SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

olimp provit

Czy chodziło Ci o: "olimp profit"?

  • Prośba o radę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich. Nie jestem osobą ćwiczącą na siłowni - na chwilę uprawiam biegi długodystansowe. Ponieważ poszukuję racjonalnego wspomagania treningu odżywkami mam zapytania. Zamierzam zrobić tak: do dwóch godzin przed biegiem spożyć OLIMP SYSTEM PROTEIN 65 (66 g białek, 15 g węglowodanów), ewentualnie PROVIT 85 a po treningu a przed snem albo [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2006-07-11 08:48:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] planów w cyklu http://i41.tinypic.com/s5g6c1.jpg cena 25 zł 2 Próbki odżywek + bidon isostara 500 lub 700 ml 4 x gain bolic 50 gram 1 x massacra 27,5 gram 1 x provit 80 olimp 17,5 gram 4 x carbo olimp 25 gram 4 x super 7 scitec 15 gram 7 x g-bomb scitec 14 gram 4 x 100% wget protein scitec 15 gram 7 x pro mix scitec 15 gram [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3031 Data: 2012-02-24 11:51:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HELP ME

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema. Mam taki problem. Kupiłem sobie ,,zwykły" monohydrat z Olimpu w capsach tak dla podstawy i do tego carbo tez olimpu. I mam jeszcze ok 120 zł i nie wiem co by dokupić. Nie mogę się zdecydować czy dokupić jakiegoś garniera, inną formę kreatyny np jabłczan czy zwykłe białko lub matrixa białkowego. Wybieram pomiędzy: Cell Pump Horse Power [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 819 Data: 2010-03-24 15:24:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o OPINIE PRODUKTOW!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich zwracam sie z prosba do doswiadczonych silaczy i jadaczy dozywek :)mam problem z wybraniem dobergo bialeczka ostatnio wiecej stawialem na gainery ale czas najwyzszy zajac sie bialeczkiem mam pare produktow ktoeymi jestem zainteresowany i che wiedziec jakimi opiniami ciesz sie te produkty podam je i prosze o zdanie uznanych [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1430 Data: 2007-10-31 16:14:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Provit 85 czy sojavit?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wtam prosz o szybką pomoc, bo zaraz jade do sklepu :) Provit 85 2250g olimp albo sojavit 85 2250g tez olimp ?

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 4147 Data: 2005-01-24 09:19:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kupilem:]

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. (dla zapominalskich:wiek 17,waga 64,wzrost 175; staz:5 miesiecy,dieta: staram sie ) Wzialem sobie Wasze rady do serca(odtracilem marzenia o Xpandzie)i dzis zaopatrzylem sie w : -Super Whey Gainer 4000 3800g Olimpu -Provit 85 750 g Olimp -Vita-min Plus 30 kapsulek Olimp Co Wy na to?Srednio dobrze chociaz wybralem? prosze o wskazowki [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1160 Data: 2007-05-15 15:49:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początek-złote rady od mądrzejszych.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] wizualnie wyglądam bardzo źle, jestem chudy, widać mi żebra i ogólnie kościotrup ze mnie :) Chciałbym uzupełnić swoją dietę w białko ( np Provit 80) i carbo firmy olimp - Nie pytam czy da czy nie da efektów ponieważ nie jesteście wróżkami ale czy takie połączenie jest dobre i czy teoretycznie powinno dać efekt? Jeżeli tak to czy takie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 620 Data: 2013-04-01 22:01:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co lepsze ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam co lepsze ze względu na skład : - (pomijajać BA)crea shot czy SFD PP ? - białko (chodzi o profil aminokwasowy):Provit 80/scitec 100% Whey Protein/scitec 100% Whey protein professional / olimp Whey Protein Complex 100%/ 4+ Nutrition WHEY+/Pure American / Whey Protein 95 - Olimp BCAA Xplode czy scitec Bcaa 6400?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 818 Data: 2012-09-07 18:39:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań dotyczących suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    2) wiek 19 3) waga/wzrost 77/182 4) staż treningowy prawie 1 rok 5) cel cyklu redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha i ud. 6) stosowane już wcześniej suplementy : Magnum 8000, MassXXL, Nitrobolon II Powder, 7) stosowane wcześniej spalacze: brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: MassXXL i Nitrobolon 10) informacje na temat diety [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1093 Data: 2011-04-09 18:07:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Czym rozni sie WPC Olimp od Provit 80 Olimp?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 781 Data: 2016-10-22 00:30:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Ograniczenia żywieniowe: brak Stan zdrowia: brak Preferowane formy aktywności fizycznej: 3 razy w tygodniu siłka , pozostałe dni - bieganie lub tenis stołowy Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: HMB , białko - provit 85, Thermo line olimp - spalacz Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak Stosowane wcześniej diety: bak

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2219 Data: 2009-04-26 14:29:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gdzie popełniam błąd? :( :(

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam wszystkich! Od dwoch tygodni stosuje diete aby pozbyc sie tłuszczyku, zmniejszysz obwod ud, posladkow... jak juz wspominalam wczesniej wazylam ok. 58-59 kg. przy wzroscie 173 cm,mialam ostatnio mierzona tkanke tluszczowa ktora wynosi 19%.Mam jednak pewien problem od momentu stosowania tej diety dzieje sie cos niedobrego. Moj organizm reaguje [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2848 Data: 2003-03-26 06:00:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko i BCAA - które najlepiej kupić?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] otórz niedługo chcę przystąpić do "cyklu odżywkowego" i w związku z tym chcę kupić białko lub geinera, ale niewiem który produkt z rynku wybrać. Planuję brać: kreatynę (olimp) oraz bcaa - i tu pojawia się problem bo niewiem które bcaa powinienem wybrać: czy np. w kapsułkach olimpu czy może w płynie (z l-karnityną lub bez) nutrendu??? Dieta [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4535 Data: 2005-01-08 18:36:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Które białko wybrać? proszę o pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Was serdecznie, Potrzebuje Waszej porady, a więc od początku, mam 182cm wzrostu, waga niecałe 70kg, chciałbym przybrać na wadze. Wiem, że w diecie dostarczam za mało białka dlatego pytanie: Mamz amiar kupić MASS XXL TREC - troche węglowodanów i chce to wspomóc właśnie białkiem, i teraz: kupić ULTIMATE PROTEIN Treca, za troche ponad 100zł [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 4574 Data: 2007-07-15 13:28:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] sierpniu/wrzesień ale już teraz wole profilaktycznie się zapyta ć poradzić co wybrać . Diete mam i staram się ją trzymać Dodam ze suplementy jakie wybiore będą firmy olimp. Wiek 22 staż 1 rok dieta jest wcześniejsza suplementacja nitro 2 i mono Więc tak zakupiłem już creatine magna power 8 blistrów 240 kaps i do tego chce dokupić [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1137 Data: 2009-06-25 21:34:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Olimp Protein 65 - co z ta cena?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    W zeszlym tygodniu polecialem kupic baniak bialeczka. Nie chcialem stricte 80-90% dlatego Olimp 65 wydalo mi sie akurat ze swoimi 65% bialka WPC i jajecznego i 15% maltodextryn. Proporcje odwrotne niz w gainerze a wiem ze to bialko dobrze idzie w miesnie i pali tluszcz w polaczeniu z efka i aerobami jak trzeba. Zerknalem w stary cennik z 2004 roku [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1436 Data: 2005-07-04 08:53:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena Treningu -moze jakas zmiana??

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Info Wzrost:186cm Waga 85kg Biceps 37 Klatka 108 Pas 91 Plan Poniedziałek - Klata 3x8 ławeczka lezac 3X8 ławeczka lezac wasko 3x8 skos 3X8 Atlas Wtorek -wolne Sroda - Barki 3X8 maszyna Smitha przod i tył 3X8 hantle stojac do gory 3x8 sztanga do brody 3x8 maszyna na barki 3X8 hantelki siedzac +3 cw na kaptury 3x8 Czwartek Biceps Triceps 3x8 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2005-08-06 12:38:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja na mase

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] żywieniowe(uczulenia, choroby) :- Stan zdrowia: Bardzo dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko Provit 80 olimp Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Zdrowe odżywianie, dieta na masę 70kg Wrażliwość na stymulanty: - Możliwosci finansowe: Nie ukrywam, że chciałbym kupić coś w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1109 Data: 2015-09-27 15:18:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • najlepszy zestaw?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jaki zestaw brac?. Pod koniec lipca mam testy fizyczne do policji i chce sie do nich jak najlepiej przygotowac. Mój staż to pol roku, dotychczas brałem : Jabłczan kreatyny (olimp TCM mega tabs), provit 85 olimpu , dodatkowo omega3, witaminki. Ostatnio dorzucilem thermo speed extra, zeby stracic troche fatu. Prosiłbym chodz to moze trudne o [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1096 Data: 2008-04-29 18:13:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Mam pytanie do kogos z Olimp-u a mianowicie mam problem z kodami kreskowymi które nie zgadzaja się z podanymi w temacie jabolcokk-a. W tamty temacie gain bolic 4000gr ma kod kreskowy 5 901330 003240 a mój ma 5901330 005787 provit 85 750gr ma 5 901330 0004355 a mój ma 5901330 004476 a drugi ma 5901330 000355. I tu moje pytanie czy przez to [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2560 Data: 2008-09-02 18:51:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)