SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stuniel/dziennik/HST czyli masa dla białasa/nowy cykl str.3 -zdjecia str.5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7489

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
dzieki Cineko :]

dalbym soga ale nie moge, wiec soga duchowego dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Wystarczy uzupełnic profil i juz bedziesz mógł .
Ja za to dam na zachęte.
Pozdro i bede zaglądał

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546


Dzien 3

drugi dzien treningu

Dzisiaj zauwazylem, ze nie mam zadnych zakwasow mimo ze robie wszytko wedlug obliczen dlaczego tak?

musze sie rowniez pochwalic daniem ktore sam ugotowalem




hehe dzieki Cineko. Mozesz liczyc na mojego soga w najblizszym dniu

Zmieniony przez - stuniel w dniu 2008-09-10 19:04:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Jedną z zalet HST jest własnie brak zakwasów chociaż niektórzy sądzą ze brak zakwasów równa sie brakowi przyrostów.
Pozdro
XD prawie w tym samym momęcie napisalismy pozdro a sogiem nie pogardze .
Zmieniony przez - Cineko w dniu 2008-09-10 19:06:14
Stuniel daj gg na priv to sobie pogadamy jakby co.
Zmieniony przez - Cineko w dniu 2008-09-10 19:06:43

Zmieniony przez - Cineko w dniu 2008-09-10 19:09:02

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
Dzien 6

Hmmmm... wczoraj cos mi nie wyszlo ze zorganizowaniem czasu i spieprzylem diete i nie cwiczylem... przenioslem to na dzisiaj i zaraz ide cwiczyc.. nie wiem czy to sie znacznie odbije na efektach, ale dzisiaj wcielem wiecej bialka i ww niz normalnie, wiec pewnie moja gospodarka wrocila do normy.

OK. Dzisiaj 3 trening i juz widze znaczna poprawe w sylwetce (po tygodniu?) Jak na razie mi sie podoba.

narazie! lece na silke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
Dzien 8

Ufff.. juz po dzisiejszym treningu. Zjadlem juz potreningowy i teraz jestem caly obolaly. Ale napotkal mnie pewny problem, ktory mnie strasznie nurtuje - dlaczego nie czuje wogole klatki? Cwicze z niemalze idealna technika, tak jak trzeba, a mimo to po skonczeniu tego cholernego 15-tego wycisniecia bala mnie bardziej barki niz klatka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
Dzien 10

Hrrr.. Nie wiem dlaczego ale dzisiaj bylem strasznie zmeczony i obolaly, mimo ze normalnie spalem. Boje sie ze to niedobory w diecie. Czy niedobor wegli wplywa negatywnie na masa i samopoczucie? Bo chyba nie zjadlem wczoraj wystarczajaca, za to wpieprzylem duuuuzo bialka (wyszlo 2,6 g na kg masy ciala).

Juz po treningu. To byl chyba najbardziej meczacy trening w tym cyklu i nareszcie poczulem klatke (wczesniej wykrzywialem nadgarstki).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
Dzien 11

..... dzisiejszy dzien mnie dobil. Jestem caly rozlozony, mam katar, boli mnie gardlo i pluca. Mam goraczke i kaszel. Czy moge cwiczyc bedac chorym? Prosze o pomoc, bo jutro mam ostatnia serie 15 i w poniedzialek zaczynam dziesiatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie cwicz! organizm jest osłabiony i mozesz złapac kontuzję. Osobicie odradzam Tobie ćwiczyć podczas choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
czyli to jest kwestia sily? a jezeli bede sie jako tako czul, to czy choroba jakos wplynie na to co zjadlem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase dla jasia

Następny temat

Jaki trening dlamnie?:P

WHEY premium