SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla kobiety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Witam. Odrazu zaznacze ze nie pisze w swoim imieniu tylko dziewczyny. Ja cwicze od paru lat i wiem co na mnie dziala jednakze potrzebuje o pomoc w ulozeniu treningu dla kobiety.
Myslalem nad treningiem A/B okolo 3razy w tyg.

A.
Przysiad z sztanga 4x
Wykroki jednonoz na ssuwnicy 4x
Sciaganie drazka wyciagu gornego lub podciaganie podchwytem 4x
Wyciskanie na laweczce 4x
Ramiona 2-3serie

B.
Martwy ciag na prostych 4x
Hip trust 4x
Wyciskanie hantli na barki siedzac 4x
Spiecia brzucha 3x
Uniszenie nog w podporze 3x

Po kazdym jakies 20min cardio bierznia/schody/orbitrek

Cel to redukcja. Z kalkulatora bmr wyszlo jakies 2400kcal myslalem zeby dac 2200/2100 i obserwowac
Z gory dzieki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jeśli dziewczyna nigdy nie ćwiczyła wcześniej to lepszy by był schemat FBW lub na początek nawet jakiś trening obwodowy, żeby się spokojnie wdrożyć w regularny wysiłek fizyczny.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Kiedys jakies sporty druzynowe ale z silownia nie miala doczynienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
nightingal
Jeśli dziewczyna nigdy nie ćwiczyła wcześniej to lepszy by był schemat FBW lub na początek nawet jakiś trening obwodowy, żeby się spokojnie wdrożyć w regularny wysiłek fizyczny.


Co proponujesz wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67
Witam,
Nie chce zakładać nowego wątku zatem podłączę sie pod ten bo o podobnej tematyce.
Pisze w imieniu zony.
10m-cu temu urodził nam sie syn i żona chciała wrócić do formy po ociaży.
Wcześniej nie ćwiczyła siłowo. Kiedyś grała w piłkę nożną w klubie ale poza tym nie miała styczńosci ze sportami siłowymi.

Ćwiczyć będzie na razie w domu z hantlami i dlatego tutaj jest wyzwanie małe w ułożeniu planu.

Prosiłbym o ocenę ułożonego przeze mnie planu FBW




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67
Trening będzie 3 dni w tygodniu A B C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Można i tak - chociaż ja bym na rozruch zrobił FBW oparte na prostych wielostawowych ćwiczeniach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja bym dala wykroki do tylu/,zakroki. Zona nie trenowala i moge zapewnic, ze wykrok do przodu bedzie zly technicznie podnoszac ryzyko uszkodzenia kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67
Z tymi wykrokami to zamienię. Dziękuje za sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67
Te wykroki do przodu to zamienię na wykroki w tył. Dziękuje za sugestie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja 56 kg ocena

Następny temat

jak długo plan treningowy ?

WHEY premium