SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

tanie bcaa

  • Odrzywki Dla Boksera

    Post
    Sztuki Walki

    Zdecydowanie polecam Iron Horse High Kick przed treningiem. Tanie to to nie jest, ale jak kopie to poezja. Jak już koniecznie chcesz się pozbyć kasy, to BCAA okołotreningowo i czasowo kreatyna na polepszenie zdolności wysiłkowych.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1262 Data: 2012-04-09 17:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do kasacji!!!

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja jestem zdania ze takie suple jak bcaa, mono, bialka warto kupowac tanie. natomiast(tu ameryki raczej nie odkryje) w przypadku np spalacz cena idzie czesto w parze z jakoscia.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 932 Data: 2010-08-04 19:27:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja!

    Post
    ATLETA

    przed treningiem dobre i bardzo tanie sa Beta BCAA hitec, po to AAPQ Hitec ============================================== ============================================== Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki .:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3718 Data: 2003-06-18 00:43:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja!

    Post
    ATLETA

    Tanie są BCAA Weidera i tez dobre.... przed treningiem jak znalazł członek-mafia.suple.hardcor.pl

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3718 Data: 2003-06-18 12:58:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w dobraniu suplementów

    Post
    Odżywki i suplementy

    na mase moim zdaniem bcaa są zbędne, gainer obojetnie który z Twojej listy (tutaj chodzi o uzupelnienie braku bardziej w/w w diecie) co do kreatyny to zwykłe mono wystarczy (np. vitalmaxa) ma dobre opinie i jest ekonomiczne/tanie

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1014 Data: 2014-06-19 15:46:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    dochod mam 350 zl miesiecznie, myslalem nad witaminami olimp, bcaa z sfd mowil ze sa dobre i tanie, + bialko moze kreatyna

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1454 Data: 2012-08-18 17:10:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc

    Post
    Odżywki i suplementy

    BCAA Xtra-tanie, ale obecnosc glutaminy to imo zaden powod, zeby kupowac. Gainer przed snem? Proponuje zrezygnowac z tego wyjscia i wziasc sie za jedzenie. Kup sobie bialko i miksuj z platkami owsianymi. Carbo to w wiekszosc cukry proste.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1036 Data: 2009-08-19 09:17:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki antykatabolik do mojego przypadku?

    Post
    Odżywki i suplementy

    1 bcaa xtra bardzo tanie i dobre 2 przed bieganiem o 19 noramalny posiłek duzo białka ( np. piers z kuraka) srednio wegli najlepiej ryz i troche tluszczy. o 22 mozesz spokojnie zjesc chudy twaróg, sam lub z niewielkim dodatkiem tluszczu 3 to samo co o 19 a nawet wiecej ryzu moze byc na trening trzeba miec energie 4 przed i po siłowni ewntualnie [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2499 Data: 2009-07-16 14:49:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] znacząco i siłę i wytrzymałość, można łączyć z kreatyną. Jak to będzie mało to przedtreningowo dla pobudzenia możesz zastosować suple typu MMA Elite Perform, R2F Nutrabolics albo High Kick Iron Horse'a. Jak finanse pozwalają to i BCAA możesz dokupić, te są tanie i zbierają dobre opinie: http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_BCAA_Xtra-opis3491.html

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 637 Data: 2012-09-19 13:16:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trenig rzezba

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    na rzezbie turyna ? jesli sama to nie ! zainwtestuj w BCAA ( trec b.dobre i b tanie

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2997 Data: 2004-05-08 19:26:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JAKIE SUPLE NA MASE+SIŁA? 800zł

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja pierdziele za 800 zł supli ..... byłem kiedyś głupi i tyle wydawałem ...... kup sobie NO3 z CMI , mono tanie 250 gram po 25 zł ? kup sobie lepiej kilogramowe SNI chyba 89 czy coś koło tego. do tego BCAA XTRA , jakiś gainerek i wszystko ! masz dobre żarcie nic więcej nie potrzeba, jedynie może omega 3 i witaminki (ale to zakładam że zawsze [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 5045 Data: 2009-09-18 10:41:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak byście zaczęli od nowa

    Post
    Odżywki i suplementy

    No to załóżmy że tanie oraz dobrej jakości będzie: -Gainer Mass Activator od sfd -Białko WPC protein econo od sfd -Pure BCAA od sfd -Mono od vitalmaxa/sfd -CM3 albo tcm - ok Ale czemu chcesz robic cykl na samym nitrobolonie>? Czy może źle zrozumialem? Co do pierwszego stacka - no nie wiem, cell pump to taki dosc bardzo ubogi stack. Mógłbyś [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1577 Data: 2011-08-10 19:49:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To zabezpieczenie pod zakrętką nie było szczelne Puszczało przez zakrętkę i w końcu ta folia na zakrętce też puszczała. Mama mi zawsze mówiła że co jest tanie to jest drogie. Mam cichą ale już teraz wątpliwą nadzieję że sam proszek to już to co napisane bo jak nie to może się nie wyprać jak sądzisz czy bcaa nie jest oszukane?

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2466 Data: 2010-02-20 23:41:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie lepiej kupić tanie dobre zma testeda? Samo z siebie to nie regeneruje, ale poprawia komfort snu, co przekłada się niebezpośrednio na regeneracje. Możesz też kupić BCAA.

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2597 Data: 2011-09-10 12:33:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • początek z odzywkami [0_o]

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] uzupełnić braki w diecie bialko tj 100%whey KAIZENA. Jeżelli myślisz poważnie o temacie to powinieneś zarzywać kompleks witaminowo mineralny np: "BIO-6-CAPS" KAIZENA, "SPECIAL TWO" "VIT-MIN 75+" NOW LUB "ANIMAL PAK" uniwersala. Po treningu lub częściowo do 1 posiłku carbo, tanie i dużo np. Olimpa. pozdro

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1280 Data: 2006-09-03 13:17:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl - ocena zestawu

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] po tym banany dobry pomysł. Rano normalnie śniadanie vitaminy tak jak sobie rozpisałeś. BCAA 10 g po treningu i tak 30 minut później wpc. Mono universala bardzo dobre i tanie. Ta kreatyna olimpu to mieszanka różnych form kreatyn z odrobiną tauryny. Na pierwszy cykl mono jak najbardziej. Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2010-12-26 16:11:27

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1557 Data: 2010-12-26 16:06:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc w wyborze suplementow

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] treningu ale to takie zbędne lepiej ją sprzedaj jak możesz :D, i tak j/w do tego dokup białko/gainer i jakieś witaminki, o3 itp - prozdrowotne. Hmm... Białko Ostrowi jest tanie i dobre xP MegaCapsy olimpa też dobrze, sam na nich jechałem i moge powiedzieć że w 100% spełniły swoje zadanie. BCAA też możesz pominąć, chyba bardziej - jak już - to [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1687 Data: 2008-10-24 23:48:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rx gold bcaa sa dobre i dosc tanie http://www.sfd.pl/sklep/RX_Gold_Bcaa-opis26242.html

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 2799 Data: 2010-12-28 12:45:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Noworoczne zakupy :)

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] ze jest to mieszanka WPC, WPI i hydrolizatu. Zainwestuj w bialko - albo WPC albo jakas mieszanka np. WPC z Sojavitem. Z aminek jedynie przychodza mi do glowy BCAA z Treca - tanie i maja dodatek tauryny. A co do tego izotonica to jesli ci potrzebny to smialo kupuj - tymbardziej ze naprawde wychodzi bardzo ekonomicznie. No i nawzajem wesolych [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2786 Data: 2003-12-20 01:44:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ale nie trzeba w shakerze mieszać :P To wezmę chyba to Xplode, bo miałem i było smaczne. Chociaż z drugiej strony chyba nie jest zbyt ekonomiczne, i jakieś tanie capsy starczą na dłużej, a nie wyobrażam sobie robić aerobów po treningu bez BCAA

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3321 Data: 2012-04-12 08:35:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)