SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z wiekszym ( wzrost )

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Witam! Mam pewien powazny problem, otoz gdy sparuje z wiekszym od siebie, nie potrafie do niego " dojsc " Bo trzymie mnie lewym prostym.. Poradzcie. :) Jak mozna cwiczyc by sparowc na rowni? :) Czyzby słaba technika? No nie wiem. :( Czekam na rady > Pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Heh, temat brzmi znajomo - mam 159cm wzrostu :)
Przy MT proponuje zbicie gardy lub lewego prostego przedramieniem i wjazd z lokcia od razu. Zmniejszasz wtedy dystans i mozesz atakowac sierpowymi lub kolanami. Pamietaj tylko zeby znalezc sie z boku przeciwnika: nie chcesz nadziewac sie na jego kolana.
Inna taktyka jest unikanie walki 'na wprost' przeciwnika: po co bic glowa w mur (piesc)? Sprobuj zmieniac pozycje tak bu stanac z boku: atakuj hakami, wbij mu kolano pod garde itp. Generalnie najgorsza rzecza jako mozesz robic to nadziewac sie na jego lewa reke stojac na wprost.
Zerknij tez tutaj:


Mi to troche pomoglo zmienic perspektywe.

Zmieniony przez - aimka w dniu 2013-02-13 13:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1394
Jak ja sparowałem z większym od siebie, to trener mówił, żebym starał się nie przyjmować tych prostych i "wskakiwać" z prostymi, a potem klinczować.

"Chciałem wygrać, robiłem wszystko żeby wygrać, wygrałem." Marcin Held

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
O.o:) Bede musial wyprobowac. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 763
ja za to miałem próbować zrobić "zejście " szybka seria i klincz , a mike tyson właśnie "wskakiwał' gdy walczył z większym : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
proponuje zejscie wskoczyc i bic seria twarz/korpus

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
z wyższym od siebie tak jak mówią koledzy skracaj dystans jak najbardziej możesz, im jest on większy tym przewaga na jego korzyść, a długie ręce aż tak nie przydadzą mu się na punktowanie Ciebie jeśli będziesz szybszy i co chwila wskakiwał w niego z seriami udanych prób B-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Zza podwójnej gardy wchodź w niego, ciosy zadajesz dopiero, gdy już do niego dojdziesz. Tylko to wejście rób jak najbardziej dynamicznie i balansuj na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Na tych wysokich co lubią "dryblować" lewą łapą mam zayebisty patent.
Mianowicie w K-1 i MT można ciosy "łapać" A więc często cios prosty specjalnie przepuszczam przez gardę (na czoło) zakleszczam i ciągnę na zewnętrzną stronę i oddaje cios 2x mocniej, raz kontra bardzo boli bo jesteś w pełnym skręcie, dwa ciągniesz na zewnętrzną więc jak zrobisz to odpowiednio technicznie to nie mogą zadać ciosu! Kilka razy zastosujesz taki myk i nie wiedza co ze sobą zrobić

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-02-07 09:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
wchodzisz w półdystans unikami rotacyjnymi i lecisz z sierpowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Wklep na youtube -Mike Zambidis- on ma mniej niz 170cm wzrostu a zobacz jak sobie radzi. Pozdrawiam

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Dzieki chlopaki za rade :) Ale !! Wlasnie, takie " wejscia " musze byc bardzo dynamiczne. Moze mi powiedziec jak ta dynamike cwiczyc ? ? Czy to juz jest praca nog ? :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eksplozywność a kettlebells.

Następny temat

Utwardzanie kostek / wybite kostki

WHEY premium