Witam wszystkich. Nie jestem osobą ćwiczącą na siłowni - na chwilę uprawiam biegi długodystansowe. Ponieważ poszukuję racjonalnego wspomagania treningu odżywkami mam zapytania. Zamierzam zrobić tak: do dwóch godzin przed biegiem spożyć OLIMP SYSTEM PROTEIN 65 (66 g białek, 15 g węglowodanów), ewentualnie PROVIT 85 a po treningu a przed snem albo [...]
[...] planów w cyklu http://i41.tinypic.com/s5g6c1.jpg cena 25 zł 2 Próbki odżywek + bidon isostara 500 lub 700 ml 4 x gain bolic 50 gram 1 x massacra 27,5 gram 1 x provit 80 olimp 17,5 gram 4 x carbo olimp 25 gram 4 x super 7 scitec 15 gram 7 x g-bomb scitec 14 gram 4 x 100% wget protein scitec 15 gram 7 x pro mix scitec 15 gram [...]
Siema. Mam taki problem. Kupiłem sobie ,,zwykły" monohydrat z Olimpu w capsach tak dla podstawy i do tego carbo tez olimpu. I mam jeszcze ok 120 zł i nie wiem co by dokupić. Nie mogę się zdecydować czy dokupić jakiegoś garniera, inną formę kreatyny np jabłczan czy zwykłe białko lub matrixa białkowego. Wybieram pomiędzy: Cell Pump Horse Power [...]
Witam wszystkich zwracam sie z prosba do doswiadczonych silaczy i jadaczy dozywek :)mam problem z wybraniem dobergo bialeczka ostatnio wiecej stawialem na gainery ale czas najwyzszy zajac sie bialeczkiem mam pare produktow ktoeymi jestem zainteresowany i che wiedziec jakimi opiniami ciesz sie te produkty podam je i prosze o zdanie uznanych [...]
Witam. (dla zapominalskich:wiek 17,waga 64,wzrost 175; staz:5 miesiecy,dieta: staram sie ) Wzialem sobie Wasze rady do serca(odtracilem marzenia o Xpandzie)i dzis zaopatrzylem sie w : -Super Whey Gainer 4000 3800g Olimpu -Provit 85 750 g Olimp -Vita-min Plus 30 kapsulek Olimp Co Wy na to?Srednio dobrze chociaz wybralem? prosze o wskazowki [...]
[...] wizualnie wyglądam bardzo źle, jestem chudy, widać mi żebra i ogólnie kościotrup ze mnie :) Chciałbym uzupełnić swoją dietę w białko ( np Provit 80) i carbo firmy olimp - Nie pytam czy da czy nie da efektów ponieważ nie jesteście wróżkami ale czy takie połączenie jest dobre i czy teoretycznie powinno dać efekt? Jeżeli tak to czy takie [...]
Witam co lepsze ze względu na skład : - (pomijajać BA)crea shot czy SFD PP ? - białko (chodzi o profil aminokwasowy):Provit 80/scitec 100% Whey Protein/scitec 100% Whey protein professional / olimp Whey Protein Complex 100%/ 4+ Nutrition WHEY+/Pure American / Whey Protein 95 - Olimp BCAA Xplode czy scitec Bcaa 6400?
2) wiek 19 3) waga/wzrost 77/182 4) staż treningowy prawie 1 rok 5) cel cyklu redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha i ud. 6) stosowane już wcześniej suplementy : Magnum 8000, MassXXL, Nitrobolon II Powder, 7) stosowane wcześniej spalacze: brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: MassXXL i Nitrobolon 10) informacje na temat diety [...]
[...] Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: brak Preferowane formy aktywności fizycznej: 3 razy w tygodniu siłka , pozostałe dni - bieganie lub tenis stołowy Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: HMB , białko - provit 85, Thermo line olimp - spalacz Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak Stosowane wcześniej diety: bak
witam wszystkich! Od dwoch tygodni stosuje diete aby pozbyc sie tłuszczyku, zmniejszysz obwod ud, posladkow... jak juz wspominalam wczesniej wazylam ok. 58-59 kg. przy wzroscie 173 cm,mialam ostatnio mierzona tkanke tluszczowa ktora wynosi 19%.Mam jednak pewien problem od momentu stosowania tej diety dzieje sie cos niedobrego. Moj organizm reaguje [...]
[...] otórz niedługo chcę przystąpić do "cyklu odżywkowego" i w związku z tym chcę kupić białko lub geinera, ale niewiem który produkt z rynku wybrać. Planuję brać: kreatynę (olimp) oraz bcaa - i tu pojawia się problem bo niewiem które bcaa powinienem wybrać: czy np. w kapsułkach olimpu czy może w płynie (z l-karnityną lub bez) nutrendu??? Dieta [...]
Witam Was serdecznie, Potrzebuje Waszej porady, a więc od początku, mam 182cm wzrostu, waga niecałe 70kg, chciałbym przybrać na wadze. Wiem, że w diecie dostarczam za mało białka dlatego pytanie: Mamz amiar kupić MASS XXL TREC - troche węglowodanów i chce to wspomóc właśnie białkiem, i teraz: kupić ULTIMATE PROTEIN Treca, za troche ponad 100zł [...]
[...] sierpniu/wrzesień ale już teraz wole profilaktycznie się zapyta ć poradzić co wybrać . Diete mam i staram się ją trzymać Dodam ze suplementy jakie wybiore będą firmy olimp. Wiek 22 staż 1 rok dieta jest wcześniejsza suplementacja nitro 2 i mono Więc tak zakupiłem już creatine magna power 8 blistrów 240 kaps i do tego chce dokupić [...]
W zeszlym tygodniu polecialem kupic baniak bialeczka. Nie chcialem stricte 80-90% dlatego Olimp 65 wydalo mi sie akurat ze swoimi 65% bialka WPC i jajecznego i 15% maltodextryn. Proporcje odwrotne niz w gainerze a wiem ze to bialko dobrze idzie w miesnie i pali tluszcz w polaczeniu z efka i aerobami jak trzeba. Zerknalem w stary cennik z 2004 roku [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] żywieniowe(uczulenia, choroby) :- Stan zdrowia: Bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko Provit 80 olimp Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Zdrowe odżywianie, dieta na masę 70kg Wrażliwość na stymulanty: - Możliwosci finansowe: Nie ukrywam, że chciałbym kupić coś w [...]
[...] jaki zestaw brac?. Pod koniec lipca mam testy fizyczne do policji i chce sie do nich jak najlepiej przygotowac. Mój staż to pol roku, dotychczas brałem : Jabłczan kreatyny (olimp TCM mega tabs), provit 85 olimpu , dodatkowo omega3, witaminki. Ostatnio dorzucilem thermo speed extra, zeby stracic troche fatu. Prosiłbym chodz to moze trudne o [...]
Witam Mam pytanie do kogos z Olimp-u a mianowicie mam problem z kodami kreskowymi które nie zgadzaja się z podanymi w temacie jabolcokk-a. W tamty temacie gain bolic 4000gr ma kod kreskowy 5 901330 003240 a mój ma 5901330 005787 provit 85 750gr ma 5 901330 0004355 a mój ma 5901330 004476 a drugi ma 5901330 000355. I tu moje pytanie czy przez to [...]