SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to jak z tym piwem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3841
siemka pisze w imieniu kolegi
i mam takie pytanie jak to tym piwem czy 2 -3 browce nie zaszkodzą na miesiąc wiem ze były takie tematy ale bym kicał poznać wasza opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No jeszcze wódka i sok na zapite. A co do tych wypadów to u mnie są dalej :) tylko, że nie pod blokiem, a na stadion albo szkołę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
2-3 piwka nie zaszkodza nie martw sie i smialo mozesz sobie wypic piwko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5744
możesz pić ile chcesz tylko nie zgonuj (ile chcesz to tez bez przesady ;P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
NIeee !!! Żadnego piwa. Po 1 okocim na kreatynie można umrzeć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piwko z kumplami na weekendzie dla odstresowania i towarzystwa spoko Kolega chyba nie jest zawodowym kulturystą gdzie musi ściśle przestrzegać określonych zasad.

Ja jak wiem że mam wypić kilka piwek to wole kupic szampana :) efekt ten sam cenowo wychodzi lepiej i szampan tak nie płucze organizmu co reszta alko. Nie wiem czy jest to udowodnione jakoś naukowo ale po szampanie w odróznieniu od innych specyfików nie czuję jakiejś róznicy w spadkach czy cośą w tym stylu na kolejnym treningu itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jakoś konkretnie nie zaszkodzą, ale też nie pomogą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Nie zaszkodzi, j.w. przecież zawodowcem nie jesteś.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Ja wypiłem wczoraj jedno i piwo i musze zaczynać znowu od zera... :/

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3841
ok dzięki chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedno piwo jest nawet wskazane na przeczyszczenie nerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Człowiek, ja wale brona co dzień :D
Z piwem jest tak, że chodzi o to że gdzy masz kaca wtedy mało zjesz, przymula Ciebie i takie tam. Więc małe ilości można walić.
Właśnie wróciłem z grilla od ziomków i wypiłem 2 piwka.. no i ogar wiadomo.

Never Back Down

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie "czysto praktyczne"

Następny temat

Pulsometr, jaki ?

WHEY premium