SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tosty.. co to jest ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
jak w temacie - zgrzanie sobie 2 kawalkow razowego chleba przelozonego paroma plastrami szynki z indyka, ewnet + plaster sera gouda obnizy znacznie wartosc posilku ?

walory smakowe niesamowite w poruwnaniu z klasycznym zarciem, ale nie znam sie do konca na tym..

to jest smazenie czy pieczenie ? podejrzewam ze drugie, bo to tylko temperatura bez zadnych tluszczy;

czy znikaja jakies wartosci odzywcze ? mineralne ? czy gramaturka B/T/WW spada ? w jakim stopniu w takim posilku rosnie IG ?

nie znam sie, dlatego sie pytam, a w wyszukiwarce pod wyrazem tosty nie ma nic wartosciowego;

serdeczenie pozdrawiam i z gory dziekuje za rzetelne odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zgadza sie te najdrozsze kosztuja czasem 2 razy wiecej niz piers, jedyna wada piersi jest to ze trzeba je przyzadzac samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Tosty z chleba razowego, nie wpadł bym w życiu na taki pomysł musze spróbować.
Wydaje mi sie że jak nie spalisz ich na popiuł to bedzie git. Ale może mi sie tylko tak wydaje .
Pozdro

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
To jest smażenie beztłuszczowe. Pieczenie charakteryzuje się swobodnym termoobiegiem. Wartości odżywcze nie znikają, ale każda obróbka cieplna powoduje obniżenie przyswajalności. IG obrabianych cieplnie pokarmów rośnie. Tabele IG wybranych produktów po obróbce cieplnej są dostępne w internecie.
Zauważ jednak, że pewne produkty i tak musisz poddać obróbce, mimo spadku przyswajalności. Nie będziesz przecież jadł surowego mięsa i jaj. Tak więc nie należy popadać w skrajności. Chcesz tosta, zrób sobie tosta, co nie znaczy, że musi on być stałym elementem diety

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
dokładnie zgadzam się z koptem , masz ochote na tosta zrob sobie tosta , btw zostana takie jak przed pieczeniem , byle za mocno nie były spieczone.Najwazniejsze to jest to aby tosty nie stały sie glownym posiłkiem w twojej diecie jeśli chodzi o chleb razowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja musze tosty smarowac maslem bo inaczej ich nei odkleje a to juz zupelnie inna sprawa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
nie rozumiem.. jak nieodkleje... z tostera same "wypadaja" a sandwiczery sa chyba z teflonu ??albo przynajmniej z powloka teflonowa
sie nie migaj zawodny i wawal ten tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja mam toster kilak lat i ten teflon jest juz tak wyruchany ze ledwo daje rade a miejscami to go nawet nie ma

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
wy-co???
boszzzzzzzzzz
nie uzywa sie tostera niezgodnie z przeznaczeniem ....
pe es to musialo bolec... tak w tosterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nu troszke dziwnei to opisalem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jak czasami zjesz to luz, nawet trochę częściej nie będzie to tragedią.
tylko z tym tłuszczem wewnątrz ostrożnie.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"Ja mam toster kilak lat i ten teflon jest juz tak wyruchany ze ledwo daje rade"

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktorski w Kielcach

Następny temat

Trening fitness

WHEY premium