[...] ludzie polecaja treca ze wzgledy na stosunek cena/jakosc. bylo np porownanie BCAA i tam wygralo BCAA treca (zreszta ta sama historia byla z gainerami i z MASS XXL) dlatego teraz wszyscy mowia o BCAA treca - niekoniecznie ludzie musza byc podkupieni przez treca zeby polecac jego produkty - poprostu sa one tanie NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
[...] Na czym lepiej będę rósł? - jakieś BCAA - i tutaj czekam na wasze propozycje co byście polecili. Prosiłbym o jakieś dobre jakościowo i sprawdzone produkty, ale w miarę tanie. Dzięki wielkie, że odradziliście mi tego sweet wheya bo właśnie teraz czytam jego opinie na internecie i podobno masakra. Zmieniony przez - razer1337 w dniu 2013-03-01 [...]
[...] wygląda to jak karmelizowany cukier. Jadłem też jabłczan tej firmy. Jadłem go na niskim bilansie kalorycznym więc i szału być nie mogło. Ogólnie słabo reaguje na jabłczan, ale z niego byłem zadowolony. Lekko siła poszła do góry, ogólnie sylwetka pełniejsza i to bardzo tani produkt. Reasumując. Myślę że ma tanie i dobre produkty choć te grudy to
[...] zjeść pełnowartościowe białko, czyli miecho albo jaja sobie ugotuj np. no i węglowodany do tego chleb razowy lub jakiś ryż ;-) A to BCAA na regeneracje to polecilbys jakies tanie, a zeby cos pomoglo mozesz wziąć Olimpa, dosyć popularne i tanie właśnie http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_BCAA_Xplode-opis25661.html w srodku masz miarke, tak nieco ponad [...]
Białka białkami a co z bcaa? Były jakieś badania? Jak "tanie" firmy wypadły? kontynuacja cyklu w kolejnym numerze (lipiec) chcemy bowiem podchodzic na tyle w pelni do tematu jak tylko objetosc i charakter magazynu pozwalaja - a to zajmuje nieco czasu i pracy :-)
[...] - gainer dobry jest vitalmaxa i w miarę tani - jakieś BCAA ja kupuje fitmaxa BCAA Stac II + EAA - białeczko przed snem i z rana dobre jest Łowickie ja akurat biore i bardzo tanie 65ziko gainer vitalmaxa i BCAA fitmaxa kup sobie w sklepie SFD na tej stronce bo są ceny tańsze niż np. na allegro białko "Łowickie" kupisz tylko na allegro [...]
[...] Bcaa uważam za jeden z supli który naprawde działaja + regeneracja + pomogaja w gospodarce cukrów w organizmie + lepiej ubity mięsień Dokup jeszcze białko sfd i lub inne tanie wpc Bcaa przed treningiem, w trakcie i po białko. Kreatyna DT przed treningiem 5g i po 5g W NT 5 rano na czczo i 8 godzin pozniej 5g. Uloz diete i beda przyrosty bo [...]
[...] 60kaps 1mg dasz ok 60zl , te dobre hiteca z tego co pamietam ok 90zl, Kreatyne pozeralem Hi-Teca polecam. Wez pod uwage ze BCAA zra kase na maxa bo szybko schodza a tanie nie sa :) Pomysl o normalnych aminokwasach tez sie ci przydadza :) mysle mp amino gold ultimate 325 tabli po 1200mg to ok 120zl jesli sie nie myle. Generalnie jak [...]
[...] to wyglądać inaczej. Zauważyłem zmiany w sylwetce, łapa, mimo, że zmalała na luźno to urosła 1 cm w napięciu bo było 38 a jest 39. Faszeruje się białkiem białeczko.pl (tanie i ponoć nie najgorszej jakości) oraz bcaa Gforce marki TREC. Zastanawiam się, czy nie dorzucić jakiegoś lekkiego spalacza w postaci l-carnityny? Trening: obwodowy o [...]
[...] Gainer hmmm.. polecam SuperMass Tez z Hi Tec, mała szansa, że sie zatłuścisz - około 4 kg na miesiąc - powinno wyjść mniej wiecej 140 zł ZMA - jakiekolwiek, w miarę tanie - pewnie wielu znawców powie Ci, że nie ma potrzeby ale ja czułem wzrost tescia, lepszą regeneracje oraz lepiej spałem po ZMA, zarówno Trec, Olimp jak i HiTec Kreatynka [...]
mowiac tanie mysle tanie - Power Name BCAA 200g za 30zl teraz sa fajne promocje na male CP, tzn 3xCP 450g za 124zl mimo to PW kusi, same swietne recenzje zbiera
[...] ci się ze jesz duz produktów zawierających bialko ajak zliczysz wagowo to wychodzi mało bialka. Jak ci brakuje węgli w diecie to bierz z jedzenia bo wegle z jedzenia są tanie ale co najkważniejsze są super jakości a nie carbo. Bcaa moim zdaniem są zbędne w twoim przypadk -przydają się na redukcji, ale jak chcesz wydać kasę to kup - i broń [...]
[...] duże lub wcale ich nie bedzie, nie mowię o masie tylko o sile i wytrzymałości. Tak powtórzyłem jakby ktoś nie zrozumiał %-) kup sobie BA od SFD bo to czyste BA i do tego tanie, wiec można zrobić długi cykl za mała kasę. Czy proszek czy Kapsy nie ma różnicy. Kapsy są z żelatyny, wiec po prostu trochę minie nim sie rozpuszcza w żołądku ale to [...]
[...] :-D) Odnośnie diety, obciąłem już trochę kcal, i to praktycznie z węgli własnie, teraz dwa, może trzy tyg, w zależności od efektów, i kolejna obcinka o 200-300kcal. Jedno pytanie mam, co możecie powiedzieć mi o waflach ryżowych? Jako zamiennik dla pieczywa jest ok, zwłaszcza na początek, kiedy trudno z niego prawie całkowicie zrezygnować, a i [...]
[...] na granicy. Niestety komplikuje mi to dość mocno dietę, bo ciężko zachować odpowiednią dawkę białka (a brałem ryby/wołowinę właściwie bez WW dzisiaj). Chyba kupię jakieś tanie białko tutaj na miejscu. Suplementacja: Gold Omega-3 (2kaps) Trening: Zrobiłem dzisiaj trening biegowy. Okolica mocno pofałdowana i okazało się, że po prostu nie dam [...]
[...] Pożyjemy, zobaczymy Mariusz - jeszcze nie pora Jakby co będę pisał vena - dał nadzieję na lepsze jutro. Warto spróbować zastrzyków w kolano a nóż może pomoże Wprawdzie tanie to nie jest ale spróbować trzeba. Mumin - będzie synocrom forte. Faktycznie same dobre opinie to tylko brać i się kłóć Krawat - tak jak piszesz, tylko doświadczonemu [...]
hmm, jesli kreatyna to celowalbym w jablczan a lepiej w orotan - BCAA Xtra, BCAA TST, BCAA Xplode -WPC to zalezy ile masz kasy, teraz chlopaki zrobili VitaFit Wpc Protein Plus ponoc eleganckie jest i tanie -moze pomysl nad Viper'em albo AMP 2 -dorzuc l-karnityne 2-3g przed wysilkiem