SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post PROGRESS vol.2

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138072

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418


Moj zestaw, jedynie w****ilem sie bo niektore capsy jakw idac nawet sa pekniete chyba i proszek wylazl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
o prosze konkret - to co tam jest za capsy mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
To jest bialko w capsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
haha jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
No serio


TWArozek z czosnkiem zjedzony wiec lece spac, narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
****a 40gr mi zabraklo do przelewu na tcm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt Cie nie wesprze, nie żydz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
nic ci to nie da

telewizja dla ludzi wyjatkowych www.gaytv.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
o arnold

jak forma arni ? jak tam jako gubernator sie sprawujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
No wlasnie, temat ktory jest mi bardzo bliski. Ogromna wiekszosc ludzi uwaza zoofilie za cos odrazajacego i chorego. Nieraz jest tak, ze tacy ludzie dopuszczaja pod pewnymi warunkami homoseksualizm. Stad pytanie : dlaczego niektorzy z was uwazaja, ze homoseksualizm jest w miare w porzadku a zoofilia to juz jakis gigantyczny odchyl od normy ? W zadnym razie nie chce sugerowac, ze homoseksualizm jest czyms niewlasciwym. Nie jestem homoseksualista jednak rozumiem takich ludzi. Nie przeszkadzaja mi nawet gejowskie parady i inne ekscesy :). Faktem natomiast jest, ze temat zoofili jest nadal u nas tematem tabu. Admini podchodza do niego tak jakby podchodzili do homoseksualizmu 50 lat temu gdyby internet wtedy istnial na obecnym poziomie. Uwazam, ze to niesprawiedliwe. Przeciez zoofilia nie powoduje krzywdy zwierzecia (mam na mysli animalove oczywiscie), a to, ze jest to intymny kontakt miedzy przedstawicielami odmiennych gatunkow... No coz, ja nie widze w tym nic zlego. Opinia spoleczenstwa w tej sprawie jest kwestia swiadomosci. Mam nadzieje, ze powoli bedzie sie zmieniac i juz za kilkanscie/ kilkadziesiat lat zostaniemy zaakceptowani przynajmniej na poziomie publicznej debaty.

Trzeba rozroznic dwie rzeczy : zoofilie, ktora traktuje zwierzeta jako przedmiot seksualnego zaspokojenia nie zwazajac na cierpienie jakie zazwyczaj wtedy przezywa zwierzatko, oraz taka zoofilie, ktora podchodzi w sposob podmiotowy do naszych mlodszych braci. Do takich ludzi wlasnie ja sie zaliczam, jestem jednym z tzw animalów - niestety stanowimy zdecydowana mniejszosc :(. Mysle, ze podobnie moze byc z pedofilia. Sa wiec tacy pedofile, ktorzy podchodza do dziecka w sposob podmiotowy. Jestem jednak daleki od tolerancji wobec takiego zachowania - podobno przynosi ono krzywde dziecka nawet jesli jest to seks powiazany z wielka miloscia wobec niego. Napisalem "podobno" gdyz nie interesowalem sie nigdy literatura psychologiczna w tym temacie a opinia jest taka, ze psycholodzy sa co do tego zgodni. Niemniej jednak rozroznienie jest potrzebne. To troche tak jak z zabijaniem : mozesz zabic czlowieka w sposob bestialski, a mozesz mu podac odpowiedni zastrzyk, ktory sprawi, ze smierc bedzie nie roznic sie od blogiego zasypiania.

telewizja dla ludzi wyjatkowych www.gaytv.com 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZOK!!!! ARNOLD WYSTAPI W 4 TERMINATORZE!!!,m

Następny temat

Eh spadki:(

WHEY premium