SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ww, a ekto ;(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
sory, ale jeśli mnie chciałeś poprawić to niepotrzebnie :D bo wiem, że sie pisze KASZY to taka stylistyka rustykalna była a co do kaszy to już sie za nią biorę ale carbo myśle bedzie dobre po treningu bezpośrednio, albo po 2 godzinnym meczyku w gałe. bo kasza sie chyba po wysiłku nie nadaje

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
a co do gainerów to mam niemile wspomnienia po ok. 9 kg Megabola... toffi jeszcze szło, ale reszta to

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
polećcie jakiegoś gainera z białkiem koło 30%... i co do niego.. krete mono vitalmaxa już brałem, musze jakoś uzupełniać tą moją ch.ujową diete

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
bo kasza sie chyba po wysiłku nie nadaje
FAIL
Nadaje się jak najbardziej
Ja myślę, że Twój problem leży w braku diety, a same suple nic nie zdziałają. Suple są TYLKO uzupełnieniem diety, jeżeli nie będziesz się jej trzymał to rzecz jasna, że nie zauważysz przyrostów.:)
Co do gainerów za rozsądną cenę: MASS XXL, Magnum8000(z dodatkiem kreatyny)


Zmieniony przez - hagze w dniu 2009-05-20 21:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
J/W na moje oko to ty suplami cała diete probujesz zastapic.. odpusc z tym troche i jedz odpowiednio
Packman skąd jestes :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
moze ktos dac jakies linki zeby poczytac o tych ekto? :) z gory dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
a co tu do czytania
wiecej wegli niz u endo i mezo , o duzo wiekszy + kaloryczny(zalezy jak idzie z waga)

pozatym ekto "chudy" czlowiek o drobnej budowie ,waskie braki przewaznie , drobne kosci , maly poziom tkanki tluszczowej

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
hm dzieki ale co to jest endo i mezo ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3646
istnieje takie cos jak google

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajle i tycie

Następny temat

Dieta od specjalistki...

WHEY premium