1. Pierwsza odżywka wysokobiałkowa OLIMPA posiadająca powyżej 70 % białka to Provit 85 2. Kwas alfa liponowy ALA jest bardzo dobrym antyutleniaczem (antyoksydantem). Znajduje się w produkcie Olimp - ALA 3. W preparacie CREAFUSION znajduje sie Jabłczan kreatyny (tricreatine malate)
hej I śniadanie II śniadanie ok III posiłek 10:40 mozna dorzucic jakies warzywo IV posiłek przed treningowy 12:40 ok, ewent. zamienilabym ten posilek (tzn. proporcje bialka i wegli) z tym po treningu (o 17-ej) TRENING!! bezpośrednio po treningu odżywka białkowa z wodą 1. PROVIT 85 OLIMP 300g - 34 b , 0 t, 2 ww,149 kcal RAZEM 34 b , 0 t, 2 [...]
witam. tej oferty niestety nie mamy na sklepie. PROMOCJE KTÓRE MAMY NA REALU: Provit 2400g + 750 GRATIS Super Whey Gainer 3800g + 1400g gratis OLIMP HMB mega caps 300 *2 + 1 GRATIS. a i witaminki OLIMP vitamin plus 2+ 1 gratis POZDRAWIAM:) pozdrawiam:)
Wielkie dzięki za wiadomość z informacjami. Moje następne pytania biorą się z chęci zapytania o interesujące mnie sprawy - a przybywa ich z każdą odpowiedzią. W porządku - nie będe więc pisał, że pytam ostatni raz . Na chwilę obecną widziałbym to tak (tutaj proszę o podpowiedź, która opcja byłaby najwłaściwsza w mojej sytaucji): do dwóch godzin [...]
W porządku - nie będe więc pisał, że pytam ostatni raz . hehe obiecanki :D Na chwilę obecną widziałbym to tak (tutaj proszę o podpowiedź, która opcja byłaby najwłaściwsza w mojej sytaucji): do dwóch godzin przed biegiem spożyć: 1)odżywkę typu garnier (tutaj prośba o poradę jaka w moim przypadku byłaby najlepsza - tak aby ewentualnie dodać troszkę [...]
erminho przyjrzyj sie jeszcz raz nowej punktacji np provit 2400g - jest 149, bedzie 144 sp80 3200g - jest 299pkt, bedzie 289 whey protein complex jest 115, bedzie 112 wystarczy sprawdzic tu http://www.olimp-labs.com/konkurs/nowa_punktacja.pdf Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2009-02-13 17:25:14
[...] Jednak dokładnie nie wiem ile to 30g, więc wyczytałem że 30g Olimp-u provit 85 to wychodzi nieco ponad 3 miarki Olimpu. Natomiast wyczytałem że 30g Ostrowi że to 3 miarki olimpu z tą kreską 30 - na brzegu miarki:) Więc Olimp daje nieco ponad 2 miarki, natomiast Ostrowi 3 miarki. Wracając do białka byłem nastawiony na 2 porcje bo wszędzie pisze [...]
[...] mnie jak wypada Provit 80 Olimpu? Bo to mieszanka chyba WPC i soi jak dobrze kojarzę? ale ciekawe w jakim stosunku albo jak wypada HI-TEC BIAŁKO PROTEIN 80? ba na allegro te białka idzie wychaczyc w miare dobrej cenie a pewno bedzie tak ze i tak kupie białko sfd;d ja bym nine bral tej soi kup sfd albo np olimp natural - tez dobrze wychodzi
Stosowałem EGG Protein ( Olimp ) i Provit 85 ( też Olimp ), obydwie odżywki miały smak waniliowy i różnicy w smaku nie odczułem. System Protein 80 nie piłem dlatego nie wypowiem się o smaku. Ale smak waniliowy jest ok. POZDRAWIAM
-Super Whey Gainer 4000 3800g Olimpu -> ok, w trakcie dnia, porcje ok 50g między posiłkami w zależności od zapotrzebowania -Provit 85 750 g Olimp -> kiepskie białko(soja), lepiej było wziąść sp80, byłoby w sam raz na noc -Vita-min Plus 30 kapsulek Olimp -> 1 caps dziennie do głównego posiłku
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
jak masz kase to peak bierz no zayebisty smak i dobre jakosciowo provit odpusc jak sam pisales soje ma ogolnie olimp ma drogie suple peak i c6 mniej wiecej rowne z przewaga dla peaka Zmieniony przez - maxior886 w dniu 2013-03-23 21:12:27 Zmieniony przez - maxior886 w dniu 2013-03-23 21:13:52
[...] i jak już się popołudniu położyłam to wstałam wieczorem i nie mogłam zjeść wszystkiego naraz :) Co myślicie o takim białku? http://allegro.pl/bialko-provit-80-0-7kg-wpc-spi-olimp-krakow-tanio-i1899714969.html I jeszcze jedno pytanie: gdzie najlepiej wrzucić trening? Jutro planuję uderzyć na siłownię i pomolestować pana, żeby mi asystował przy [...]
siema mam jeszcze jedno pytanie: jak teraz jest z dobrymi białkami. OD jakiegos czasu w ogole sie nei orientuje. Chodzi mi o cos typu Provit OLIMP 2,4 kg za 89 zł na allegro. Jest coś lepszego lub podobnego w rozsądnej cenie? Chodzi mi o 2-3 kg. I raczej wpc bo wpi to juz inna poprzeczka cenowa bedzie.
tzn tak: cwiczylem wpiz d u m w domciu... przypakowalem nawet calkiem calkiem - stosowalem dietke i bialko olimp przez 2 miesiace, efekty osiognalem raczej silowe, ale masy tesh troszke zbudowalem ( +cm biceps:)) itp. Teraz planuje sobie zrobić porządną masę!!! Dlatego pytam. OK,postanowilem ze zakupie hmb. Teraz tylko mam pytania odnosnie [...]