SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy urosnę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Witam! Mam 15 lat i 166 cm wzrostu. Chciałbym urosnąć do minimum tych 182 cm wzrostu(tyle ma iker casillas). Jest mi to bardzo potrzebne, ponieważ jestem bramkarzem, mam ponoć świetny refleks, technikę i inne bzdety, ale brakuje jednej rzeczy: wzrostu. Przy moim aktualnym to może będę grał w 4-ligowym klubie : /. Teraz chcę to na wszelkie sposoby zmienić:
- codziennie po 3 serie 200 przysiadów;
- około godziny zwisania na drążku;
- 3 serie po 40 pompek
oraz:
Brać te suplementy:
- Universal GH Max 180tab
- Arginine 3
- HGH Night

Wiem, że w moim wieku jeszcze wszystko przede mną, ale mam mame 160 cm oraz tatę 170 cm. Może bez ćwiczeń i suplementów urosnąłbym jeszcze 7 cm, ale nie więcej. Teraz nasuwa się pytanie: Czy ten plan mi pomoże? Dodam, że tych suplementów chcę używać w dawce treningowej. Proszę o odpowiedź osób doświadczonych w temacie. Z góry dzięki.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 15

Waga: 53

Wzrost: 166

Cel cyklu: wzrost

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: nie używam

przewidziane finanse na cykl: 200 zł/mieś

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 0
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Fakt , ze prawie wszystko zależy od genów ale nie zapominaj o odpowiednich cwiczeniach typu : podciaganie sie na drązku ...
powinienes duzo sie rozciagac .
Wielu mowi np : ze mama ma 165 cm tata 175 cm a on ma ponad 185 cm
rozni specjalisci i naukowcy udowodnili iż dzieje sie tak poprzez spozywane weglowodany na czasów naszych rodzicow nie mozna bylo wzucic fast-food'a itd ...
nie oznacza to zeby wpierdzielac ile wlezie cukierkow , pizzy czy innych takich ale warto o tym poczytac sa rzeczy np : warzya bogate w duza ilosc weglowodanow np : kalafior zawiera bardzo duzo weglowodanow ale zlozonych ...
poczytaj sobie o tym :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W niczym Ci one nie pomogą, nie wierz reklamie.

Dlaczego? Zapytaj google, tysiące razy te same pytania i te same odpowiedzi, trochę samodzielności.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Wszystko zalezy od genetyki. Pogadaj z lokalnymi siatkarzami. Moze cos Ci poleca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
a twoi rodzice jakiego są wzrostu?
z genami nie wygrasz a te suplementy które chcesz brać w niczym nie pomogą
w ogóle nie ma takiego suplementu na wzrost

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ale sa odpowiednie cwiczenia wzmagajace wzrost z tego co slyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Moi rodzice mają, mama 165cm, a tata 173cm. Ja mam 183cm więc to trochę dziwne. Może jeszcze urośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
od 21-26 rozku zycia czlowiek konczy rosnac.
smialo masz szanse miec 2 matry jezeli geny ci na to pozwola.

suple olej, bo szkoda kasy w ww celu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
"Moi rodzice mają, mama 165cm, a tata 173cm. Ja mam 183cm więc to trochę dziwne."

kotlet nie koniecznie takie dziwne
tak łopatologicznie załóżmy że u twoich rodziców
cecha dużego wzrostu była recesywna u obojga oznaczmy ją literą "g"
a cecha małego wzrostu była cechą małego wzrostu oznaczmy ją literą "M"
czyli oboje mieli komplet cech: Tata "Mg" Mama "Mg"
w prostej krzyżówce wychodzi że masz 25% szans że twój komplet cech to będzie "gg" czyli cechy wysokiego wzrostu i
75% że w parze cech znajdzie się dominująca cech "M" małego wzrostu

dlatego zapytałem jak jego rodzice.

Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2011-03-29 13:31:46
1

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
geny sa dziedziczone ale nie tylko po rodzicach. rodzice moga byc mali a ich potomstwo wieksze, tak samo grubi a potomstwo chude. geny sa dziedziczone juz pare pokolen wczesniej, nie tylko od rodzicow

co do wzrostu: (odrazu zaznacze ze jestem Legionistą żeby nie było że sie naśmiewam z tego klubu)

popatrz tylko na Skabe z Legii gość ma 190 a każdy wrzuca mu piłke za kołnierz jak tylko chce. nie mówiąc już o refleksie na poziomie 3 ligi czy wybiciach piłki nogą iście z okręgówki albo i tam może lepiej to robią

wzrost w bramce nie jest tak ważny co refleks, technika, szczęście i umiejętności. możesz być jednym z niższych a być naprawde dobry. chociaż te 166 może być mało, jeszcze 10cm by sie przydało. masz jeszcze czas na rośnięcie więc wierz w to że urośniesz i licz że twoi przodkowie byli wysocy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
https://www.sfd.pl/[art]Wzrost_,_genetyka_a_trening.-t481050.html przeczytaj ten art i bedzisz znał odpowiedz

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja: BCAA vs Białko

Następny temat

BIAŁKO Wpc protein plus. OCENA

WHEY premium