SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy urosnę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Crazy_Thug jasne że parę pokoleń wcześniej ale jego rodzice też po kimś te geny odziedziczyli a schemat którym zobrazowałem to kotletowi to tylko łopatologia która pozwala łatwiej to zrozumieć

Co do twojego przykładu o bramkarzu to się w pełni zgadzam wzrost to nie wszystko
więc jeśli tak jak mówisz krakers masz dobry refleks technikę i zamiłowanie do tego co robisz to te 2,44(wysokość) na 7,32(szerokość) nie będzie problemem

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Moi rodzice mają, mama 165cm, a tata 173cm. Ja mam 183cm więc to trochę dziwne. - sąsiad Was często odwiedza?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
też mi się to nasunęło ale wolałem zostać przy swojej teorii 25% recesywnych

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Dzięki za odpowiedzi. A czy te ćwiczenia co podałem w czymś pomogą? Czy jakieś inne, specjalnie na wzrost, są potrzebne? Tata - 170 cm, mama - 160cm. Więc raczej mało. W mojej rodzinie jest wujek, jego rodzeństwo(w tym moja mama) ma około po 170-160, a on ma 185 cm. Mam nadzieję, że mnie też to spotka. Co do wysokich przodków to jeszcze jeden dziadek był wysoki. Mam też brata ciotecznego, rodzice: mama - 165cm, tata - 172 cm, a on w wieku 16 lat ma 180 kilka. A te suplementy na pewno w niczym nie pomogą? Bo dużo czytałem i arginina, lizyna i ornityna podnoszą wydzielanie HGH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Amentoris To nie było śmieszne. Ja na Twoich rodziców nie jadę więc od moich się odpyerdol, ok? Jeśli u Ciebie jest taka sytuacja, że mamę odwiedzają często koledzy/sąsiedzi to nie znaczy, że moja taka musi być. Mam nadzieję, że zrozumiałeś dlaczego Twój post był nie na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Niestety nie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie zdążyłem edytować.

I jeszcze jak chcesz wiedzieć to tata mojej mamy był wysoki i jego dwóch synów też. Jeden 198cm, a drugi 185cm. Dziadek też około 185cm. Więc pomyśl następnym razem trochę logiczniej.

Mówiąc wprost nie życzę sobie, abyś jechał na moich rodziców. Jaśniej się już nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
Dobra widze ze koledzy wroza w fusow jak ci powiem mniej wiecej ile mozesz miec.
Napstawie wzrostu rodziców czyli tam zwany "mid parental height" powinines miec wzrost 172 cm. Do tego spojrzałem na siatke centylowa ktora obliczna ogolny wzrost wsrod populacji i wyszlo mniej wiecej 174 cm. Czyli ogolnie rzecz biorac twoj finalny wzrost bedzie w granicy 172-174,175cm.
podaj w jakiej skali Tannera jestes http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Tannera 
TO Ci dokładniej powiem jaki bedzie finalny wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
kotlet95 - mniej spinania pośladów więcej poczucia humoru, jeżeli mój post Cię uraził, przepraszam, choć nie miał tego na celu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Wiem, że nie miał tego na celu, ale nie lubię gdy ktokolwiek jeździ po moich rodzicach. Również przepraszam.

Do autora Suple nic nie zdziałają w Twojej sprawie.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2011-03-29 20:06:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja: BCAA vs Białko

Następny temat

BIAŁKO Wpc protein plus. OCENA

forma lato