Albo coś jest dobre albo tanie. Jak białko w dobrej cenie to od SFD, kreta j.w. Vitalmax lub jeszcze taniej jest od ActivLab, BCAA najkorzystniej wychodzi od Hi-Tec. Glutamina wychodzi drogo przy odpowiednim dawkowaniu, wiec mozesz sobie podarowac.
whey 100 to same wpc też brałem i jest oki ale to typowa serwatka bez dodatków a jeśli chodzi o bcaa to activ lab+ glutamina tanie jest i dobre ale niestety rozpuszczalność lipa totalna
dobre i tanie mono np vitalmaxa lub zawsze działające cm3 treca. cykl 12tyg. Hmb nie działa, strata kasy, izolat nie potrzebny wystarczy wpc, bcaa to zależy jaka dieta, na masowanie nie koniecznie jeśli dopięta chociaż dodatkowa podaż leucyny może coś tam zdziałać. Na masę jest odpowiednia dieta.
[...] kreatyna i hmb kreatyne kup np. vitalmaxa 46 blach za 500 g i carbo do tego pamietaj podstawy dieta trening odrzywki & suplementy kreatyna bialko carbo (nie zawsze ale jest w miare tanie , tylko po treningu brac) zma bcaa (przewaznie podczas rzezby) reszta innych specyfików jest raczej zbedna i mysle ze oczywiscie na mase jedziesz
Nitrobolon II - ok Booster - może być np. NOZ IV, Vascobolan, WF. BCAA - na masie zbędne Kreta - wybrałbym tanie i ekonomiczne np. Olimp, Vitalmax Gainer - jesli są braki w diecie to zakup ale proponowałbym MASS XXL, MUTANT MASS Carbo - j/w z olimpa ok
Na regenerację : A. Czyli tanie domowe sposoby: - 8 godzin snu - zero alkoholu, fajek - po treningach zimne - gorące prysznice na przemian - sauna - jak się da - do mycia używaj ostrej gąbki. I się szoruj nią porządnie B. Suple i inne - glutamina - kreatyna - zielona herbata - żeń szeń - BCAA
amen, na K** wrzucili badania i wyszlo ok bulk 50, skladowo bardzo dobry, tak samo gainery, tanie i dobre, bialka maja fajne smaki, mono jak mono bcaa nie jadlem, carbo tez nie no i nowosc jakas od nich czyli to bialko ryzowe z wpc, najtansza opcja chyba z bialek na dzien dzisiejszy noi nie ukrywaja ile czego ejst w czym, ile jest wpc w tym r-wpc, [...]