SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Somatotropina - fakty i mity.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Troszkę się nasłuchałem swego czasu o hormonie wzrostu.
Jedni mówią że pojedyńczy zastrzyk może zabić człowieka z kolei większość ludzi których znam uważa że jest to chyba najlepszy na świecie środek nie powodujący prawie żadnych skutków ubocznych (stąd jego cena).
Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, chodzi mi o to że nie brałem nigdy żadnych sterydów, ćwiczę 2,5 roku, jestem dość dobrze zbudowany. Mama 23 lata, i praktycznie "zerową" :) tkankę tłuszczową. Zależy mi jednak na zdrowiu i nie chcę brać żadnych "testów" i innych takich głupot.
Słyszałem że jest to jedyny środek o działaniu takim jak sterydy bez szkodliwości dla zdrowia, jest to jedyna możliwa opcja dopingu jaką na razie dopuszczam.

Jak na razie mam lekarza który mi wypisuje ten lek. Mam receptę na 200 i.u. syntetycznej somatotropiny ( "Genotropin" ). Apteki sprowadzają to na zamówienie z zagranicy więc tylko iść i kupować :)

Pieniądze tutaj nie grają roli, najważniejsze jest dla mnie mimo wszystko zdrowie ...... a przy tym bardzo dobra sylwetka )

Doradźcie mi albo odradźcie, wykupić to i wziąć z cyklem jakiś odżywek czy nie?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

Overfiend
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=26224&forum_id=14&t_orig=6654&forum_title=Doping&M=Fałsz&S=Prawda

tu masz całkiem ciekawa dyskusje.

moim zdaniem w tej kwestii -brać czy nie- powinni wypowiedziec sie ludzie którzy mieli jakakolwiek stycznosc.
mysle ze najwiecej do dyskusji wnioslby X-Venom-X, x-men i Ed.

Z tego co wyczytalem - stosowany do miejscowego spalania tłuszczu (choc nie sklaniam sie w kierunku takiego myslenia ze jest to jakies cudo), ponoc poaga uzyskiwac wieksze przyrosty miesni (mozliwe ze tak jest - ja nigdzie takich wiarygodnych info popartych badaniami nie znalazlem - ale nie neguje)



____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hormon wzrostu jest stosowany od wielu lat w leczeniu dzieci z karłowatością spowodowaną brakiem tego hormonu w zespole turnera, w niedoczynności przysadki spowodowanej całą gamą różnych schorzeń min. w gruczolaku pmzysadki w okołomrodowej martwicy przysadki czyli zespole Sheehana. W kulturystymce hormon wzrostu stosowany jest do budowania solidnej beztłusmczowej masy bg. Jego dzhiałanie anaboliczne potęgują środki z grupy sterydów anabolicznych, dlatego chętnie jest stosowany przez zaawansovfdwanych kulturystów w połączeniu z nimi. do podawania łącznie z hormonem wzrostu wykorzystywane są łagodne anabodliki o słabo wyrażonych właściwościach adndrogennych np. deca, winstrol, hormon wzrostu zwiększa xorganizmie przez tarczycę t3, t4, trzustkę-idnsulina, a także hormony płciowe-androgeny, estrogeny. dqlatego często praktykowane jest podawanie GH łącznie z hormonem wzrostu T3 i insuliną. gH nie powinnes stosowaxc jesli jestes chdory na tarczyce.,d
ormon wzrostu posiada krótki okres półtrwania w orsganizmie ok godziny. w tym czasie dochodzi do maksymalnej produkcji somatomedyn przez wątrobę. poo godzinie cgwałtownie maleje dlaczego hormon jest podawaqny w małych dawkach kilka razy dzien nie takv aby utrzymać jego stężenie w surowicy krwi na możliwie stałym poziomie np 2j.m. psodskórnie 3-4 vrazy dziennie smedycynie zalecane dawki dla dorosłych to początkowo 2 j.m. na dobę, zwiększając dawkę do 4 j.m. na dobę. dahki zostały podane dla 100 kg człowiedka także cenę hormdonu wzrostu. cena Genotropinu 16 j.m. jest w granicach 700-1000 zł

nara




yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Reweelacyjne efekty-niesamowicie duze skutki uboczne-rosnie szczeka,palce,serce,watroba. Niewielu ludzi w Polsce potrafi zrobic dobra rozpiske. Srodek doskonaly,niestety nie dla zwyklych ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Jednym słowem 7 cud świata,Hgh oprócz tego co robią sterydy czyli wzrost objętości włókien mieśniowych,powoduje też wzrost ilości włokien!
Ogólnie polecił bym ale tylko pod nadzorem lekarza i dla osoby juz troche doświadczonej w tym sporcie...ja myśle sobie ze za pare latek pokusze się o troszke jednostek...
Efekty uboczne hmm troche tego jest rosnie wszystko to fakt,łacznie z chrząstkami i narządami wewnętrznymi.Zdarza się często ze osoby które brały Hgh mają charakterystyczny wygląd szczęki,czoła,żębów.Dobrze jest przyjmować z jakimś saa.
Jak narazie dla kogoś takiego jak Ty niepolecam,spróbuj mało szkodliwych sterydów typu oxandrolon,primobolan skoro cena niegra roli to jak się postarasz zdobędziesz orginalne.Z mało szkodliwych,skutecznych i łatwo dostępnych polecam superanabolon;)

Nigdy niemów nigdy!

Zmieniony przez - MANIAC GYM w dniu 2003-05-05 18:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Wzrost ilosci wlokien miesniowych moze rowniez (prawdopodobnie) wystapic w wyniku przyjmowania zwyklych SAA ...

A tak na marginesie to co to za Genotropin ktory zawiera az 200 i.u. w ampulce ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
kiedys gdzies czytalem jak spice pisal ze bodajze clen ma takie mozliwisci...
chyba ze cos mi sie pomylilo.

a tak poza tematem to czy prawda jest ze receptory androgenowe nie musza byc "czyszczone" i ze to bzdura gdyz po paru godzinach w ich miejsce tworza sie nowe?

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
hgh wspanialy srodek,niewykrywalny jak dotychczas przez antydoping gdyz kazdy czlowiek ma inny stopien stezenia hgh we krwi dlatego ci wielcy panowie na wystawach w usa twierdzom ze nie biorom i nawet badania tego nie wykazujom gdyz hgh jest praktycznie niewykrywalny,niemcy cos ostatnio mowili ze juz majom sposob ale chyba niewypalil im .dzialanie srodka w budowie na mase jest najlepsze w polaczeniu z insulinom actrapid szybkodzialajaca nie poleca sie anabolikow do takiego stafu bo mozna sie przejechac,4 iu 2 razy dziennie hgh i insuliny ale juz niepodaje dawek bo niechce nikogo zabic.mialem juz dwa razy do trzynienia z tym srodkiem i zasluguje na srodek stulecia w kulturystyce,ale fakt ze szczekom jest prawdziwy
pozdrawiam

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Spice prawdopodobnie...włąsnie
Po Hgh niespada tak jak po sterydach nawet po zaprzestaniu ćwiczen szybko wraca się do formy dlatego własnie zachwycam sie tym cudownym środkiem:)jeszcze z 2 latka poczekam:)

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
dodam jeszcze ze kiedyś hgh otrzymywano z przysadek mózgowych zmarłych ludzi, co powodowało że łatwo było o zakażenia. Dziś produkuje się hgh metodami biotechnologicznymi, jest znacznie czystszy i pewniejszy. Nie mam pojęcia czy sprzedaje się nadal ten produkowany starą metodą. Ale można się od niego zarazic takim np. HIV-em, ryzyko niewielkie, ale realne

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Wystarczy spojrzec na szczeke (zuchwe) np. Kovacsa i wszystko jasne.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cholera pomocy

Następny temat

1 cykl deki jakie efekty ??

WHEY premium