Witam mam 16 lat 180 cm wzrostu i 62 kg ;D Chciałbym nabrać masy i ważyć z 75 kg ;D mam zamiar kupić mutant mass ? czy to jest dobry wybór żeby przytyć czy może jakieś inne odżywki ? ale wiadomo mam dietę ale ona nie daje efektów i chciałbym ją jakąś odżywką uzupełnić :d więc proszę pomóżcie jaka odżywka gainer białko(jakie) coś innego prosze pomocy !!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
wybor sredni, ale i tak moze nie pomoc, jesli bedziesz jadl za malo,
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
a moze po prostu jedz odpowiednio duzo i jakosciowo to obejdzie sie bez prochów
skoro masz diete jak piszesz i nie przynosi ona efektow to po prostu cos jest z nia nie tak,
napisz co jesz w ciagu dnia
skoro masz diete jak piszesz i nie przynosi ona efektow to po prostu cos jest z nia nie tak,
napisz co jesz w ciagu dnia
...
jak wyżej, w pierwszej kolejności odpowiednio wyliczone jedzenie, dopiero później w przypadku ewentualnych braków można dokupić białko czy też gainera, w zależności czego brakuje ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Krzysztof Piekarz