SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post PROGRESS vol.2

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138171

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
dzisiaj robisz czy manana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
nie chce mi sie :P zrob ktos :P

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
w trakcie konczenia jeszcze 4 osoby do opisania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kończ waść wstydu oszczędz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
nie przeszkadzaj cycoman niech source twozy w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty amerykanin mówiłem ci na co masz uważać
Czarnuchy są wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dawac kurva ankietere bo spac chce isc

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
jeszcze 2 osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
rybas nie boj sie ku klux klan dalej dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Gdzieś pod Kielcami żył sobie Mundzio, Mundek był mechanikiem samochodowym, prowadził warsztat z kolegą...był poniedziałek,panowie siedzą w warsztacie dłubią coś przy polonezie,nagle Mundek widzi w telewizorze G.Busha i mowi do kolegi "ku*** George Bush, mój ziomek,co mysmy wodki razem wypili,ale sie chlopak wybil", kolega słucha z niedowierzaniem i mowi ze niemozliwe,jak to prezydent USA i ziomek Mundka? "Nie wierze,klamiesz".Mundek na to "no gadaj,jak Ci mowie to mowie,moj bardzo bliski znajomek",kolega w****iony opowieściami Mundka chce zakładu o flaszke.Mundek sie oczywiscie zgadza. Mijaja dwa tygodnie i G.Bush odwiedza Polske, spotkanie z kaczynskim,odwiedzil Grob Nieznanego Zolnierza, wizyta w Oswiecimiu i na koniec zawital odwiedzic Mundka w warsztacie..."Stary tyle lat",obsciski caluski itd pogadali pare minut i Bush sie zawinal...kolega zwariowal ale coz,zaklad przegral...po paru dniach jak codzien siedza w swojej dziupli, pija flaszke postawiona za zaklad...w telewizji Nicolas Sarcozy na szczycie UE... Mundek spoglada w tv i mowi.."Nicolas,ku*** mac tyle lat,to jest dopiero moj ziomek..co mysmy razem nocy zarwali"...wspolnik slucha i mowi "Mundek,ku*** Busha znasz,nie wiem skad ale ok ale napewno nie znasz prezydenta Francji,nie sciemniaj".Mundek"znam znam,to stary alkoholik,mozemy sie zalozyc". Sytuacja sie powtarza,panowie sie zalozyli i w jak poprzedniej sytuacji mija kilka tygodni i sarkozy odwiedza nasz kraj...Spotkanie z premierem,chwile w Tatrach i zajezdza pod warsztat Mundka. znowu obsciski wspomnienia,mala kawka i prezydent wraca do kraju...Wspolnik podirytowany ponownie przegranym zakladem poszedl po flaszeczke,mysli Mundek prze**** zna wszystkich...Minelo pare miesiecy Mundek z kolega postanowili jechac do Rzymu na pielgrzymke,jak postanowili tak tez uczynili...Zwiedzajac Rzym zdecydowali udac sie na pl.Sw Piotra... gdy juz doszli wokol pelno ludzi,turysci z calego swiata... Stoja tak na srodku tego placu,nagle Mundek mowi ze mocz go cisnie nieprzecietnie i juz nie wytrzyma...nie ma sie gdzie odlac,wszedzie ludzie,kolega mu radzi zeby wbil sie gdzies tam do katedry,tam musza byc kible...Mundek na cisnieniu poszedl,szuka tego kibla szuka,chodzi po tych pietrach,zgubil sie bidulka i tak sie zakrecil ze w pewnym momencie znalazl sie w oknie papieskim gdzie juz byl papiez...Ludzie z niedowierzaniem obserwuja co sie dzieje,kolega zlapal sie za glowe,konsternacja,zamieszanie i w tym monencie do kolegi Mundka stojacego na srodku placu podchodzi dwoch murzynow pytajac-"Ej,stary nie wiesz moze kto tam w oknie z Mundkiem stoi"???

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZOK!!!! ARNOLD WYSTAPI W 4 TERMINATORZE!!!,m

Następny temat

Eh spadki:(

WHEY premium