SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wypowiedzcie sie.......

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
https://www.sfd.pl/html/67482

moze znawcy wypowiedz asie an ten temat , bo nie wim czy moge cwuyc czy powinienem raczej zaprzestac cwiczen na siłonwni na kórych bardoz miz alezy....

pozdrawiam

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Moim zdaniem nie. Jeżeli to cię niepokoi, to unikaj ćwiczeń głową w dółi wyciskania zza karku. Gdyby jednak po kontroli ciśnienie wzrosło, bezwzględnie zastosuj się do wskazań lekarza.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10812
Powiem tak. Mimo że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale (byłym)sportowcem. W wieku lat 18 czyli w oresie największego rozwoju młodego (trenującego) organizmu następiją zmiany przystosowawcze układu krążenia czyli np rozrost lewej komory serca, podwyższone ciśnienie krwi. Sam przez to przeszedłem. Lekarze kardiolodzy zakazali mi uprawiania sportu i omało mnie nie "zabili".
Wysiłek musisz umieć sobie dobrze racjonować czyli tak aby miał czas na poprawną (dobrą) regenerację - odpoczynek.


To jest moje zdanie. Najlepiej zgłoś się do lekarza medycyny sportowej i on Tobą pokieruje.

Pozdrawiam Dracula

Może inni spece się wypowiedzą.

Pozdrawiam Dracula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
kuniu, nie ma obaw Twoje cisnienie jest jak najbardziej w porządku. Ćwiczenia siłowe są pewną przeszkoda jedynie w przypadku bardziej poważnych schorzen układu sercowo-naczyniowego. Wówczas wymagana jest konsultacja lekarska.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
ja bylem ostatniuo u lekarz i mialem 149/69
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Wartość ciśnienia skurczowego rzeczywiście byla troche za duża, jednak wartośc ta dość często sie zmienia pod wpływem różnych czynników i jednorazowy pomiar ciśnienia niczego nie mówi. Bardziej chodzi o tą drugą wartosć (69) - ciśnienie rozkurczowe - a ta jest w porządku. Na pewno nie sa to przeciwskazania do ćwiczeń

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
sorki za pierwszym raze mialem 149/79 tetno 87
za drugim razem 136/62 tetno 87
i jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
nie ma obaw, to nic aż tak niepokojacego

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
wielkie dzięki, uspokojiloscie mnie

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4851
ja mam standard cisnienie 140/70 przed swietami mialem nawet 170/100 teraz lykam tabletki i jest 130/70 wiec ok moj lekarz nie ma zadnych przeciwskazan do mojego cwiczenia byle bym tylko koksow nie bral:)

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ja bylem dzisjaj u pielegniarki w szkole i mi zmierzyla 120/80.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
No to jesteś Borsuk zdrów jak młoda kózka !


szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO BIGGERA

Następny temat

Salfazin

WHEY premium