SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

tanie bcaa

  • [...] a dodatkowo maskuje gorzkawy posmak białka. 6) Kawa – Jeśli lubisz kawę, spróbuj dodać zimną kawę lub espresso. Twój koktajl nabierze smaku latte, a białko grochowe stanie się o wiele bardziej znośne. 7) Mleko roślinne – Mieszanie białka z wodą to średnia przyjemność, ale już mleko migdałowe, kokosowe, sojowe czy owsiane zmienia [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1223 Data: 2024-11-12 11:37:01 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] - ale dobre bilako od firmy która jest juz n lat na rynku. A takich jest pelno! Ale pamietajcie ze co drogie nie rowna się najlpesze! ale tez to dziala w duga strone co tanie tez najlpesze nie jest a niestety jesli chodzi o pozywienie - cale nie tylko suple! jakosc odgrywa decydujace znaczenie i niech Was nie przekonuja gadki ze ktos oddaje [...]

    Odpowiedzi: 1356 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-01 02:08:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ZMA jak to ZMA. Mało sypiam ogólnie, po ZMA sen przychodził szybko. Zauważyłem jednak przyzwyczajenie organizmu do dawki (zacząłem od 2 tabsów), potem podbiłem do 3. Dobre, tanie ZMA. Arginin Powder + Beta Alanin - Pierwszy raz brałem „przedtreningówkę" w formie tycg dwóch supli. Dodatkowo bez żadnych smakowych opcji. Proch - smakuje jak hmmm [...]

    Odpowiedzi: 703 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-07-27 19:38:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] pora lub tylko przed - w trakcie czy pod koniec juz traci sens (tylko pod koniec) bo potrzeba czasu aby dostaly sie do krwi! mozna - zawsze mozna pic nawet i na noc ale pytanie powinno brzmiec po co? mozna i wstawac o 3 nad ranem wypic porcje hydrolizatu - ale znowu po co? suplementy nie sa tanie a nam powinno zalezec na maxymalnym ich [...]

    Odpowiedzi: 60 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-09-23 19:04:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] orzech juz mniej. Na filmiku, który wklejałem widac, ze super się rospzucza nawet w misce z ryzem za pomoca łyzki . Ogólnie polecam 10\10 2. Vitamin A-Z. Jem od dawna, są tanie jedynie ciezko przechoza przez gardło bo nie maja zadnej otoczki no i składowo tez kiepsko patrzac na inne firmy. Ocena końcowa 6\10 3. Bcaa smaki grejpfrut oraz [...]

    Odpowiedzi: 902 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-04-29 11:25:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] tym zgadzam;-) czy SFD czy AN tutaj i tutaj smaki mega dobre, bcaa jak i odżywki białkowe nie ma do czego sie przyczepic ja zawsze leciałem na białku sfd econo z sfd bo było tanie i smaczne Mosto tez mam akurat teraz PURE POWER smak cytryna. I smaki porównywalne jak najbardziej według mnie, z przewaga na korzyśc bcaa;-) a co do smaków białek to [...]

    Odpowiedzi: 15776 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-05-12 13:08:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] squat 5x5 4. Lying Leg Curl 5x5 5. * Barbell row 5x5 6. Deadlift 5x5 7. Push & press 5x5 8. Drag Curl 5x5 9.Lying triceps extension 5x5 10. Calf raise 5x25 Doszly niby paski,tanie jak barszcz - ale zupelnie inaczej niz haki . Nie wiem jak bedzie z wytrzymałościa ale jesli chodzi o pierwsze wrazenia - to mega pozytywnie zaskoczony. [...]

    Odpowiedzi: 17286 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-03 01:02:01 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Robimy masę

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    hmmm jesli chodzi o odzywki to bialko OVOPOL jest tanie 32pln/kg, mozesz sobie kupic jeszcze carbo, no i jak masz duzo kasy to aminokwasy calodzienne i aminokwasy BCAA Pozdrawiam, NoRtOn

    Odpowiedzi: 800 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-01-30 20:23:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TEST:Storm+Shock-s.24/spalacze-s.39 by BART

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] Nitric Oxide nic specjalnego , ale zwieksza chyba troche pompe i polepsza regen , cena tez ok , i mniejsze kapsy wiec lepiej sie lyka , ogolem 6/10 Vitalmax Protein 82 tanie,dobry skład , ale mocno sie pieni i zdecydowanie za słodkie , ogolnie 7/10 Vitalmax Gainer 2 j/w tyle ze sie tak nie pieni , tez 7/10 Olimp BCAA dośc tanie , [...]

    Odpowiedzi: 401 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-08-03 18:20:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ok.100zł za witaminy ;-) animal pak np jest słaby, mają np bo 2000% zapotrzebowania ale w formach tak slabo przyswajalnych ze wiekszosc z tego się nie wchłonie. Celowałbym w tanie i dobre witaminy - masz nasze UNS Vita-min i są bdb, mają fajne, dobrze przyswajalne formy, Olimpowe też są bdb choć kilka lat temu były nieco lepsze(wiecej chelatów). [...]

    Odpowiedzi: 1720 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-06 11:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] lipidową, chroni przed wolnymi rodnikami co zapobiega powstawaniu nowotworów. Ma korzystny wpływ na prace serca. Nasz S-mix to mieszkana izolatu białka sojowego i wpc, jest tanie więc sam go używa. Ma specyficzny posmak i jest nieco gęstsze. Ale coś za coś ;-) Jeszcze inna kwesta to to że ludzie na saa, poziom testosteronu i tak mają dużo [...]

    Odpowiedzi: 1720 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-19 09:22:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ruszamy na żarcie :-D Jednak repertuar trochę się zmieni - najpierw poleci jakieś domowe żarcie, typu schabowe, mielone itp z ziemniorami, frytkami, w jakimś barze w Złotych Tarasach, ponoć dobre i tanie. Potem manekin, Costa, i na końcu angielskie słodycze od Matiego i pączki i faworki, które jeszcze świeże dostałem od podopiecznego dzisiaj :-D

    Odpowiedzi: 6642 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-01-21 13:51:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] 3. Przed treningiem: 5g AAKG, 5g pump IT, 10g BCAA xplode 4. W trakcie: 10g BCAA cora FA + 10g BCAA Allnutrition 5. Po treningu / obiad: 200g miesa z ud kurczaka (polecam, tanie i smaczne), 100g ryżu brązowego, 100g fasolki szparagowej, 30g żelków, 40g wheya, 50g carbo (po wysiłku nie wypiłem), 300g smoothie z pomarańczy, sałata 30g, migdały [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-03 00:19:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] TYLKO dodatkiem, bardzo niewielkim Od dzisiaj będę inwestował tylko w suple, które moim zdaniem są warte wydania jakiejś kasy, czyli : kreatyna(cyklicznie), MZB, omega gold3(tanie) witaminy-minerały(przy kreatynie, redukcji, w zimie) białko(uzupełnienie) Reszta suplementów ma wątpliwe działanie. Recenzja suplementów BCAA Infinity - głównie [...]

    Odpowiedzi: 431 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-02 09:38:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena suplementacji i planów ;)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] przerwa!) i zjem to co mi zostało czyli: - jakieś 350-400 gram kreatyny Vitalmaxa i z 30 kapsów strong matrix 7 blend (zrobić poprostu krótki cykl kreatynowy, i teraz pytanie czy tę mizenrną ilość kapsów nie zszamać na początek cyklu? Bądź co bądź ale to ponoć mocna kreatyna i nie licze na efekt, ale jak by napełnienie mocną kreatyną tak na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2809 Data: 2014-08-19 10:34:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ser żółty 40g Jogurt 150g Czekolada 25g owoc & Białko 40g Mleko ~150ml flaxseed oil 30ml B complex Teraz lody będą szły codziennie więc póki tanie cza brac ile jest miejsca https://lh3.googleusercontent.com/-WoNXRqy_lbk/Uouk89oAhDI/AAAAAAAAD4k/ghr7XgmKCRQ/s512/20131118_122908.jpg [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-19 19:00:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] naczczo to prawie 93kg wiec jestem 3kg do przodu (od poczatku sezonu masowego 10kg przybyło :P). Ale po tym tescie redukcja i tez zaopatrze sie w suplementy activlabu bo sa tanie i jak sie okazuje skuteczne ;) ***** TRENING ***** Klatka: - Wyciskanie na suwnicy smitha skos dodatni (waga samych tależy, bez suwnicy) 1 seria: 10p x 40kg 2 seria: 7p [...]

    Odpowiedzi: 349 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-27 22:38:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • USA - Co kupować ??!!

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] mnie) Ultimate nutrition- Massive whey gainer EAS- Mass factor R-ALA: Higer power - R-ALA(chyba najtniej wychodzi lub jedno z tanszych R-ALA) Anabolic pro-line - R-ALA(tez tanie) SAN - R-ALA(podobna cena do popzedniego) Syntrax - R Isomer ALA NO boostery,wolumizatory komorek: (w tej kategori wybor jest potezny) Nutrex- NIOX Syntrax- Nitrous [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-29 17:59:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pavveeel.Impossible.Is.Nothing

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] za gęste, brudzące szejker. Ocena: 9/10 - Carbo Olimp Dawkowałem jedynie przed, czasami w trakcie wtorkowego treningu. Wraz z Bcaa dawało Powera. Smak truskawka dobry, tanie. Ocena: 9/10 __________________________________________________________________________________________ ZDJĘCIA: 16 kwiecień 29 kwiecień Załuję, że nie zrobiłem zdjęć [...]

    Odpowiedzi: 1575 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-29 22:11:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] na noc walnąć EGG, kazeinę, surowe jajko, chudy twaróg i oliwę. W dni bez treningu na noc same jajka i twaróg. Jako uzupełnienie posiłku (w razie potrzeby) wybiore albo tanie WPC (ostrowia, UNS, łowickie) albo jakiś tani mix (Megabol Infusion np.) Nie piszę tego by się chwalić swoją dietą czy suplementacją, ale konkluzja jest taka, że [...]

    Odpowiedzi: 44 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-08 00:31:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)