kolega zaczął chodzić na siłownię i zaczął jarać sie żywieniem oczywiście. no i znalazł sobie dietę...oto ciekawsze wyjątki: "PRODUKTY JADALNE >>Jajka. Szczególnie żółtka, minimum 3 żółtka dziennie. 2. Tłuszcze zwierzęce. Słonina, smalec, masło, śmietana 30-36%, podgardle, łój wołowy. 3. Mięso. Najlepiej tłuste mięsa wieprzowe. Szczególnie boczek, [...]
Niestety tamtej wypowiedzi nie mogłem edytować, a expert prosił o poprawę. Mam 18 lat i jestem endomorfikiem, od zawsze byłem "gruby" na każdym zdjęciu nawet z dzieciństwa, w porównaniu z kuzynem byłem "większy" Około dwóch miesięcy temu, stanąłem na wagę, zobaczyłem 103kg, przeraziłem się, wróciłem na siłownie i "jadłem zdrowo" wyeleminowałem : [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Quest_Cravings_i30078_d380x380.jpg Opis - 20 gramów wysokiej jakości białka - Bez dodatku soi czy też cukru - Ciasteczka są 100% bezglutenowe - Przepyszny smak - Hamują pragnienie na słodkie Quest Cravings ma 20 gramów wysokiej jakości białka, bez soi, bez cukru i konserwantów. Cravings mają tylko 4 gramy [...]
Witam serdecznie. Jakieś 5 tyg temu zacząłem się odchudzać. Mam 20 lat, przy wzroście 185 cm, przed odchudzaniem ważyłem ok 90 kg. Aktualnie moja waga wynosi 83 kg tyle że.. moje obwody prawnie nic nie spadły. Może 1 cm, max 2 w pasie. Teraz wiem że popełniłem duży błąd zabierając się za redukcję. Zacznę od tego że przed dietą jadłem [...]
/SFD/Images/2016/3/23/7a53642d79344c25953b3b068ed23353.jpg Opis - 0 kcal - nie zawiera cukru - nie zawiera glutenu - wolny od laktozy Coffee Creamers to seria nowych produktów zero kalorii Walden Farms stworzona z myślą o tych, którzy nie wyobrażają sobie kawy bez apetycznej, słodkie śmietanki i cukru. Gęste, aksamitne syropy z naturalnym aromatem [...]
Witam, mam 19lat, ważę 120kg. Chciałbym zrzucić do 95-100kg, bo jest coraz gorzej z samopoczuciem i energią, a właściwie jej brakiem. Żadna dziewczyna mnie nie chce... Jestem w stanie porzucić z bólem serca napoje słodkie i słodycze. Mimo, że je uwielbiam. Odchudzam się już wiele lat, ale zawsze kończy się tak samo. Schudnę 5kg i potem tyję 10kg. [...]
[...] i zrobi fotke tego nalesnika. skladniki -250g Twarozku 20% tluszczu -1 cale jajko -4 bialka jajek -1 male jablko (ok 100g) -1 lyzka slodziku (wiecej jak bedzie malo slodkie) -utarta skorka z calej cytryny przygotowanie 1. Bialka z jajek wlac do miski i mikserem ubijac do czasu az bedzie sztywne 2. Do innej miski dac cale jako z [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam ! Zaczyna się fatalna pogoda, więc nie będzie możliwości ruszania się po dworzę (piłka nożna, koszykówka), więc postanowiłem zapisać się na siłownię od listopada. Jestem w tym temacie kompletnie zielony i dlatego tutaj piszę. Moim celem będzie przede wszystkim nie zardzewieć przez zimę, przy okazji może troche spalić tłuszczyku i trochę [...]
Witam Mam 16 lat ćwicze ok. 3 lat z czego 2 lata to głównie teoria, małe ciężary w domu, teraz siłownia 5 miesiąc z rzedu. Waga: 81 kg Wzrost: 185 Małe osiągnięcia: Klata 80kg Martwy ciąg: 130 kg Ohp: 52kg Nogi: 100kg Mój plan: Poniedziałek: Klata+barki+triceps Wtorek: Plecy+biceps+nogi Środa: wolne Czwartek: Klata+barki+triceps Piątek: [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Chocolate_Protein_Balls_i32438_d380x380.jpg Opis - 15 g białka w porcji - Pyszny czekoladowy smak - Fantastyczne przekąska idealna podróży Chocolate Protein Balls to czekoladowe białkowe kuleczki, które są cudownie słodkie i chrupiące wykonane z izolatu białka sojowego. Można je zabrać ze sobą w podróż i idealne [...]
Witam, Mam do Was pytanie bo znacie się dużo lepiej niż ja :) Od miesiąca regularnie ćwiczę. Ponieważ w ciągu 3 lat pracy w korpo moja waga zwiększyła się o ponad 25 kg. Przeważnie ćwiczenia są 5-6 razy w tygodniu. Bieganie (5-10 km), siłownia i basen. 25 lat, 185 cm wzrostu i 101 kg wagi. Przede wszystkim chciałbym zrzucić zbędne kilogramy i w [...]
Cel : redukcja Płeć : mężczyzna Wiek : 20 Waga : 83 Wzrost : 177 Obwód klatki : 103 Obwód ramienia : 37 Obwód talii : 88 Obwód uda : 62 Obwód łydki : 44 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 23% Aktywność w ciągu dnia : czytanie książek więc siedziący tryb, w wakacje lekka praca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu trening w [...]
Będąc na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej zadanie z pieczeniem trochę jest utrudnione :-P Murzynek gryczano - gruszkowy z wiśniami Składniki: Ciasto: - 200 g mąki gryczanej - 4 jaja - 360g dojrzałych gruszek (mogą być też słodkie jabłka) - 150g mleka (u mnie bez laktozy 1,5%tł.) - 30g kakao - 150g wiśni (u mnie mrożone) - 1/3 łyżeczki sody [...]
Ostatnio dość popularna jest dieta VLCD, a że do tego sam też ją aktualnie stosuję to wrzucam ten prosty przepis. Składniki na 1 placek ze "smarowidłem" - białko jaj 150g - ser twarogowy chudy 125g - WPC/IZOLAT 25g - słodzik, cynamon - woda Białka jaj ubijamy na sztywno, dodajemy wpc mieszamy do jednolitej masy, dodajemy rozpuszczony słodzik (ja [...]
Witam! Z racji tego że jestem prawie zielony w temacie chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat diety na masę. Poniżej moja aktualna dieta którą sam ułożyłem, proszę o wyrozumiałość oraz wasze opinie. 1. Śniadanie ( 4:10) : Płatki Cheerios 50g + Płatki owsiane 50g + Mleko 3,2 (300ml) 2. Posiłek 2 ( 7:00) : Gainer - Mega Mass Whey Protein [...]
[...] smak truskawka -kiwi było 950g , zostało około 600g (nie mniej!) dla niewtajemniczonych jest to izolat cena jak w temacie 55zł + kw sprzedaje bo niepodchodza mi takie slodkie smaki;-P mam optimuma bialko i jakos mi bardziej smakuje co nieznaczy ze nectar do badziewie. Kazdy chyba wie jakie smaki robi SYNTRAX !! Nie jest to żadna ściema !! [...]
[...] kcal i normalnie zaczynam jesc posilki o godzinie 7-8 i wyrabiam sie z jedzeniem, ale dzisiaj wstalem o 15:00 to czy moge nadrobic kcal niezdrowym zarciem typu czekolada, slodkie napoje? Gdybym mial jesc normalnie tak zebym zmiescil tyle ile sie da to pewnie przyjalbym z 2,5k kcal oczywiscie bialko, wegle, tluszcze zjadane normalnie, z tym, ze [...]
Omleciki kakaowe z sosem waniliowo - kokosowym 327kcal, 24g białko, 24g tłuszcze, 5g węglowodany Potrzebujemy: - 2 jajka - 15 g wheya (ja mam wanilię z FA) - 5 g kakao naturalnego - 12 g oleju kokosowego - stevia/słodzik Białka oddzielamy od żółtek, ubijamy na sztywno. Dodajemy kakao i stevię oraz żółtka. Na patelni przesmarowanej odrobiną oleju [...]
Witam. Ważę koło 110 kg mam 20 lat, ćwiczę już jakiś czas regularnie na siłowni, chwilowo mam kontuzje w kolanie ale zbiega się już ku wyleczeniu jej i dorzucę spowrotem do treningu w dni bez siłki jazde na rowerku stacjonarnym. Diety jako takiej nie mam, lecz jem zdecydowanie mniej, unikam wszystkiego co słodkie i tłuste, natomiast poszukuje [...]
Cześć Wiek :redukcja Płeć : mężczyzna Wiek : 24 Waga : 72 Wzrost : 178 Obwód klatki : 99,5 Obwód ramienia : 34 Obwód talii : 82 Obwód uda : 54 Obwód łydki : 36 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%** Aktywność w ciągu dnia : Chodzenie , zabawa z dzieckiem Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia , 8 min abs brzucha [...]