/ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/e0ff71b668f5498793ce3635c24ae0ef.jpg Arnold-iron whey-smak peanut butter cup Smak 8/10: Bardzo słodkie, ja raczej bym nazwał ten smak kremem orzechowo-czekoladowym. Rozpuszczalność 10/10: ok Piana 10/10: brak Gęstość : kremowa konsystencja Ogólne odczucia 8/10: Smaczne i dobre jakościowo białko. [...]
[...] odczucia- powiem szczerze ze jestem mile zaskoczony bialkami myprotein, chetnie je sprobuje czesciej 9/10 10-F.A-whey protein-smak marzipan smoothie 1 Smak- dobry, nie za slodkie, wsam raz, lekko moze makowaty ale nie przeszkadza to. 9/10 2 Rozpuszczalnosc- bardzo dobra 10/10 3 Piana- brak 10/10 4 Gestosc- Srednie, bardziej bym powiedzial ze [...]
OK chwileczke zaraz zrobie fotke,przerobie i wkleje .Białko bardzo smaczne mam smak czekoladowy i słodkie bardzo.W 100g zawiera 64g białka,18g węgli i 4,5g tłuszczu, miarka 33g wiec z 1,5-2miareczki wystarczą.Za 2kg 169 złote zapłaciłem.Zaraz będzie fota.
to git, i tak glownie uzywam do miksowanie z ryzem i jajami, wiec slodkie mi potrzebne:-) Miksujesz ryz i ugotowane jajka i do tego dodajesz bialko, jeszce np. smak orzech? %-) Komu weszly dalem soga ;-) Piotrek, co to za cukierasy byly, ze usuneli? :-D
Lody zrobiłam z przepisu z działu ladies w kuchni -ubiłam białka na sztywno z odżywką (odżywkę dałam na koniec ubijania ) dodałam żółtka (wymieszane wcześniej widelcem z drugą częścią odżywki) połączyłam to i do zamrażarki ja dałam na 1,5 h w przepisie było na 2 h..Moje białko jest dosyć słodkie .Można też pokombinować z owocami , orzechami , [...]
Ktoś poradził interwały a ja myśle ze to nie jest dobry pomysł bo u koleżanki z kondycja pewnie jest póki co kiepsko. Aeroby najlepsze beda , zacznij od 30 minut dziennie i zwiekszaj wedlug uznania. Jesli chodzi o trening to ja bym tutaj wlasnie skoczyła na głeboką wode - skoro chodzisz na silownie to obczaj technike MC, przysiadu , wiosłowań i [...]
Hejka :) SFD dzięki za możliwość wzięcia udziału w testowniu supli od OPTIMUM NUTRITION. Całkiem fajny zestawik i zawsze to jakieś urozmaicenie od ulubionych supli SFD i AN %-) (żeby nie było, że się podlizuje}:-() /SFD/2018/10/12/c11a6c1ae8f34ecc8312fe795f2ab591.jpg AMINO ENERGY - smak FRUIT FUSION ocena 7/10 Bylam mega ciekawa tego napoju [...]
Na wstępie pięknie dziękuję za możliwość uczestniczenia w teście :-)) Zestaw testowy prezentuje się (a raczej prezentował) jak poniżej: /SFD/2018/10/13/afa8f30732e049dd8b48319f2070fc84.jpg Essential Amino Energy Testowany smak: Fruit Fusion Ocena smaku: Mocne 8- Smak owocowy, dla mnie można by rzec tropikalny ;-) Szkoda, że test nie odbywał się [...]
Poszedłeś po bandzie To była cebula życia, szkoda, ze nie mieli tego więcej. %-) Możesz się zawsze podzielić Sprawdź u siebie w Biedronce, może są jeszcze, cena cebulowa przecenione z 5,99zł, na 0,99zł. 8-) Hahah grubo :-) Taka ilośc się przeje , ale od przybytku głowa nie boli Datę ważności mają do grudnia 2019r, więc jak najdzie ochota na [...]
ok a wiec Michail 1 trenuje około 6 lat z przerwami na sesje(naukę 1-2 miesiące x 2 w roku), , 2 i 3 rok trenowałem po 2 razy w tygodniu, 3 ostatnie juz regularnie 2 ostatnio to 5 razy w tygodniu, poniedziałek- klatka i triceps, wtorek - barki beceps, środa -plecy, czwartek - wolne, piątek - klata, biceps albo triceps9co drugi tydzień), sobota [...]
Ja również zgłaszam się do testu :-) Akurat od stycznia planuje redukcję, przyda się wsparcie, bo to nie łatwe w moim przypadku. Dlaczego? Przygotowuję się do kolejnego sezonu biegów z przeszkodami. Treningi sa priorytetem, musi byc siła i energia zeby je robić na 120%. Dlatego ostre cięcia kcal i głodówki nie wchodza w grę. Trzeba to zrobic przy [...]
Na słodycze są różne sposoby. Niektórzy kupują smakowe białko, niektórzy pozwalają sobie na mniejsze zło (kakao czy owoce). Ponoć chrom pomaga Ja osobiście polecam aromatyzowane herbaty liściaste - do kupienia w herbaciarniach w każdym większym mieście. Na bazie czerwonej pu-ehr można kupić naprawdę pyszne herbaty, np. z dodatkiem jabłka, [...]
Melduję że żyję, ale co to za życie.. Po pierwsze - złamałam dietę.. Sorry ale po prostu nie dałam rady. Do środy było jeszcze wszystko w porządku, ale później zrobiło się bardzo nieciekawie. Zmieniła się diametralnie pogoda - nie dość że było zimno to jeszcze wiatr skutecznie obniżał temperaturę o dobrych parę stopni. I to mnie załatwiło. Od [...]
Moze zafunduj sobie? Co prawda insuliny nie zmierzysz, ale bedzie mozna mierzyc postep w dieta. Czy trzymasz sie jakis zalecen Wierzbickiej? Pamietaj, ze swietnym momentem na wegle jest czas po treningu. Pomyślę o tym glukometrze. Sprawdzę jakie koszty i zapiszę do listy zakupów. Co do zaleceń, to powoli wypracowuję sobie swoje, które mogą się [...]
[...] wam sie tylko wymarza przyprawy(oprocz cukru). Do wody ponadto mozecie wciskac cytrynke i dodawac slodzik(w jakims tam stopniu bedzie to niektorym zastepowac slodycze lub slodkie napoje) Oczywiscie powinniscie zastosowac dobre preparaty witaminowo mineralne. W tym wszystkim mile widziane beda takze odzywki wspomagajace spalac fat, dzialajace [...]
W trakcie posiłku łykam mono oraz po posiłku witaminy i minerały więc chcąc, czy nie chcąc 0,5l wody samo wpada. No xplode biorę jedną miarkę. Najbardziej zamula białko po treningu (słodkie) tym bardziej, że pite zaraz po green magnitude. Po tym białku banana to już idzie bardzo ciężko wsunąć. Godzinę później wszystko wraca do normy i ze [...]
Yo, pełna profeska po stronie Lodziaka, wszystko elegancko zapakowane - klasa ;-) Na pierwszy ogień wczoraj poszła siódemeczka, czyli UNS-Blend 5 pro-smak orzech- 2 porcje + mleko 2% na oko 1-smak 6/10, jadłem z owsianymi, przebijał się przez nie posmak orzecha. Generalnie lubię takie białka, nie za słodkie i takie jest to białko, ale dupy nie [...]