SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silabolin czy superanabolan?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytanie- z czym lepiej połączyć sustanon: z silabolinem czy z superanabolonem, chodzi o przyrost masy. Co możecie powiedzieć o tych dwóch środkach jeśli chodzi o budowe masy, w archwum czytałem wiele skrajnych i sprzecznych informacj, sogi za odp.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Superka,dorzuć do tego metke.Ladnie pójdzie gwaranuje.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Maniac Gym- sog poleciał. Możesz ocenić ten cykl z sustanonu:
1.tydz.1amp.
2.tydz.2amp.
3.tydz.3amp.
4.tydz.4amp.
5.tydz.3amp.
6.tydz.2amp.
7.tydz.1amp.
Do tego superanab., clomid i proviron. Takie duże dawki są ponieważ 3m-ce temu skończyłem cyklik z test. prolong. i 200 metki, więc jak myślisz nie za szybko będzie jak bym dożucił do tego metke, czy lepiej dać se z nię spokój?Dzięki za odp.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś odp. na pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Brałeś juz jakieś mixy testosteronowe?
Nie ma sensu tak dużych dawek brać niepotrzebnie sie zblokujesz i szybciej przyrosty zakońćzysz.Lepiej wziąć kilka środków w mniejszych dawkach.Sustanonu nieprzekraczał bym 2/tydzień.Ampułek niewięcej niz 10.Superki ok 50.Metanabolu 100-150.Przed cyklem jeszcze wziął bym na Twoim miejscu hepatil i przebadał wątrobe,żęby mieć pewność ze wszystko jest ok.Ewentualnie jak niechciałbyś metki mógłbyś ją zmienić na winstrol w tabsach,masa była by bardziej ubita ale niewiem czy o to chodzi.Jak ma być duża masa to musi być metka

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Około rok temu wzięłem 7 amp. sustanonu i 150 mety. Badania robie przed każdym cyklem, teraz też zrobiłem, wswkażniki wątrobowe były lekko podwyższone, ale w granicach normy, to normalne po cyklu z metą, są podwyższone przez ok. 2-3 m-ce po cyklu. Mimo to nie chce brać już mety, a co do winka to obawiam się, że nie starczy mi kasy. A gdyby w 3-cim tyg. wziąść 2 amp. a w 4-tym 3 amp.?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MANIAC GYM możesz odp. mi na pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Nieprzekraczaj 2 amp i dodaj przynajmniej 100 tabl metki.Ile masz superki?

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK- wezme 100 metki tak jak radzisz. Superki zamówiłem 40 amp., ale nie wiem czy nie za mało bo w listopadzie wzięłem 10 amp. deki, jak trzeba to dokupie. Mam jeszcze jedno pyt.- czy sust. na zdjęciu jest orginalny, bo czytałem, że sust. z Rosj to pod***ka, sam nie wiem.https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=78075&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping
Aha jeszcze jedno- koleś powiedział ,zebym zamiast clomidu wziął Włoskie HCG pakowane po 3 amp/120 zł., ponoć wystarczą te 3, sam nie wiem.
Powiedz jeszcze czy 60 zł. za 5 amp. superki to dużo?
Dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Superki 50 zakup.60 to dużo więcej niz 50 niepłać.
Sustanon z orsji jest ok,to jest organon tylko ze z ruskimi napisami.
Ogólnie to zmień dostawce... ;))

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki MANIAC GYM ale zabarzdzo nie rozumiem- superki 50 czy 60? Po ile normalnie chodzi super i co z tym HCG? (sog poleciał). Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy - mity czy fakty

Następny temat

Problem po clomidzie

WHEY premium