W weekend w Rumunii, odbyły się zawody ligi  IFBB PRO LEAGUE (już niebawem NPC) Romania Musclefest Pro, które w zasadzie wyglądały jak każde inne z jednym wyjątkiem... Na scenie pojawiła się sensacja mediów społecznościowych Nataliya "Amazonka" Kuznetsova, o której pisaliśmy rok temu.

ZOBACZ: Bo biceps to podstawa…

Rosjanka wygrała kartę pro w kategorii kulturystyka kobiet. W tym samym freak show startowała Ewelina Szala i w końcu po 4 latach starań zdobyła upragnioną kartę PRO.

Nataliya jest trójboistką, armwrestlerką i od niedawna zawodniczką IFBB. Prawdopodobnie jest w stanie podnieść więcej niż większość mężczyzn chodzących do siłowni. Otwarcie przyznaje się do stosowania sterydów (raczej nikt nie uwierzyłby, że jest naturalem). Twierdzi też, że brała hormon wzrostu, ale nie działał na nią tak jak tego oczekiwała. Jak widać na zdjęciu, stojąc obok Williama Bonaca - jest bardzo masywna, a  nawet można by powiedzieć, że podobnych gabarytów. A obok obecnego MR. O. wygląda nawet na większą od niego... Ma 175 cm wzrostu, 48 cm w bicepsie i 71 cm w udzie! Jak daleko może się posunąć w kulturystyce? Cóż… Jak widać tak daleko, jak zechce.

 

 

A tutaj jako ciekawostka, zdjęcie Natalii przed metamorfozą. Przyznajcie, że była naprawdę śliczną nastolatką...