czyli ten provit to cale g.o.wno a dlaczego tyle drozsze od sojavitu bo smak tyle na pewno nie kosztuje a tak wogle to fitma olimp mogla by podac udzial bialek w % w provicie jak np. w system protein chyba ze jets to chwyt zeby zwabic klijenta bo na etykiecie jest napisa serwatoke bialko, jajeczne i sojowe moze odwrocic kolejnosc i podac udzial w %
czyli ten provit to cale g.o.wno a dlaczego tyle drozsze od sojavitu bo smak tyle na pewno nie kosztuje a tak wogle to fitma olimp mogla by podac udzial bialek w % w provicie jak np. w system protein chyba ze jets to chwyt zeby zwabic klijenta bo na etykiecie jest napisa serwatoke bialko, jajeczne i sojowe moze odwrocic kolejnosc i podac udzial w %
1) ektomorfik 2) 20lat 3) 67/176 4) 2lata 5) masa 6) kreatyna monohydrat, bialko provit 80 olimp 7) brak 8) kreatyna monohydrat 9) ilość dni wolnych od kreatyny 10) jakas tam jest, zjadam wszystko co mi w domu dadza na talerz 11)350zl 12) brak
o ile pamietam niedawano s.m.p.a podsumowywal swoje wrazenia z testow bialek natural - wyszlo ze 100%Natural WPC przypadlo mu najbadziej do gustu - podobnie kilku innych 'zielonych' jest na tak - przesledz watek http://www.sfd.pl/100%25_NATURAL_WHEY_PROTEIN_CONCENTRATE__NOWA_SUPER_CENA%21-t826968.html Provit 80 TO NIE JEST BIALKO SOJOWE - to [...]
aha. to napiszesz SERWATKA BIAŁKOWA Z DUŻĄ ZAWARTOSCIĄ BIAŁKA ŚWIERZA PROSTO Z MLECZARNI !!!!!!!!!! i juz masz sprzedane 40kg a za 40kg masz 88zł (jak bys sprzedawał bo 2,19zł za 500g ) a za 90zł juz kupisz dobre białeczko np dołozysz troszke i masz provit 85 olimp a Zmieniony przez - klm_ w dniu 2006-05-28 11:40:12
chopy posiadam na sprzedaż białko HI TEC WHEY C-6 2250g czekolada storm białko provit z olimpa 700g waniliowy 4x bcaa olimp xplode 500g batony matrix z olimpa wanilia 15szt i z otwartych gain bolic prawie cały shock therapy wzięta jedna miarka black mamba 83 kaps
megabol ma ogólnie słabe produkty. olimp ma niektóre produkty słabe np. SYSTEM PROTEIN 65 i 80. a niektóre dobre a nawet bardzo dobre , wszystkie nowe kreatyny , D-Ribose , HMB , ALC , l-karnityna forte plus itp. Reszta odżywek olimpu jest przeciętna ( np. Carbo , EGG Protein , ProVIT 85 i aminokwasy. )
mam kre alkalyn 1500 olimp i w zasadzie nie wiem jak do końca działa ten mono. A możesz po polsku to napisać? %-) masz kre lkalyn a pytasz się o mono ? nie rozumiem }:-( jeszcze mam pytanie czy białko (provit 80 )lub kreatyna moga sie przyczyniac do powstawania zakol? Nie to sprawa czysto indywidualna. Zauważyłem że wiekszosc kulturystów jest [...]
wiec mam tak : Vitmin plus 1op. Gainer Mct 3,8kg Provit 750g Gain bolic 6000 4kg 6x 1kg profi whey mass olimp carbo 1.5kg bcaa mega caps 150kaps creatine monohydrate 1300g Bx cell pump 665g Anabolic Amino 5500 mega caPS 360kaps Knockout i chyb a Glutamina mega caps 360 kaps z teych odzywek mam pkt.
czyli ten provit to cale g.o.wno a dlaczego tyle drozsze od sojavitu bo smak tyle na pewno nie kosztuje a tak wogle to fitma olimp mogla by podac udzial bialek w % w provicie jak np. w system protein chyba ze jets to chwyt zeby zwabic klijenta bo na etykiecie jest napisa serwatoke bialko, jajeczne i sojowe moze odwrocic kolejnosc i podac udzial w %
czyli ten provit to cale g.o.wno a dlaczego tyle drozsze od sojavitu bo smak tyle na pewno nie kosztuje a tak wogle to fitma olimp mogla by podac udzial bialek w % w provicie jak np. w system protein chyba ze jets to chwyt zeby zwabic klijenta bo na etykiecie jest napisa serwatoke bialko, jajeczne i sojowe moze odwrocic kolejnosc i podac udzial w %
Dzięki Sonbaty. Przekonałes mnie. A jeszcze jedno: jakie białko /uwzgld. cene/ bys polecił: sojavit 70, provit 85, 80 egg, 80, <=Olimp czy 80 Hitec, czy moze jeszcze jakies inne dobre i tanie. Acha jescze cos, jak mozna u Ciebie kupic, tzn. jest jakis adres, cennik, ile koszty wysylki /zaleza od paczki???/ ??? Dzieki peya