SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening do porrawy. SOGI :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
jesze mam pytanie czy na cylku na kredce nie przeszkadza cwiczenie jednej partii miesni raz na tydzien?

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
jeżeli chodzi ci o kreatyne to nie

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
zamotalem troche chodzi mi o to czy nie bylo by lepszych efektow cwiczac czescniej i intensywniej , biore jeszcze bialko WPC gain bolica top 10 hot activity krea-alkyn 1500 czy jakos tak olimpu glutamine i tauryne, carbo i mysle czy moze by bardziej intensywnego treningu nie zrobil....

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
więcej nie znaczy lepiej

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Jeden trening na daną partię mięśni(oczywiście wyłączając brzuch) wystarczy. Jeżeli czujesz niedosyt to powinieneś się raczej skupic na tym, żeby trening był dobrze wykonany i porządnie "męczył"daną partię mięśniową" Możesz też na duże partie mięśni spokojnie dojechac do 16 serii
Po drugie wrzuc coś na prostowniki grzbietu na koniec treningu pleców( martwy ciąg lub wznosy tułowia z opadu) i coś na tylne aktony barków(wznosy ramion w opadzie, linki) przy treningu barków.
Po trzecie jak będziesz brał kreatynę to pamiętaj żeby odstawic napoje zawierające kofeinę(sporo osób o tym zapomina albo lekceważy)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
tzn. co z ta kofeina i kredka bo ie bardzo sie orientuje?? czyli o kawie mam zapomniec??

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
no naprzyklad o kawie ale nei tylko kawa zawiera kofeine wszedzie gdzie jest w skladzie kofeina jest to dla Ciebei zakazane na krecie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
sory ze wnikam ale moge wiedziec dla czego?? tak z ciekawosci chodzi o cisnienie?? czy o co?

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
gdzieś czytałem ale mi wyleciało z głowy więc tez poczekam na odpowiedź

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Co do planu to wielkim znawcom nie jestem ale powinines jak chchesz 4 razy w tygodniu
pon-klatka
wtor-plecy
czwar-barki + nogi
piat-bic + tric

Często uzywasz cwiczen ktore maja takie same efekty jak poprzedni. NIe dubluj cwiczeń. pozdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na dobry poczatek- ACT

Następny temat

Korekta planu ... doping

WHEY premium