Zamówiłem dymatize elite whey i mam nadzieje, że się nie zawiodę ;)
...
Hi Tec'a idzie zamawiac w 4 packu, ale cena za puche 169zl, czyli 169*4*0,3 i masz taka obnizke. Problem, ze musisz brac to "na raz", co wiaze sie z wiekszym jednorazowym kosztem.
473,2zl za czteropak, ~118 za puche, co imo jest cena dobra.
473,2zl za czteropak, ~118 za puche, co imo jest cena dobra.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
3 cykl - SIŁA
Następny temat