SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruska meta. Siła rośnie ,masa nie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
O co chodzi? zjadłem juz około 60 tabli metki ruskiej.Działanie jakies tam odczułem ,mam wiekszego "powera" na siowni, serie robie wiekszymi ciężarami i łapka urosła 0,5 cm.
Staje na wage a tu tyle samo jak przed zjedzeniem tego.
Dlaczego mi waga nie rośnie?

jest to mój pierwszy cykl na próbe 100 tabl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Kolego Dieta:) A co do mety ruskiej hmm... To wina dilerów... Bo ją wciskają każdemu... mojemu kumplowi też wcisneli... a efekty??? hmm... to samo... zjadł już 60 tab i nic:) naszczęście teraz mu ja załatwie i sto procent lepszą:) Pozdro!!! ale w sumie co do tego że ruska taka zła to nie mam przekonania... jeżeli towar nie podrobiony to liczy się sub czynna której powinno być 10mg i więc niczym się nie różni od innych... ten sam skład:) jedynie może być troche więcej zanieczyszczeń co objawić może się większym trądzikiem itp. ale efekty powinny być porównywalne przy czystym towarze:) Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku Życze:) A do kolegi 000112 życze miłych,dużych przyrostów i mam jedno pytanie:) ile na płaskiej Ci poszło??? skoro siła skoczyła... tzn ile??:) Pozdro"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
dieta kuleje

meta ruska ...w plastiku???

co za gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
po pierwsze meta ruska to jedno wielkie gowno na dodatek niewiadome
po drugie szukaj przyczyn w treningu i diecie

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
nom meta ruska w plastiku skan.
Dieta jest jako taka, ale i bez diety powinno przyjsc kilo ..

czuje pompe ,siłe i moc xD to tylko co mi dąła meta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
po co Wy to jeszcze kupujecie?

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
zeby jesc i rosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro tak to jedz i rosnij...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co Wy to jeszcze kupujecie?




dostają od mamy 50zł pod choinke i myślą że za to zrobią cykl...

A weź go zapytaj czy wie jak zrobić odblok, jakie przejmuje osłonki, witaminy, minerały, suplementy

Jaką ma diete??...

kurva jak ktoś już bierze ruską to z góry wiem że nie ma zielonego pojęcia o tym sporcie


Zaoszczędzić to se możesz kupując piersi zamiast wołowiny ale jak już kupujesz stery to tylko: apteczne lub weterynaryjne... jeśli takowych nie ma to najpewniejsze i sprawdzone undery

A nie gówna za pare złotych które wszyscy odradzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
najważniejsze że jest meta-reszta to jest chvj

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Rusek to loteria, jest niepewny. Po co to kupować jak jest tyle innego towarku?;) A po 2 michy nie trzymasz pewnie.

"Życie jest za krótkie aby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
pewnie sobie nawkręcałeś z tą siłą,dopnij diete i zmień metke,a efekty przyjdą.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren==

Następny temat

deka

WHEY premium