SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walki Różala z węgierskiego turnieju

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Walki zostały zmontowane i wrzucone przez RoughBoya, mam nadzieje że nie wnerwi sie na mnie za to że je tu umieszczam:)

ćwierćwinał:
http://www.k-sport.pl/cwiercfinal.wmv 

półfinał:
http://www.k-sport.pl/polfinal.wmv 

Wd mnie Różal naprawde świetnie walczył, szczególnie urzekły mnie te mae-geri (frontkicki jak kto woli) w 3 i 4 rundzie półfinału, widać było że jego przeciwnik traci ochotę do walki. Marcin bardzo szybko się pozbierał po zaliczeniu tego niefortunnego lowa , i o dziwo od tego momentu zaczął całkowicie niemal dominować w walce. Ogólnie genialna srawa że mamy takiego zawodnika, no i mam nadzieję że niedługo będziemy mogli oglądać Go na najlepszych europejskich i nie tylko turniejach.

Zmieniony przez - mistmare w dniu 2006-03-01 00:33:56

Moja lewa noga to mój kapitał

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Koleś jest naprawde niezły technicznie. Jedyne co bym mu zarzucił to brak dynamiki i powera w ciosach, ale zawsze można to poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie że ktoś walki wrzuciłThx

Ściągam ćwierć finał,transfer mi sie podoba 117kb/s i sie utrzymuje taki

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Komentarze mile widziane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ściągłem 2 walki,obejrzałem tak w skrócie i widze że Różal jest kozak

Będzie w tym roku jeszcze gdzieś startował?

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Różal mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, jedyne uchybienie jakiego się doszukałem, to za mało chyba lowow kopie... A poza tym świetny fighter, może następnym razem się uda!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
Kopal malo lowów (Zwlaszcza w 2 walce) bo gość ciągle odslanial odlonial brzuch i dostawal wjazdy frontami, w pewnym momencie bylo widać ,że ma ich już serdecznie dość.

Bardzo mi się podobalo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1617
Różal będzie walczył na K1 we Wrocku. nie wiem jeszcze z kim... w ogóle mało informacji w necie o tej imprezie... jedyne co slyszalem (choc nikt oficjalnie tego nie potwierdzil) to ze Juras bedzie walczyl z Wszelakiem... zapowiada sie ciekawa walka :)

PS witam wszystkich - po 3 latach przegladania forum zdecydowalem sie zarejestrowac i to jest moj pierwszy post :D pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
slaba praca nog, porszanie sie po ringu ma minus
a tak to pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Cześć maro.
Biorę się za ściąganie tych walk, jak tylko dociągnę Einemo z Werdumem.
A Różala na żywo zobaczę w K-1 we Wrocławiu, po raz drugi zresztą.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Co do "lowów" to taka była strategia ( po wcześniejszej analizie przeciwników ). Marcin oszczędzał nogi ( swoją najgroźniejszą broń ) na finał z Atillą. No niestety nie wyszło, przypętałą się ta kontuzja ( widać w walce z Vernicą moment, kiedy to się stało ).
Myśleliśmy, że Marcin nie wystąpi z powodu tej kontuzji we Wrocławiu. ALe pomimo kontuzji postanowił wystąpić ( lekarze robią co mogą,żeby doprowadzić tą nogę do jak najlepszego stanu ). Ma chłop serce do walki. Naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1617
jednak nie miałem racji - Wszelak nie wystapi we Wrocławiu a Juras bedzie walczyl z Mariuszem Kornackim (198 cm 123 kg)... bedzie sie dzialo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hunt vs NishijimaDyskusja

Następny temat

Kontuzja Kharitonova w walce (gif)

WHEY premium