faktycznie bez piany i nie za slodkie i o dziwo pierwsze bialko ktore nawet z kranówka jest dobre... jak nie ma mineralki pod reka pozytywnie aaa jeszcze zapomnialem spytac ile puszek musze zjesc zeby miec drobke na brzuchu jak koels ze zdjecia Zmieniony przez - kasteta w dniu 2009-12-15 23:59:28
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
też biała czekolada mi nie podeszła, słodkie i tyle, ktoś napisał kiedys że białko o smaku serka wiejskiego bardziej ją przypomina ale też mi nie podszedł ten smak
[...] najem sie jablkiem, nie daje mi mocy na trening, ani na spedzenie dnia w pracy (a mam i fitness i normalne 40 godz w biurze i wlasne machanie zelastwem). Ugasi pragnienie na slodkie? Moze, ale zastanawiasz sie dlaczego szczeki tak ci na to slodkie chodza? Jaka jest przyczyna? Moja doba trwa od 6.30 do 22.30. Sen, miska i regeneracja sa swiete. I [...]
[...] smaki srednie dla mnie Testowane smaki: czekolada i masło orzechowe - smakuje troche jak jakies biszkopty/ciasteczka :D biała czekolada - może być, ale dla mnie za mało slodkie karmel - najlepszy smak, po porcji z mlekiem odechciewa się slodkiego na caly dzien - najbardziej polecam tiramisu - mało słodkie dla mnie, jak tiramisu :D Zmieniony [...]
Siema Wszystkim, białko świetne kupuje od ponad roku, rozpuszczalność 9/10 czasami grudki zostają ale to detal, smaki super są wszystkie które piłem oprócz ciastka (strasznie słodkie). Według mnie najlepsze obecnie białko w sprzedaży, cena troszkę mogła by zejść duł ale mimo wszystko polecam ten produkt.
Witam, Powracam do Ladies dla akcji : Akcja kryptonim "CO DWIE ANIE TO NIE JEDNA" czyli przypowieść o tym jak Ann podaje sztangę Mis \-) DIETA DT : 2230kcal btw:186/82/186 DNT: 1784kcal btw:186/80/78 Źródła białka : mięso, jajka, ryby i owoce morza, whey, twaróg Źródła węglowodanów: Słodkie i zwykłe ziemniaki, brązowy ryż (biały po treningu), [...]
Białko przyszło jakieś 3 godziny temu i zanim się zagrzeje z mrozu, chciałbym się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie różnic białka econo od wpc plus które jest prawie 10zł droższe. Więc w czym tkwi haczyk? No haczyka nie ma ale różnica jest. Od początku: 1.Pierwsze wrażenie. -Wybrałem smak czekoladowy bo to chyba najczęściej wybierany [...]
Jestem świeżo po treningu. Z jednej strony jestem zły, ale są i dobre strony. ZŁY: chciałbym już na luzaku podnosić te 70kg ZADOWOLONY: dosyć dobra technika przy większym ciężarze i równa praca ramion Wycisnąłem mniej więcej tak w ostatnich seriach 5x65kg 2x70kg 2x70kg (próbowałem pocisnąć trzeci raz, ale sztanga opuściła mi się na klatę i zanim [...]
Jak dla mnie to na tym etapie i z takim kłopotem uporania się ze slodkim jabłka z ryżem i cynamonem jak najbardziej:-)polookaj sobie też w dziale Kuchnia, tam, są przepisy na różne smakołyki zastępujące słodkie....ja kiedyś kochałam słodycze, dzień bez batona dniem straconym;-)a teraz moje białko waniliowo gruszkowe czasem przyprawia mnie o [...]
Medal musi być bo tylko po to tam pojade :) Dzisiaj piłem pierwszą porcję białka, i to moje odczucia: -rozpuszczalność 5/5 -smakowo 3/5 Moim zdaniem białko jest za słodkie (mam waniliowe) i proporcje wody do prochu które podaje producent są troche złe , napisane jest żeby mieszać 1,5 miarki w 200ml , ja mieszam 2 miarki w prawie 300ml i dopiero [...]
[...] na wyciagu 4x10-12 brzuch przez ostatnie dni - bialko, bialko, bialko....czasami wpadl jakis ryz/kasza z miesem...do tego pieczywo razowe z tuna i troche jakiegos shitu... ogolnie od jutra mam zamiar uciac wegle bo jak tylko zjem troche wiecej to mam ochote na slodkie co do tego co bije junior - konia spadlo troche wody a Wy sie zachwycacie
spoko chłopaki wiem jak było i na filmach też widzę...wiadomo technicznie 100wka choojnia,ale dobrze,że zrobiłam dzisiaj podejście i za tydzień przynajmniej psychicznie będzie mi łatwiej,bo fizycznie to nigdy nie wiadomo,bo będę albo przed albo w trakcie ale liczę,że niemiłych niespodzianek nie będzie nie ukrywam,że podejście do każdej serii [...]
Witam serdecznie cała forumowa społeczność. Wypadalo by się na wstepie przedstawic, Na imie mam Szymon ,zmagam sie ze spora nadwaga z ktora chciałbym coś zrobić. Wiem ,ze nalezy do tego podejsc na powaznie, bo lata temu udalo mi sie zrzucic prawie 30 kilogramow ,stosujac diete i regularnie cwiczac. Niestety po wyjechaniu do Angli ,pozuciłem [...]
Właśnie dostałem to białko, jest ono warte cokolwiek czy to tylko pseudoamerykański shit? EDIT: Bialko w smaku super (Dutch chocolate) ! Nie jest mega słodkie co sobie osobiście cenie, jedynym minusem jest fakt, że nieco czuć proch. Ogólnie jeżeli chodzi o walory smakowe warte polecenia. Nie wiem natomiast jak to ma się ze składem i jakością. [...]
[...] sie idealnie praktycznie zero piany ok. 0,5 cm zobaczymy jak pod tym wzgledem bedzie wygladala 'biala czekolada' wczesniej bralem 'truskawke' i 'wanilie'. Smaki bardzo slodkie dla mnie osobiscie za slodkie. Smaki: czekolada, wanilia, banan, truskawka, orzech, kokos Opakowania i ceny: 1000g puszka - 37,00 zł 2250g puszka - 71,00 zł 4500g [...]
Witam, jestem na redukcji. Węgle ograniczyłem do 2,8/ 3 gr/kmc i mam taka ochote na słodkie że już nie mogę wytrzymać. Wczoraj pozwoliłem sobie na budyń ze słodzikiem... Niestety uległem ale mleko wliczona oczywiście w bilas, ale ta nieszczęsna laktoza... Budyń na wodzie... Nie wiem czy wyjdzie a pozatym to proch więc nie wiem... Później galaretka [...]
Szczerze to ja akurat coś innego z supli wybrałam (już nawet nie pamiętam co ale na pewno nie białko, chyba jakaś kreatyna %-) ) więc to była trochę niespodzianka ale na pewno miła bo białko zawsze przyjmę :-D. Dostalam smak wanilia-gruszka i mimo faktu, że za owocowymi nie przepadam to to mi podeszło i jest fajne na taką ciepłą pogodę do [...]
Czas na kilka wniosków z diety po obserwacji własnej sylwetki 1. Dużo węgli na bombie to głupota - od razu robię się duży, ale nijaki. Dużo energii, aż wręcz myślę za dużo co odkłada się w tłuszcz. Większa też retencja wody, bo woda nie jest pchana do mięśni tylko pod skórę. Brzuch rozepchany, większa ospałość, siły wcale nie więcej na treningu. [...]
Nothing Gonna Be The Same Now ! Dzień 122/DT/30.07.2012 Partia 2x week + osobno nogi ! Day no. 1 Trenowane części ciała: plecy, naramienne, tricepsy Podciąganie szerokim nachwytem do klatki piersiowej Seria nr 1: liczba powtórzeń: 6, obciążenie: 0kg Seria nr 2: liczba powtórzeń: 6, obciążenie: 0kg Seria nr 3: liczba powtórzeń: 5, obciążenie: 0kg [...]
Właśnie wczoraj kupiłem to białko:) Rozpuszczalność bardzo dobra, powstaje piana, ale można ją spokojnie pić. Smakowo już gorzej. Mam smak capuccino, ale go tak naprawdę nie czuć, białko jest naprawdę lekko słodkie (rozpuszczam w wodzie), na pewno nie zamuli. Warto też podkreślić, że jest to polski produkty, a nie jakiś specyfik zza oceanu, na [...]