SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy - mity czy fakty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
czesc. wlasnie skonczylem swoj pierwszy cykl sterydowy.mowiac szczerze dlugo sie zastanawialem zanim cokolwiek wzialem. jak wiekszosc "mlodych stażem koksiarzy" (nie treningiem) nastawilem sie na niezle przyrosty. biorac 120 tabsow metki i 15 stzralow superanabolonu (wiem ze malo ale z wiedza mialem troche na bakier:( ) mialem nadzieje ze wejdzie mi z 7 kg masy i ok 2 cm w bicepsie. No i musze przyznac ze troche , a nawet duzo sie rozczarowalem. przybylo mi w szczytowym momencie ok 4 kg a w rece ok 1 cm. do tego wszystkiego trzymalem sie diety wysokobialkowej. dzisiaj po treningu wszedlem na wage i z przerazeniem spojrzalem...84,3. czyli prawie dokladnie tyle samo co przed rozpoczeciem cyklu. nie wiem czy cos spieprzylem po drodze ale watpie. na drugi cykl zimowy zamierzam wziac 100 metki i odpowiednia ilosc sustanonu. ale o co mi chodzi. mowa przede wszystkim do sezonowcow. nie wierzcie w mity 10 kilogramowe i wieksze. owszem zdarzaja sie przypadki ale u ludzi ktorzy juz maja za soba spore doswiadczenie. ja nauczylem sie jednego. mniej i powoli i nie nastawiac sie na niebagatelne przyrosty sily czy masy. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
niektorzy glupote tlumacza popularnym stwierdzeniem "madry polak po szkodzie"
...taka luzna uwaga.

chcialem spytac czy jadles 250 g. bialka i 500 g wegli codziennie podczas cyklu, odpowiednio duzo odpoczywales i co najwazniejsze co zastosowales po cyklu ??

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Zainteresuj się deką, primką lub winstrolem. Połączenie tych sterydów przyniesie Ci lepsze korzyści niż metka a przede wszystkim trwalsze, przy mniejszych skutkach ubocznych. Czytaj, dowiaduj się i ucz aby następnym razem nie popełnic poprzednich błędów.
Pozdrawiam

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
Big: nie wiem dlaczego piszesz te...luzne uwagi. chyba ze masz na mysli superek. to sie zgodze. ale jezeli brac pod uwage nawet sama metke efektow i tak spodziewalem sie wiekszych. diete mialem rozpisana na 300g bialka i 500-600 wegli. w tym gainer i serwatka. po cyklu clomid a 2 tygodnie przed zakonczeniem zaczalem brac sylimarol. nic mnie nie boli i czuje sie dobrze. artykul ten napisalem zeby uswiadomic "mlodym" jak wazny jest trening i kazdy, nawet najmniejszy przyrost ktorym powinni sie cieszyc. i zeby nie wierzyli w gigantyczne przyrosty 10 - 15 kilogramowe. do tego trzeba miec genetyke i mase samozaparcia. a takich jest (z genetyka) niewielu. ale oczywiscie za porady dziekuje. jesli masz jeszcze inne to chetnie wyslucham.
aaaa....jesli chodzi o odpoczynek. z tym mialem troche gorzej. mam nietypowa prace i pracuje tylko w nocy (przewaznie) wiec odpoczywalem kiedy tylko moglem choc czulem ze niewystarczajaco:(
Cioś: nie wydaje mi sie zebym popelnij jakies bledy. no moze z superkiem. bo treningu i diety trzymalem sie solidnie. tylko grypsko pod sam koniec cyklu mnie zlapalo i musialem skonczyc 2 dni wczesniej:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj to ładnie przykokdsiłemś heheheeheh tyle ile ważyłeśtyle ważysz ja jem teraz kreatyne i HmB i już dwa tygodnie jem i przytyłem 5 5 kilo jak bogta kocham poważnie ale mam 15 lat i na klateczke na atlasie dziś 90kg 7 razy i to z dużym zapasem sił Pozdrawiam i mam pare pytań własniejade na obóz i tam mam za***ać sobie winstrol co wy na to

Zapasy to jest sport tylko dla kozaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Z kreatyną i hmb za szybko wystartowałeś a się za Vinstrol chcesz łapać

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
kolejny malolat sezonowiec. czy wy naprawde macie az tak naje...e i poprzestawiane w tych mozgoczaszkach? ludzi...troche szacunku dla samego siebie i swojego zdrowia. arnold...masz tylko jedno. a po drugie spier....j z tego forum. nie wiem ale powinno ono byc udostepniane osobom pelnoletnim... qr..a co sie dzieje... 15 lat i wino. wpie.....l od razu caly wagon. dodaj 10000000 tabsow metki i na 100 bedziesz wielki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osek22 - a skąd miałeś tę mętkę i superanabol? Pewnie miałeś jakiś szajs! Ja mialem tylko 4 strzały omki z apteki, jadłem tak sobie, ale jeździłem też na dyskoteki. Którko mówiąc nie miałem ścisłej diety. W ręce przyszło mi 4 cm w porywach, a teraz już stale utrzymuje mi się 3 cm i nic już nie spada. I to wszystko na 4 stzrałach. Przytyłem około 2-3 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i kiedy zaczac?

Wiecej