SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

większa masa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
witam, jestem tu nowy, mam pytanie czy można zwiększyć masę o kilka kg przez sam trening? ćwicze 2 lata i 8 misięcy bez dłuższych przerw...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
skoro ćwiczysz już tyle czasu to chyba powinieneś byc obeznany w temacie... kluczem jest dieta

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
nie mam tyle czasu na dietę żeby to porcjować... zapytałem czy przez trening da się ją zwiekszyć

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Moim zdaniem bez diety raczej nie, ale nie musisz wszystkiego porcjować i obliczać, wystarczy że ogarniesz podstawy

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
wolałbym jakiś dobry trening... mam widoczny kaloryfer, więc boje się że zbyt dużą tkanką tłuszczową się pokryje... mój koleżka tak miał

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
heh mówisz że już tyle ćwiczysz a wiedzy za wielkiej nie masz o tym dobrym treningiem bez dobrego odżywiania nie będziesz miał wielkich efektów, co do koleszki to też trzeba wiedzieć co jeść, jak wpyerdalasz jak dziki to łatwo się zalać A jeśli tak już pragniesz tego treningu to i tak tutaj nikt ci go nie ułoży, poszukaj jakiegoś gotowca w dziale treningowym lub ułóż swój

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
bo cwiczę, jakąś wiedzę mam nikt nie jest wszechwiedzącym więc chciałem jakichś wskazówek... przecież nie chodzi o zwiększenie ciężaru o połowe czy cos...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Da sie normalnie, ja cwiczylem bez diety grubo ponad rok, i przybralem na masie prawie 20kg...BF mialem gdizes na poziomie 12%, a wiec nie bylo to "zle" 20kg. No ale to zalezy od genetyki.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
przy 190 cm wzrostu jak zaczynałem cw ważyłem ok 68 kg teraz w granicach 80-82... więc coś wzrosło ale ostatnio stoje w miejscu... żadnych znacznych rekordów... czy jakaś miesięczna przerwa i znów zacząć ćwiczyć? ma to sens?

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
`a niby jak chcesz dalej rosnąć bez nadwyżki kalorycznej? niebardzo rozumiem mieśnie mają sie pojawić z 'niczego'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136835
Powiem tak, jak się czyta dyskusje nad takimi pytaniami, odpowiedzi, od tych ogarniętych ludzi, padają takie: przerwa na jakiś tydzień, zmienić michę, poprawki w trenie i jedziemy dalej. Jakim trenem jechałeś do tej pory? może zaskocz organizm trenem nastawionym na hipertrofię-coś solidnie objętościowego, może 8x8 Girondy, może jakiś tren 4-dniowy? Zależy do czego organizm jest zdolny. a skoro teraz waga stoi może to znak, że wyczerpałeś progresję i jednak trzeba tych kcal dowalić. Ludzie w łagrach jakoś nie zrobili się koksami od miski kaszy i kromki chleba dziennie, choć nosili dziennie po 25 ton ładunków;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie hantle wybrać

Następny temat

Dobry początek siłowni? Proszę o opinię.

WHEY premium