SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsza większa masa, mniejsza siła czy na odwrót większa siła, mniejsza masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
Chciałem poruszy temat treningów na kuracji masowo-siłowej. Bo przecież na takiej kuracji można robić dwa rodzaje treningów. Trenując wszystkie mieśnie raz w tygodniu czyli trening bardziej na mase, a mniej na siłe albo trenując dwa razy na tydzień uzyskując lepsze efekty siłowe za to gorsze przybieranie na masie.Jestem właśnie na kuracji(nieważne jakiej bo to niejest post o tym) i zależy mi przede wszystkim na jak najwiekszym zdobyciu tych jakże cennych kilogramów ale myśle ze wyniki siłowe też są bardzo ważne i niechce ich zbytnio lekcewarzyć i zaniedbywać. Więc pytanie brzmi "ile procent masy możliwej do uzyskania starce wykonując treningi siłowe czyli ćwicząc każdą partie dwa razy?" i na odwrut wykonując mase ile siły nam przepada? Bo przecież wiadomo że wykonując treningi skierowane przede wszystkim na siłe tracimy wiecej energii co za tym idzie nie przytyjemy tak dobrze:) wiec jak myślicie ile??

wiem ze te pytanie powinno byc w dziale trning ale to dotyczy kuracji i duzych przyrostow w krotkim czasie opartym na SAA.

Nic tylko Siła, nie w żyłach a na tyłach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Zalezy od stopnia zaawansowania , pozatym to sport indywidualny , tak samo strongman , poczatkowo mało seri potem duzo .....
w tym dziale kazdy co innego pisze (w TS) https://www.sfd.pl/forum_141/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
wazne zeby byla dobra regeneracja, zebys nie skatowal miesni, po za tym jedz wiecej i wystarczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Ja tam preperuje siłe
Pozatym siła to głownie wegle i duzo tłuszczy kalorycznosc duza
Skolei Masa to białko ....
Pozatym na siłe inne cykle sie tworzy sa krótsze z innych srodków np. Test + Anbolik + Androgen + ew.Beta mineptyk , insa , gh itp ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
nie sądze aby ktoś był w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie , zawiele czynników wpływa na te procesy musiałbyś sam sprawdzić na sobie. Najlepiej zdecyduj się albo na trening typowo siłowy lub masowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tego w % nie da się policzyć

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
asdf0r- no wiesz jjak robisz dwa razy w tygodniu miesien czyli naprzyklad w poniedzialek i czwartek to niewiem czy tak szybko sie zregenreuje. moim zdanie mogl bym robic troche mniej ale nielubie zaniedbywac treningow bo np. na duze miesien cwiczac raz t ygodniu robie 20seri a dwa razy w tygodniu to 16seri

Krzabr- moje srodki to jednoznacznie nie wskazuja ze chce sile albo mase bo to jest deka z prolo wiec zaduzo po tesciu nie przytyje, a ja zato preferuje mase a siła to sama bedzie w parze szła:)

Alg- juz zdecydowalem zalezy mi glownie na masie przynajmniej na tym cyklu, ale moze decadeuko ma racje ze tego nieda sie tak przeliczyc:(

Nic tylko Siła, nie w żyłach a na tyłach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
paciek88 - skoro robisz 16-20 serii to znaczy, że nie umiesz ćwiczyć

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jak cwiczysz na sile to warto brac BCAA. I tak jak pisze DD przestan robic tyle seri, na sile rob 1-5 powtorzen w 4-5 seriach.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
20 serii zajeżdżasz mięcho na saa lepsza regeneracja ale bez przesady...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
DECA zalezy jakich środków obecnie uzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
moim zdanie naprzyklad na motyl 5 cwiczen po 4 serie jest bardzo dobrze przeciesz to jest duzy miesien i musi miec jakis wislek a drugi przyklad na barki po 2 cwiczenia na kazdo glowe takze po 4 serie albo w pierwszym cwiczeniu 4 serie w drugim na dobicie 3:) a pozatym przez tydzien czasu jak moze miesien nieodpoczac jak co tydzien mam zakwas:P

Nic tylko Siła, nie w żyłach a na tyłach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypionat + wino

Następny temat

Ceny leków?

WHEY premium