Zdecydowanie polecam Iron Horse High Kick przed treningiem. Tanie to to nie jest, ale jak kopie to poezja. Jak już koniecznie chcesz się pozbyć kasy, to BCAA okołotreningowo i czasowo kreatyna na polepszenie zdolności wysiłkowych.
ja jestem zdania ze takie suple jak bcaa, mono, bialka warto kupowac tanie. natomiast(tu ameryki raczej nie odkryje) w przypadku np spalacz cena idzie czesto w parze z jakoscia.
przed treningiem dobre i bardzo tanie sa Beta BCAA hitec, po to AAPQ Hitec ============================================== ============================================== Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki .:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji [...]
na mase moim zdaniem bcaa są zbędne, gainer obojetnie który z Twojej listy (tutaj chodzi o uzupelnienie braku bardziej w/w w diecie) co do kreatyny to zwykłe mono wystarczy (np. vitalmaxa) ma dobre opinie i jest ekonomiczne/tanie
BCAA Xtra-tanie, ale obecnosc glutaminy to imo zaden powod, zeby kupowac. Gainer przed snem? Proponuje zrezygnowac z tego wyjscia i wziasc sie za jedzenie. Kup sobie bialko i miksuj z platkami owsianymi. Carbo to w wiekszosc cukry proste.
1 bcaa xtra bardzo tanie i dobre 2 przed bieganiem o 19 noramalny posiłek duzo białka ( np. piers z kuraka) srednio wegli najlepiej ryz i troche tluszczy. o 22 mozesz spokojnie zjesc chudy twaróg, sam lub z niewielkim dodatkiem tluszczu 3 to samo co o 19 a nawet wiecej ryzu moze byc na trening trzeba miec energie 4 przed i po siłowni ewntualnie [...]
[...] znacząco i siłę i wytrzymałość, można łączyć z kreatyną. Jak to będzie mało to przedtreningowo dla pobudzenia możesz zastosować suple typu MMA Elite Perform, R2F Nutrabolics albo High Kick Iron Horse'a. Jak finanse pozwalają to i BCAA możesz dokupić, te są tanie i zbierają dobre opinie: http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_BCAA_Xtra-opis3491.html
ja pierdziele za 800 zł supli ..... byłem kiedyś głupi i tyle wydawałem ...... kup sobie NO3 z CMI , mono tanie 250 gram po 25 zł ? kup sobie lepiej kilogramowe SNI chyba 89 czy coś koło tego. do tego BCAA XTRA , jakiś gainerek i wszystko ! masz dobre żarcie nic więcej nie potrzeba, jedynie może omega 3 i witaminki (ale to zakładam że zawsze [...]
No to załóżmy że tanie oraz dobrej jakości będzie: -Gainer Mass Activator od sfd -Białko WPC protein econo od sfd -Pure BCAA od sfd -Mono od vitalmaxa/sfd -CM3 albo tcm - ok Ale czemu chcesz robic cykl na samym nitrobolonie>? Czy może źle zrozumialem? Co do pierwszego stacka - no nie wiem, cell pump to taki dosc bardzo ubogi stack. Mógłbyś [...]
To zabezpieczenie pod zakrętką nie było szczelne Puszczało przez zakrętkę i w końcu ta folia na zakrętce też puszczała. Mama mi zawsze mówiła że co jest tanie to jest drogie. Mam cichą ale już teraz wątpliwą nadzieję że sam proszek to już to co napisane bo jak nie to może się nie wyprać jak sądzisz czy bcaa nie jest oszukane?
Nie lepiej kupić tanie dobre zma testeda? Samo z siebie to nie regeneruje, ale poprawia komfort snu, co przekłada się niebezpośrednio na regeneracje. Możesz też kupić BCAA.
[...] uzupełnić braki w diecie bialko tj 100%whey KAIZENA. Jeżelli myślisz poważnie o temacie to powinieneś zarzywać kompleks witaminowo mineralny np: "BIO-6-CAPS" KAIZENA, "SPECIAL TWO" "VIT-MIN 75+" NOW LUB "ANIMAL PAK" uniwersala. Po treningu lub częściowo do 1 posiłku carbo, tanie i dużo np. Olimpa. pozdro
[...] po tym banany dobry pomysł. Rano normalnie śniadanie vitaminy tak jak sobie rozpisałeś. BCAA 10 g po treningu i tak 30 minut później wpc. Mono universala bardzo dobre i tanie. Ta kreatyna olimpu to mieszanka różnych form kreatyn z odrobiną tauryny. Na pierwszy cykl mono jak najbardziej. Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2010-12-26 16:11:27
[...] treningu ale to takie zbędne lepiej ją sprzedaj jak możesz :D, i tak j/w do tego dokup białko/gainer i jakieś witaminki, o3 itp - prozdrowotne. Hmm... Białko Ostrowi jest tanie i dobre xP MegaCapsy olimpa też dobrze, sam na nich jechałem i moge powiedzieć że w 100% spełniły swoje zadanie. BCAA też możesz pominąć, chyba bardziej - jak już - to [...]
[...] ze jest to mieszanka WPC, WPI i hydrolizatu. Zainwestuj w bialko - albo WPC albo jakas mieszanka np. WPC z Sojavitem. Z aminek jedynie przychodza mi do glowy BCAA z Treca - tanie i maja dodatek tauryny. A co do tego izotonica to jesli ci potrzebny to smialo kupuj - tymbardziej ze naprawde wychodzi bardzo ekonomicznie. No i nawzajem wesolych [...]
Ale nie trzeba w shakerze mieszać :P To wezmę chyba to Xplode, bo miałem i było smaczne. Chociaż z drugiej strony chyba nie jest zbyt ekonomiczne, i jakieś tanie capsy starczą na dłużej, a nie wyobrażam sobie robić aerobów po treningu bez BCAA