SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy urosnę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15206
BTW
siatka centylowa Cie nie dotyczy kiedy masz konstytucyjne opoznienie wzrostu oraz dojrzewania ale to mniej wiecej bede wiedzial jesli podasz punkt na skali tannera.
Te cholerstwo co kupiles w niczym ci nie pomoze!
Typowy marketing ktory chce twoje pieniadze.
Chcesz byc jak najwyzszy to przede wszystkim pływanie, dobrze jedzienie (2g białka na kg ciala 5 g weglowodanow zlozonych na kg ciala)
multiwitaminy, oraz duzo jedzenie zawierajacego witamine A oraz zelazo.
To całe gh max itp to sciema i nawet tego nie kupuj. NIe ma jednego badania w ktorym udowodniono by ze jakis z tych preparatow dziala. :)
Ktos rzucil to o cwiczenia dla siatkarzy. jest w tym sporo racji oni maja cwiczenia na wycigniecie kregosłupa wiec to by moglo cos dac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
Faridrox z tego co zobaczyłem to jestem na przełomie 3 i 4 fazy, ale raczej 4. Czemu na tych suplementach piszą, że zwiększa HGH, a tak w istocie to ponoć g**** robią? I jeszcze jaki trening polecacie? Nie kupiłem tego czegoś, dlatego się pytam :P.

Zmieniony przez - krakers22 w dniu 2011-03-29 20:21:35

Zmieniony przez - krakers22 w dniu 2011-03-29 20:22:07
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
ja mam 195cm, mama ma 172cm, a ojciec 175, a pan za prad 185cm

a tak na serio moj pra dziadek mial 190cm i jego genow troche dostalem chyba.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
Faridrox i jak wyliczyłeś ten przyszły wzrost?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 925
Z genami nie wygrasz , ale mozesz troszke im pomoc " Hormon wzrostu" zalatw sobie takie cacko . Moj kumpel to bral okolo 2 lat i juz urosl okolo 15 cm , wczesniej byl maly i ciagle stal , idz do lekarza zapytaj , moze i tobie przepisze.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
za stary jest na GH, a po drugie ma normalny wzrost jak na swoj wiek i zdane lekarz o zdrowych zmyslach mu nie przepisze.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
A co z tą skalą Tannera? I jakie ćwiczenia polecacie? GH nie dostanę raczej :P, a nawet nie chcę, bo same problemy mogą z tego wyniknąć : /..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15206
skala tanner okresla stopien dojrzewania ty dojrzewasz normlanie czyli jak rowiesnicy wiec twoj wzrost bedzie podziemy 172-174 wzzrost jest obliczony na podstawie wzrostu rodzicow oraz na podstawie siatki centylowej. Co prawda nie to to pewne wyniki ale nie rob sobie nadziei bo takie gadanie ze ktos nagle wytrzelil 10 cm to najczesciej bajki :)
te preparaty sa na arganinie ale te wyrzuty gh to jednorazowe i za slabe zeby cokolwiek zmienic. GH nie dostaniesz a do innych lekow nie masz odespu wiec musisz byc dobry z takim wzrostem jaki bedziesz mial :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
No dzięki za odpowiedzi, ale jaki jeszcze trening w domowych warunkach na podniesienie hgh.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2554
Mój wzrost zakończył się w wieku 19 lat na 179 cm. W wieku 24 lat zrobiłem miesięczny cykl na argininie(standardowe dawki) i akurat po tym cyklu skoczył mi wzrost na 182 - po prostu poczułem się jakiś większy i się zmierzyłem. Może był to tylko przypadek? Po miesiącu znów zrobiłem taki sam cykl i już nie urosłem:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja: BCAA vs Białko

Następny temat

BIAŁKO Wpc protein plus. OCENA

electro
Polecane artykuły