W weekend w Rumunii, odbyły się zawody ligi IFBB PRO LEAGUE (już niebawem NPC) Romania Musclefest Pro, które w zasadzie wyglądały jak każde inne z jednym wyjątkiem... Na scenie pojawiła się sensacja mediów społecznościowych Nataliya "Amazonka" Kuznetsova, o której pisaliśmy rok temu.

ZOBACZ: Bo biceps to podstawa…

Rosjanka wygrała kartę pro w kategorii kulturystyka kobiet. W tym samym freak show startowała Ewelina Szala i w końcu po 4 latach starań zdobyła upragnioną kartę PRO.

Nataliya jest trójboistką, armwrestlerką i od niedawna zawodniczką IFBB. Prawdopodobnie jest w stanie podnieść więcej niż większość mężczyzn chodzących do siłowni. Otwarcie przyznaje się do stosowania sterydów (raczej nikt nie uwierzyłby, że jest naturalem). Twierdzi też, że brała hormon wzrostu, ale nie działał na nią tak jak tego oczekiwała. Jak widać na zdjęciu, stojąc obok Williama Bonaca - jest bardzo masywna, a nawet można by powiedzieć, że podobnych gabarytów. A obok obecnego MR. O. wygląda nawet na większą od niego... Ma 175 cm wzrostu, 48 cm w bicepsie i 71 cm w udzie! Jak daleko może się posunąć w kulturystyce? Cóż… Jak widać tak daleko, jak zechce.

A tutaj jako ciekawostka, zdjęcie Natalii przed metamorfozą. Przyznajcie, że była naprawdę śliczną nastolatką...

Komentarze (6)
lordknaga

juz pisalem, kreatura jakich malo %-) ale ludzie chodza na zawody, chca freak show i ogladac ludzi jak malpy w zoo przez kraty, to wlasnie dzieki tej 'pani' tak zaczyna byc, jak narazie, tylko krat brakuje :-D kobieta' bardziej meska, nie niejeden zawodnik meskiej sylwetki HAHAHA

1
goodles

Rozumiem że dostała tą samą kartę co Pan Karol ALE CIĘŻKIE?
Bo jeżeli tak to już przegrywa na starcie i nie chodzi mi o wzrost, ale nogi :)

1
blondi87

Przeciez ona wyglada jak potwor...

0
domosos

Nie wiem co ludzie w neij widza, jedynie to że jest dziwakiem, nie wiem co kobieta musi mieć w głowie by się doprowadzić do takiego stanu.

0
Anonim

fajna legalna pietnatska z niej byla .

0
Anonim

teraz pewnie pindol wyrusl jej

0