SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening 100 seri dla twardzieli

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
tez ze checia obejrze

co do arniego to faktycznie pisal ze bral sztange za miasto i i cwiczyl kilka godzin wykonujac to samo cwiczeni du upadku i ze przy okazji sie upijal ksiazka jak ksiaza 90% faktów 10% filkcji lub inne proporcje rzadko sie zdarza zeby bylo wszystko w 100% prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
ja tam nie wiem ale jak ja się naje*** po ciężkim treningu to potem nie wiem co to zakwasy :D może coś w tym jest że pił i rósł xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
the.est nagrywaj

A tak btw tutaj jest trochę o filozofii treningowej Arnolda http://www.kulturystyka.pl/artykul558/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak idzie nagrywanie, pewnie w weekend bedziesz mial pelno czasu wiec go nakrecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
i co tym osiągnąłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
I gdzie ten film?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Filmiku nie ma bo przygniotła go sztanga i nie może z pod niej wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Watpie w sesns treningu typu 50kg 80seri no chyba ze po jednym powtórzeniu ;)
A jezeli chodzi o historie typu ,,Arnold zaprosil kumpli do lasu i oczywiscie wzial ze soba ukochana sztange, wyprzedzal kumpli o kilkanascie metrow i robil przysiady, a jak do niego doszli to znowu sprintem do przodu i przysiady" - hahaha...OCZYWISCIE JEST TO PRAWDA JEZLI ARNOLD W REALU TO TERMINATOR ;) Takie historie to zwykla sciema dla ludzi ktorzy nie maja pojecia o kulturystyce, sa zachwyceni gdy slysza takie historie o swoich gwiazdach - na tym sie robi pieniadz i to wszystko!

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-03-05 20:10:21

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-03-05 20:10:42

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Temat troche śmieszny , ale z tego wszystkiego postanowiłem że kiedys sprawdze ile zrobie serii danego cwiczenia z takim średnim obciążeniem.
Ciekawe do ilu dojde
Jedni piszą 100 serii możliwe inni nie to niech kazdy sprawdzi ile zrobi to sam się przekona i po kłopocie ,a nie się cały czas kłucicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2,5cm w łapie w 24 godziny :)

Następny temat

Ciężar maksymalny

WHEY premium