SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

worek treningowy + trening na sile

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Siema.Cwicze aktualnie na sile w poniedzialek srode i piatek ale w ten sposob rozwijam tylko sile statyczna a chcialbym rozwinac teraz troche swoja dynamike i w tym celu chce zaczac cwiczyc na worku treningowym 1 raz w tygodniu np w sobote tylko jest taki problem ze ja nie mam zielonego pojecia jak mozna cwiczyc na worku bardzo prosz dajcie mi jakas przykladowa rozpiske na to
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
zostaw worek w spokoju

pzdr.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
a dlaczego?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie ma pojecia jak cwiczyc na worku, czyli nie miales z nim nigdy kontaktu, czyli nie umiesz boksowac, zrobisz sobie tylko krzywdę.

pzdr.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
mialem kontakt z workiem ale nie wiem jak to podzielic na serie przez jaki czas boksowac przez ile odpoczywac.Gdzis przeczytalem ze na poczatku przed zaczeciem treningu na worku trzeba troche sie porozciagac tzn. pocwiczyc ciosy i kopniecia na sucho(bez worka) a jak przez jakis czas sie tak bedziemy rozciagac to mozna zaczac trening na worku co o tym sadzicie????????///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
no z workiem moze miales, ale raczej nie z trenerem.

pzdr.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
w mojej okolicy nie ma klubow w ktorych mozna cwiczyc jakies sztuki walki a ja terz chcialbym poprawic troche swoja dynamike i dlatego chce cwiczyc 1 raz w tyg na worku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
zrobisz se krzywde

pzdr.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
aha rozumiem a czy jest jakis sposob jakies cwiczenia na zwiekszenie swojej dynamiki?????????????/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
https://www.sfd.pl/temat206091/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-06-03 09:11:35

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
bo chodzi mi przedewszystkim o to ze jestem sztywny(nawet bardzo) a jesli ktos mnie zaczepi na ulicy to sila statyczna(ktora wlasnie cwiczcze)nie wiele mi da i chce byc bardziej dynamiczxny i mniej sztywny ale ni wiem jak to moge sobie wyrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO MI JEST??

Następny temat

Cykl regeneracyjny - pytania

WHEY premium