SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
na temat twojej metodyki i pomysłów treningowych w stylu nogi klata, twoich wynikach siłowych nie chce sie wypowiadac nawet bo TRAGEDIA

dla ciebie co jest ważne NOGI I PLECY a nie klateczka bicepsik itd
chcesz odnosic sukcesy jakkolwiek je pojmujesz to musisz zaczac trenowac jak normalny gosc , a nie badziewiem sobie d ... zawracać.

przysiad i martwy ciag to sa ćwiczneia które pokazuja czy jestes sprawny fizycznie czy jedynie klateczka ci odstaje, w martwym pracuja posrednio wszystki miesnie i stawy, przysiad jest królem ćwiczen , nogi fundament, i siła stabilizatorów ciała, te cwiczenia wzmagaja anabolizm ciała czyli dla przecietnego gosia który trenuje na bohomazach i chce kupic kreatyny to tak samo zadziałaja te cwiczenia.

propozycja treningu

https://www.sfd.pl/Trening_na_siłowni_pod_kątem_MMA_!_Pilne_!-t790861.html

ale przypominam jeżeli chcesz trenowac na siłowni i na treningach musisz ogarnac swietnie jedzenie , swietna regeneracje inaczej sensu to nie ma , zacznij czytac podstawy i wprowadzac szybkie nawyki.

CZYTAJ dałem ci lekture CZYTAJ jak chcesz zadawaj pytania w miare mozliwosci ci odpowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101
Tomek ten opis trenigu jest ok ale nie rozumiem tych izolacji i calej reszty jak wedug tego dobrac trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Podałem ci ten link bys przeczytał troche o takim treningu w krótkim opisie ale także sa tam przykładowe chyba z 2 gotowe plany którymi mógłbys trenowac - jak czego nie rozumiesz to zadaj pełne pytanie bym mógł zrozumieć i postaram ci sie wyjasnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101
moglbym zasotoswac cos takiego?
poniedzialek zrobic taka klate jak robie zawsze
we wtorek zrobic
Power clean 5x5
Przysiad tylni 5x5
podciaganie na drażku 5x10
w czwartek
rece wedle swojego treningu
piatek
Pushpress 5x5
martwy ciag 5x5
porecze 5x10
wiosłowanie 5x5


__________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
michalstz
a.
Power clean 5x5
Przysiad tylni 5x5
podciaganie na drażku 5x10
wyciskanie 5x5

b.
Pushpress 5x5
martwy ciag 5x5
porecze 5x10
wiosłowanie 5x5

ok ale - w czwartek
rece wedle swojego treningu ????? to co w tym planie nie pracuja???

jak tak bedziesz konbinował i swoja filozofie przekładał tym gorzej dla ciebie, ja tez wielu spraw nie rozumiem i sam sie pytam dalej itd itd

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-09-24 20:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101
to jaka propozycja na wczwrtek? czy dzien wolny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
michalstz

wypoczynek jest czescia treningu i postepu, zobacz 1-2 miesiace jak organizm bedzie reagował i wtedy mysl

OCHŁOŃ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101
a co powiesz na temat mojej "diety"
rano
jajecznica z 4 jajek
2 pomidory
sniadanie 2
serek wiejski
2 kromki chleba
obiad
zazwyczaj troche ziemniakow jakies mieso
po treningu
paczkka ryzu
180g tunczyka
przed snem
odzywka bialkowaa o ile mam lub jakis joogurt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
michalstz

dieta - dział odzywianie wiec tam pytaj, ja ci proponuje najpierw poznac zasady , wprowadzic nawyki i jesc porzadnie, ukąłdanie i wyliczenia moga byc zbyt meczace przy twoim stażu i wywaołac odwrotna reakcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu i Diety

Następny temat

Rzeźba pomocy

WHEY premium