Po pierwsze, jeśli masz zaburzenia tarczycy, to należy to uregulować u lekarza, gdyż może być to czynnik decydującym o Twojej wadze. Niestety często bez leków się nie obejdzie, ale sama nadwaga i otyłość bez wątpienia niosą znacznie większe szkody dla organizmu, niż skutki uboczne stosowania leków. Dlatego nie ma się co oglądać. Po drugie, [...]
Wiesz co, tutaj zrodlo weglowodanow niewiele bedzie mialo wplywu na poziom slodkosci. niestety nie spotkalem sie z gainerami ktore nie sa slodkie. chyba, ze kupisz bialko wpc bez smaku, do dtego maltodekstryne bezsmakowa i dodasz nieco kakao, to mysle, ze wtedy uda ci sie nieco wykombinowac odpowiendik mniej slodkiego gainera. Te produkty w wyniku [...]
Kup białko o smak naturalnym i mieszaj w odpowiednich proporcjach z białą czekoladą. Ja zawsze tak robię bo wszystkie "smakowe" białka są dla mnie za słodkie. a próbowałeś wersji econo? są wyraźnie mniej słodkie https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_WPC_Protein_Econo-opis26459.html
Cześć, skończyła mi się kreatyna oraz białko. Wcześniej posiadałem kreatynę z WK a białko z Olimpu. Co polecacie od siebie? Smak kreatyny był w miarę lecz białko całkowicie mi nie podchodziło. Szukam czegoś smakowego co nie będzie zbyt słodkie i nie będzie aż tak chemicznego smaku Czytaj więcej na [...]
[...] piana (co chyba tylko dla mnie jest atutem ) jakas ameryka zeby podejrzen nie bylo : Matrix Syntrax- b. fajny smak ale frakcje nie pasuja mi by pic po treningu. Myofusion- slodkie i smaczne, rozpuszczalnosc bez zarzutu. Syntha 6- smakowo Matrix duzo lepszy wg mnie. Elite 12-hour nie wiem jak zwykla Elitka ale ta jest po prostu paskudna, czysta [...]
K** zauważyłem, że jest głównie chwalone przez tzw"gimbaze" na różnych forach. Zapewne wpływ na to ma popularność ich amsadarow. Próbowałem ich białka i dla mnie zbyt słodkie. Ja od siebie mogę polecić allnutrition isolat -smak orzechowy dla mnie top. Chociaż jak do owsianki zwykle wpc też da radę. Z innych firm jakie w przeciągu ostatnich [...]
A ja próbowałam: - Lean Dessert - bardzo dobry, czasem jak miałam parcie na słodkie to robiłam z wodą na gęsto; niestety smak cynamonowy taki se jak jak dla mnie; wanilka dobra; potem coś było trudno dostać, więc kupiłam: - Myofusion - czekolada - niebo w gębie, też stosowałam czasem jako deser; wanilia - nie bardzo, ledwo zmęczyłam; chcąc nabyć [...]
Qazarku podeślij jakiś kalkulatorek,bo ten słynny nie działa,nie pamiętam ile czego co ma,białko to jeszcze,ale węgle gorzej,coś się obawiam że 150g to mi nie da rady,bo ja lubię węgielki,oj lubię:) musiałabym zrezygnować z pieczywa i kaszy,dobrze że makaronu nie lubię,znasz może jakieś słodkie coś na kanapki zamiast dżemu? bo mój tata robi taki [...]
Będzie ok, sam piłem gainera + białko + bcaa + glutaminę w szejku, z tym że jak masz węgle smakowe i białko smakowe to smaki mogą się gryźć, ponieważ białka są robione słodkie typu wanilia/czekolada a węgle smaki owoców typu pomarańcza czy kiwi
mleko to nie jest posiłek xD z czego powinnas 1 i 2 sniadanie zrobic najbardziej energetyczne zw na to iz masz cały dzien zeby to spalic ;) i rozkrecisz sobie ogolnie metabolizm. co do miesa to najlepiej kup indyka albo kurczaka sa nisko kaloryczne ok 100kcl w 100g. Moim zdaniem olej kalorie xD bo i tak sie ich dokładnie nie wyliczy a zreszta to [...]
Odpowiednio dobrany smak białka pomaga nam ograniczyć chęć na słodycze. Dodatkowo odżywka białkowa jako element naszej diety powinna nam smakować. Białko musi smakować naturalnie i być wystarczająco słodkie. Teraz na rynku odżywek białkowych wybór smaków jest ogromny. Jeżeli chcesz pyszne czekoladowe białko polecam: [...]
Teraz pare przepisow z rybkami Wszystkie przepisy z mojego domowego archiwum Dorsz pieczony w folii Składniki: świeże śledzie, dorsz, halibut, karp lub pstrąg, sok z cytryny, oliwa, sól, świeżo zmielony pieprz. Sprawioną rybę natrzeć solą i sokiem z cytryny. Posmarować kawałki folii aluminiowej oliwą i na każdym położyć rybę. Zagiąć boki z obu [...]
[...] cukru, 115 g maki, 1 lyzka wody, sol, olej do glebokiego smazenia. 1. Banany obrac ze skory i utrzec w duzej misce na puree, dodac cukier i sprobowac, czy sa wystarczajaco slodkie. 2. Make wsypac do bananow, dodac odrobine soli i dobrze wymieszac. Dolac wody tyle ile potrzeba, aby powstalo plynne ale geste ciasto. 3. Olej rozgrzac na patelni. [...]
Już na pierwszy rzut oka widać, że kobieta i mężczyzna to ten sam gatunek, mimo, że mężczyźni uparcie i często twierdzą co innego... :) :) :) W myśl powyższego, sądzę, że spokojnie możesz stosować tego typu termogenik, bo jest on przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Termogeniki należą do najbardziej skutecznych spalaczy tłuszczu. [...]
Ze względu na konkurencyjną cenę skusiłem się na zakup konkretnego zestawu tej firmy. Trenuję 6 razy w tyg. także bez odpowiedniej suplementacji i diety chyba bym się rozleciał :) 3x siłownia + interwały, 3x kick-boxing. Zakupiłem : białeczko (smak banan i czekolada), jabłczan kreatyny (smak jabłko), BCAA (smak wisnia-truskawka), beta- alanine i [...]
ja tam ma na redukcji, na redukcji po prostu delektuje sie odzywkami bialkowymi, nawet smaki ktore mi nie podchodza zazwyczaj, ze wzgledu na to, ze sa po prostu slodkie, to jakos daja rade i na redukcji zasmakowac:-) na masie z kolei nawet ograniczam uzycie WPC boi po prostu nie mam opchoty na bialko w formie odzywki, wtedy pije jedynie [...]
[...] przytyć warto do swojej diety dorzucić wieksza ilość węglowodanów, które pozwolą Ci nabrać kilogramów, ale oczywiście nie powinny być to węglowodany w podarzy typpu chipsy, slodkie napoje , ciastka itp. Powinny być to węglowodany, które będą rozrastać nasze ciało w dobry sposób a nie ''zalewając'' je. Białko jest również bardzo wąznym [...]
Białko i carbo osobno - to oczywiste. Właśnie dlatego, że kategoria smaków jest różna. Carbo często na bazie kwaśnych (cytryna, grejpfrut, jabłko), a białko słodkie (wanilia, czekolada itd.). Mix w jednej porcji to tylko dla hardocore'ów. ;-)
Co do kreatyny to polecam ci smoczy owoc, rewelacja smak moja 1 kreatyna, a czytałem że wiele osób narzeka na smak kreatyny dla mnie lepiej smakuje niż białko https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html. Za białko też chyba nie ma co przepłacać więc lepiej wybrać coś dobrego w stosunku cena jakość a smak kwestia indywidualna. Mi [...]
U mnie na tapecie kilka nowych recenzji :D Dzisiaj z chęcią podzielę się opinią na temat Crea Shot i Musli Gainbody 15:) Crea Shot Rozpuszczalność: 10/10 Po zalaniu wodą rozpuszcza się bez problemu, wystarczy wymieszać łyżeczką. SMAK: 9/10 Mam Grapefruit i ogólnie smakuje ok, chociaż rozpuszczony w mniejszej ilości wody jest ciut za intensywny. [...]