SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podroba czy oryginal..ruska meta i omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484


Mam taki problemik..chcialbym zebyscie ocenili Waszym fachowym okiem Omnadren oraz Metaanabol..nie ejstem pewien czy sa one oryginalne..posiadam kilka ksiazek w ktorych sprawdzalem czy te specyfiki sa oryginalne czy tez nie..wynikow nie zdradze bo nie hce Wam sugerowac odpowiedzi..chcialbym znac Wasz zdanie..wielu z Was jest tutaj fachowcami..wiec poniezej znajduja sie dane jakie znalazlem na opakowanich:
1)Omnadren 250
-pudelko: seria:30801,wraz z data waznosci sa wybite na pudelku(nazamykaniu-patrz fotka),sklad:testosteronum propionicum 0,03; testosteronum phenylpropionicum 0,06; testosteronum isocapronicum 0,06; testosteronum caprinicum 0,1; alcohol benzylicus 0,05; oleum arachidis pro injectione ad 1ml.
-ampulka:znajduje sie na niej naklejka na ktorej jest wydrukowana data waznosci oraz seria:30801
2)ruski metaanabol:data waznosci wybita..zreszta widac na fotce co tam jest :)
dzieki wszystkim...pozdrawiam..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dupa go bedzie boloała to normalne przeciez to olej,
a do tego czy oryginał to sprawdz czy ciągnie wode i czy wargi ci pękają(3 tydzien brania)


pozdrowienia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ruski metandienon wyglada ok - zreszta mozesz sprawdzic smak tabletki - poczatkowo powinien byc lekko slodkawy. A co do omki to nie wiem - dla mnie ten preparat jest malowartosciowy, nie sposob zapobiec spadkom po jego zastosowaniu, a jeszcze w polaczeniu z meta - bedziesz mial o co walczyc po cyklu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Jeżeli chodzi o Omnadren to trudno po tym zdjęciu ocenić czy jest to podrobka czy orginał,kiedys miełem okazje porownac orginalny i podrabiany na pierwzsy rzut oka wygladał identycznie opakowanie bylo zrobione
barzdo dobrze wygladało jak orginał jedyna roznica bylo to ze ,ten orginalny miał ciemniejszy kolor cieczy w ampułce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obydwa są OKA! Tylko koxować! Tylko z głową

Jestem neutralny, ale nikogo się nie boję!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taka sama ruska mete i jakos to idzie!!! jestem na w drugim tygodniu brania i jestem nawet zadowolony
tabletka jest na pocztaku taka słodkawa to fakt!!!
a co do omy to nie wiem bo nie widziałem i nie brałem

Trzeba byc dobrym w tym co sie robi!! Pamietajcie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Zgadza sie..meta na poczatku ejst slodka a pozniej gorzka..tez mi wyszlo ze jest oryginalna..ale nadal nie mam pewnosci co do omy..powiem jeszce ze naklejka z ampulek odrywa sie cala..nic na szkle nie zostaje..bardzo ladnie i bezproblemowo schodzi..czy to moze oznaczac ze jest to podrobka?Aha strasznie pupcia boli na drugi dzien po strzale..zastrzyki robi mi pielegniarka..tak boli ze chodzic nie moge..czego to mzoe byc powodem?Dzieki za wszystkie info..i czekam na dalsze..za najcenniejsze odpowiedzi bede sogi., :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oma fake, ruski dbol jest ok. Dlaczego oma fake? Numer serii nie jest wybity, a nadrukowany i Jelfa nigdy nie uzywala tego kroju czcionki do wybijania nr serii i daty waznsci. Poza tym, ta seria omy co na zdjeciu, to widzialem tylko lewizne (podobnie jak 20201 i 10500). Zrob strzala z tej omy i opisz nam swoje wrazenia.

Zartowalem, nie probuj tego.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zdazylem, juz sobie to gowno wstrzyknal...

Do tych co tu sie wypowiadali, ze ta oma jest legit: to ze widzieliscie w zyciu 100, 200, 300 ampek omy (i tak pewnie przesadzilem), o niczym nie swiadczy i najlepiej sie nie wpowiadajcie jak macie komus zrobic krzywde.

Z legit omy, nie odkleisz nalepki, mozesz ja czesciowo zerwac, ale nigdy nie odejdzie tak latwo.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Maku dzieki za info..oczywiscie masz soga..hmm masz racje juz za pozno..hmm jakie mam odczucia..po strzale wszystko ok..ale na drugi dzien chodzic nie moglem i tak bylo przez kilka dni..niedlugo czeka mnie drugi strzal..hmm ale widze ze chyba mi go odradzasz..czy nie mam racji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Jasne że masz racje nie bierz tego,bo niewiadomo co ta amułka zawiera!!!!!
Jedyne co mozesz z tym zrobić to wyrzucić na smietnik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Facet, w skrajnym przypadku, czeka cie niezle zakazenie (ten olej w srodku jest skazony, stad stan zapalny) i krojenie dupy w szpitalu, tak jak mojego kumpla. Co prawda on wzial serie 10500, ale ten badziew co ty masz to jedno i to samo, w srodku jest najprawdopodobniej zanieczyszone propionicum w niewielkim stezeniu made in russia.

Moderator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dramaty "koksiarzy"

Następny temat

Jak ustrzec sie kupna podróbki!!!!!

WHEY premium