SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silabolin czy warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 869
ostatnio czytalem w necie o silabolinie i napisane bylo w opisie ze nie spotkano sie z podrobkami/a kumpel ktory handluje koksem mowi ze nie ma silabolinu bo same faki sie trafiaja/jak jest naprawde czy ktos spotkal sie z podrobka?/a przy okazji jesli ktos stosowal to niech podzieli sie efektami dzialania..jakie przyrosty zanotowal/


pozdrawiam

niech moc zawsze bedzie z toba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 869
sa odstepstwa od reguly czyli wyjatkowe przypadki/i jestem w stanie uwierzyc ze twojemu kumplowi tyle poszlo na 52cm tylko nie moge w to uwierzyc ze na tych srodkach on to utrzymal po odstawieniu ich...czary mary chyba

niech moc zawsze bedzie z toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400
powiem ci tak silabolinu nikt niepodrabia ehheheheh nieoplaca sie bo czasami farmadon leci w h... i sam olej leje do niego tak sie dowiedzialem z tego forum

ale powiem ci tak ja jestem juz prawie w piatym tygodniu cyklu z silabolinu i propa i jestem ardzo zadowolony juz 6-7 kilo czysej masy zrobilem i zyly powychodzily.

ale silabolinu niema sesu brac samego trzeba polaczyc z testosteronem

po drugie ja biore w dawkach 300 mg tydzien czyli 3 ampulki co drugi dzien silabolinu 2,5% niejest to dosyc wygodne ale suche miesko sie liczy
moi kumple na nizszych dawkach tygodniowo niz 300 mg byli zawiedzieni dzialaniem silabolinu tak wiec moim zdaniem mniejszych dawek niz 300 mg tydz niema sesu brac
oblicz sobie ile ci opakowan trzeba na 6 tygodni jezeli bedziesz bil 3 amy co drugi dzien [w opakowaniu jest 10 amp po 25 mg]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 869
wiem wiem ze z tesciem najlepsze efekty/ale wspolczuje ci troche 3 strzaly co 2 dni plus prop to duzo klocia wychodzi/a ciekawe jak sprawa wyglada jak polaczy sie go z agovirinem/kolega wlasnie chcial tak zrobic.ale napisz jak skonczysz cykl jakie dokladnie postepy zrobiles i na jakich dawkach propa i jaiego propa(ile w lapie poszlo czy pas sie utzymal czy troche skoczyl oki?) z gory dzieki

niech moc zawsze bedzie z toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400
z agovirinem hehe ja pierdziele to strasznie mocny koks hehe je niewiem czy kiedy kolwiek bym sie na niego zdecydowal strasznie pompuje woda i tez duzo klucia lepiej juz z prolo a jak chcesz wode to z omnadrenem agowirin to za groba rura ehhe

no w pasie skoczyl narazie jeden cm ale to normalne na cyklu wkoncu wysoko kaloryczna dieta i wyspko bialkowa w bilcku skoczylo juz 4 cm czyli sporo a na wadze okolo 7 kg czuli moim zdaniem jak namnie rewelacyjnie jestem zadowolony ale jest jedno ale stracilem troche zezby i bede musial to potem nadrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
niezły jestes jak na cykl robisz 7 kilo suchej masy i 4 cm w ręce

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400
wiem ze to moze dziwne ale tak mi poszlo najbardziej mi w bicepsa poszlo i barki w klate tez tylko troche mniej

moze dlatego tak poszlo ze mam diete dopienta na ostatni guzik duzo biaka wpiepszam i to ze niejestem przekoksowany tak jak wiekszosc ludzi bioracych saa

a powiedz mi czy 4 cm w bicepsie na koksach to jest duzo bo mi sie wydaje ze malo znam typw co robili po 7-8 cm i to wcale woda niebyla tylko ze suche mieso np na boldku z trenikiem i do tego jekis tesc

przeciez 7 kg na saa to nieduzo sama dieta mozna bylo by to osiagnac tylko ze ja jestem niecierpliwy i na sucho juz mi tak latwo nieidzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
na boldku z trenem jakos nie znam nikogo stosujacego takie polaczenie a takie przyrosty dla zaawansowanego to kosmos

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400
niewiem w jakich dawkach ale to bylo napewno polaczenie bildka treniku anapolonu i testosteronu podejzewam ze cypionatu gosc trenuje 9 lat i chyba jest zaawansowany heh w lapce mial 45-46 a po cyklu 52-53 takze konkret przyrost a gosc ma wzrostu 178 takze wygloda jak plucian po jakims czasie zrobil redukcje bo mial troche tluszczyku na brzuchu i w lapie zostalo 51 ale moim zdanie to potezny i piekny wynika gosc ma 39 lat za koksy wziol sie jak mial 37 bo zaczol pakowac w wieku 30 lat troche popapral sprawe bo zawczesnie wziol takie mocne koksy ale to jego sprawa 51 w lapie jest ehhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334

to jak zrobi kolejny cykl to bedzie mial 62 w bicepsie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
ja kilka lat temu jak przestalem biegac wyczynowo i sie wzialem konkretnie za silke to w pol roku na dwoch sporych cyklach z kreatyny zrobilem 6cm w lapie,a teraz laduje tescia prol,mete i deke i jak narazie cm wiecej bo malo spie takze roznie to bywa i ten sport pewnie jeszcze nie raz mnie zaskoczy

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
japier.dole bold tren anapolon i tesc... naprawde czlowiek jest w stanie przezyc taki cykl?

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawy cykl...

Następny temat

boldek przez 6 miesiecy...?

Wiecej