 178, mama z 172, wiec oboje z bratem dosc wysocy jestesmy jak na wzrost rodzicow czy dziadkow, wiec cos tam w genach odziedziczyliśmy po 2 pokoleniach w tyl:-) wiec nigdy nie mow nigdy... okaze sie jak bedziesz mial z 19-20 lat [...]
Witam mam 14 lat i 2 miesiące, mój wzrost to 157, mój ojciec 172, matka 164 chciałbym podrosnąć do chociaż 175 cm i czy jest duża szansa oraz czy to prawda iż basen i mleko pomagają we wzrastaniu z góry dziękuje.
Ojciec 178 ma średni wzrost mężczyzny Polskego,mam zakaz ruchu jeszcze przez półtora miesiąca a produktów bialkowych jakiś jogurt dziennie z mięsa to schabowe owoce to praktycznie nie a z warzyw to paprykę,w szczególności to jem to w soboty bo w tyg mam kupe pracy nauka lekcje i przychodze do domu na 16 a wychodze o 7 więc nie mam czasu jeść rano [...]
skala tanner okresla stopien dojrzewania ty dojrzewasz normlanie czyli jak rowiesnicy wiec twoj wzrost bedzie podziemy 172-174 wzzrost jest obliczony na podstawie wzrostu rodzicow oraz na podstawie siatki centylowej. Co prawda nie to to pewne wyniki ale nie rob sobie nadziei bo takie gadanie ze ktos nagle wytrzelil 10 cm to najczesciej bajki :) te [...]
[...] chodzi o basen to 3 razyw tygodniu w dni nietreningowe jeśli chodzi o cwiczenia to opinie są podzielone. Niektórzy twierdzą ze MC przysiady i wyciskanie na barki hanuje wzrost a inni że nie. Osobiście uważam ze ćwiczenia wykonywane poprawnie nie hamuja wzrostu -- poparte jest to moim doświadczeniem --zacząłem ćwiczyć gdy miałem prawie 15 lat [...]